Asociacijos nariai

UAB "Verslo kontaktai"

UAB “ Verslo kontaktai” specializuojasi personalo iš Ukrainos atranka, nuoma , įdarbinimu gamybos sektoriuje. Su partneriais Ukrainoje vykdome įvairios kvalifikacijos suvirintojų atrankos bei įdarbinimo projektus. Lietuvoje bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie padeda įvertinti darbuotojo kvalifikacijos lygį.

Jūsų įmonei galime pasiūlyti darbuotojus, kurie specializuojasi MIG/MAG, TIG,MMA suvirinimo procesuose. Esant poreikiui atliksime visas procedūras, kad darbuotojai turėtų reikiamus sertifikatus, vykdant sudėtingus suvirinimo darbus.

Adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius LT-05120

Alytaus filialas: Pramonės g.13, LT- 62175

Tel.: +37067337144

El. paštas: info@workstaff.eu

Interneto svetainė: www.workstaff.eu

UAB "Constro"

UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai.

Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001; ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifikuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus.

Pagrindinės veiklos sritys:

Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2.

Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai.

Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai.

Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.

Laivų statybos ir remonto darbai.

Adresas: Lentpjūvės g. 7A, LT-90117 Plungė

Tel.: +370 670 88713

El. paštas: info@constro.eu

Interneto svetainė: www.constro.eu

UAB "Dangų inžinerijos centras"

UAB „Dangų inžinerijos centras“ – tai pramonės įrenginių detalių restauravimo bendrovė atliekanti darbus, naudodama šiuolaikinius detalių padengimo metodus ir turinti šių darbų atlikimui tinkamą infrastruktūrą, įrenginius ir didelę personalo patirtį. Įmonės gamybinė – tyrimų bazė yra Kaune, Jėgainės g. Nr. 6. Gamybiniai plotai sudaro 1000 m2, o laboratorija užima virš 500 m2. Šioje bazėje bendrovė savo užsakovams siūlo plačias pramonės mašinų detalių restauravimo galimybes, naudojant tekinimo, šlifavimo, frezavimo operacijas, bei visą gamą terminio purškimo procesų (HVAF, HVOF, CTS, PTA ir kt.) įgalinančių padengti užsakovų detales kietlydininėmis, keraminėmis, poliamidų dangomis, superlydiniais (nikelio arba kobalto pagrindu), aliuminiu, cinku, babitu, molibdenu ir daugeliu kitų.

Adresas: Jėgainės gatvė 6, Kaunas LT52490, Lietuva

Tel.: 8 (37) 457419

El. paštas: info@dicoating.com

Interneto svetainė: www.dic-solid-coat.lt

VšĮ "Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras"

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras tai moderni ir šiuolaikiška mokymo įstaiga teikianti pirminio profesinio mokymo, tęstinio profesinio mokymo bei įvairių neformalių mokymo kursų programas, pagal kurias mokiniai gali mokytis moderniose klasėse ir praktikos atlikimo vietose. Centro vadovai turi aukštas vadybines kvalifikacines kategorijas, gerai įvaldę informacines technologijas, turi didelę patirtį rengiant ir įgyvendinant projektus. Šiuo metu Centre dirba 55 kompetentingi, aktyvūs, draugiški, turintys aukštas kvalifikacines kategorijas mokytojai.

Adresas: Festivalio g. 7, LT-31134 Visaginas

Tel.: 8 386 34 186

El. paštas: vpm@vpm.lt

Interneto svetainė: www.vpm.lt

VšĮ „Technikos priežiūros tarnyba“

VšĮ „Technikos priežiūros tarnyba“ yra įgaliota potencialiai pavojingų įrenginių techninės būklės tikrinimo akredituota įstaiga, kuri taip pat vykdo paskelbtosios (notifikuotos) įstaigos funkcijas. Tarnybai, kaip notifikuotai įstaigai suteiktas Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinio direktorato identifikacinis numeris 1399. Technikos priežiūros tarnyba turi akredituotą TPT Bandymų ir tyrimų laboratoriją bei akredituotą TPT Sertifikacijos skyrių vykdantį suvirintojų sertifikavimą ir suvirinimo procedūrų aprašų (SPA) tvirtinimą.

Pagrindinės Technikos priežiūros tarnybos teikiamos paslaugos: įrenginių, tarpe jų besiūlių ir virintinių dujų balionų, techninės būklės tikrinimas; įrenginių atitikites vertinimas; suvirintojų ir operatorių sertifikavimas; lituotojų sertifikavimas; suvirinimo procedūrų aprašų tvirtinimas; litavimo procedūrų aprašų tvirtinimas; įrenginių, metalinių konstrukcijų, metalo, suvirintųjų ir lituotų jungčių bandynai ir tyrimai; dalyvavimas tiriant avarijas ir atestuojant įrenginius prižiūrintį personalą; informacijos teikimas įrenginių savininkams įrenginių įrengimo, priežiūros, naudojimo ir atitikties įvertinimo klausimais; įrenginių elektros izoliacijos ir įžeminimo varžų matavimas; pastatų energinio naudingumo vertinimas.

Adresas: Naugarduko g. 41, LT-03227 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2131330

Faksas: (8 ~ 5) 2647150

El. paštas: tpt@tpt.lt

Interneto svetainė: www.tpt.lt

UAB „Iremas“

UAB „IREMAS“ įkurta 1998 metais. Šiandien UAB „IREMAS“ priklauso vienam didžiausių respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.UAB „IREMAS“ – tai viena stambiausių montavimo ir remonto paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Bendrovėje integruota kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001, metalų lydomojo suvirinimo kokybės vadybos sistema, sertifikuota pagal ISO 3834-3. Ardomųjų, neardomųjų bandymų laboratorija akredituota pagal LST EN ISO/IEC 17025:2005. Akreditavimo sritis: http://www.nab.lt/lt/?pid=23&id=126. Pagrindinės veiklos sritys:

 • Įvairių plienų suvirinimo darbai.
 • Plieninių konstrukcijų, slėginių indų, vamzdynų bei jų elementų, mazgų gamyba.
 • Potencialiai pavojingų įrenginių (liftų, kėlimo įrenginių, slėginių indų, vamzdynų, talpyklų, katilų, šilumos ir dujų įrangos), pramoninių įrenginių (kompresorių, turbinų, siurblių ir kt.), plieninių konstrukcijų bei jų elementų, mazgų montavimas/ demontavimas, remontas, įskaitant paleidimą, derinimą, bandymus, matavimus.
 • Šilumvežių priežiūra ir remontas.
 • Nestandartinių įrenginių - juostinių, ritininių, grandininių ir pakabinamų transporterių, transportavimo sistemų gamyba ir montavimas.
 • Elektros įrenginių iki 110kV įtampos montavimo, bandymų ir remonto paslaugos.
 • Laivų remontas.
 • Suvirintų jungčių ir (ar) pagrindinio metalo ardomieji bandymai bei neardomosios kontrolės paslaugos.
 • Metalų cheminės sudėties, ferito kiekio, storio, kiečio nustatymo paslaugos.

Adresas: Jonalaukio km., Ruklos sen., LT-55296 Jonavos raj.

Tel.: +370 (349) 56742

Faksas: +370 (349) 56826

El. paštas: market.iremas@achema.com

Interneto svetainė: www.iremas.lt

UAB ,,Arginta Engineering"

Lietuviško kapitalo uždaroji akcinė bendrovė „Arginta Engineering" savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1991 m. Nuo 1991 m. UAB „Arginta Engineering" užsiėmė metalo apdirbimu, 1995 m. bendrovė pradėjo gerinti vandenį ir tvarkyti nuotekas, o 2009 m. atsirado dar viena papildoma sritis - atsinaujinanti energija. Metalo apdirbimas, vandentvarka ir atsinaujinanti energija šiandien yra lygiavertės „Argintos Engineering" veiklos kryptys. Bendrovėje veikia suvirintojų mokymo centras.

Adresas: Moletų pl. 71, LT-14259 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8 ~ 5) 2715273; mob. (8 ~ 5) 2715273

Faksas: (8 ~ 698) 53817

El. paštas: info@arginta.lt

Interneto svetainė: www.arginta.lt

AB „Montuotojas“

Akcinė bendrovė "MONTUOTOJAS" - stambiausia specialiųjų montavimo darbų įmonė Lietuvoje. Gaminame ir montuojame: - plienines įvairios paskirties ir apimties pastatų, statinių bei technologines konstrukcijas; - plieninius įvairios talpos ir paskirties rezervuarus; - plieninius ir plastmasinius vamzdynus, jų fasonines dalis; - aliuminio ir nerūdijančio plieno konstrukcijas.

Adresas: Naugarduko g. 34, LT-03228 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2332590

Faksas: (8 ~ 5) 2136728

El. paštas: info@montuotojas.lt

Interneto svetainė: www.montuotojas.lt

MUAB „Vingis“

MUAB „Vingis“ – labiausiai specializuota suvirinimo produkcija prekiaujanti įmonė Lietuvoje, teikianti aukštos kokybės suvirinimo produkciją ir galinti užtikrinti aukšto lygio aptarnavimą. Daugiau nei 20 metų dirbo patirtis suvirinimo įrangos ir medžiagų tiekimo bei techninio aptarnavimo srityje. Pagrindinės veiklos:

 • prekyba suvirinimo įranga ir medžiagomis;
 • suvirinimo technikos ir technologijų naudojimo rekomendacijos, demonstracijos, mokymas;
 • firmų Kemppi, Elga, Heatmasters, Plasmateknik, Orbitec, Herman, Tecna atstovavimas Lietuvoje.

Adresas: Jankiškių g. 18, LT-02300 Vilnius

Tel. (8 ~ 5) 2647633

Faks. (8 ~ 5) 2472185

El. paštas: vingis@suvirinimas.lt

Interneto svetainė: www.suvirinimas.lt

UAB „Serpantinas“

UAB SERPANTINAS – 1992 m. įkurta dinamiška ir nuolatos besiplečianti didmeninės bei mažmeninės prekybos bendrovė, kuri prekiauja:

suvirinimo ir pjaustymo įranga, medžiagomis, reikmenimis; jėgos, suvirinimo ir jūriniais generatoriais; stacionariais ir mobiliais oro kompresoriais; pjovimo ir šlifavimo priemonėmis; elektriniais, akumuliatoriniais ir pneumatiniais įrankiais; oro valymo, vėdinimo ir kondicionavimo įranga; darbo saugos reikmenimis; kita pramonine/pagalbine įranga.

Per 20 sėkmingų prekybos metų UAB SERPANTINAS tapo vienu iš rinkos suvirinimo srityje lyderių Lietuvoje, todėl bendrovės darbuotojai visada pasiruošę lanksčiai aptarti Jūsų pageidavimus ir išgirsti kiekvieną Jūsų norą. Sukaupta įmonės 20 metų prekybos ir aptarnavimo patirtis leis tenkinti kiekvieną Jūsų poreikį. Priklausome SERPANTINAS GROUP, kurią sudaro Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse įkurtos sėkmingai dirbančios įmonės:

UAB Serpantino paslaugos – Lietuvoje, Panevėžyje; SIA Serpantins – Latvijoje su filialais Rygoje ir Daugpilyje; ZAO Serpantinas - Rusijoje, Kaliningrado srityje; OOO Baltsvarka – Baltarusijoje, Minske; SIA Elektrodi – Latvijoje, Liepojoje; OOO Evrotechnika – Rusijoje, Sočyje.

SERPANTINAS GROUP dirba apie 100 patyrusių specialistų – savo srities profesionalų, įrangos bei medžiagų ekspertų, kurie visuomet pasiruošę problemas keisti sprendimais.

Adresas: Smėlynės g. 112, LT-35113 Panevėžys

Tel.: +370 45 508185

Faksas: +370 45 596403

El. paštas: info@serpantinas.com

Interneto svetainė: www.serpantinas.com

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

VGTU - tai vienintelė aukštoji universitetinė mokykla Lietuvoje, kurioje daugelį metu rengiami suvirinimo techologijų inžineriniai darbuotojai. VGTU ruošia specialistus pramonės inžinerijos, statybos inžinerijos, medžiagų inžinerijos, mechanikos inžinerijos, suvirinimo technologijų ir kitoms inžinerinės pramonės šakoms. Pagrindinį vaidmenį suvirinimo technologijų specialistų parengime čia vaidina Mechanikos fakulteto padaliniai: Medžiagotyros ir suvirinimo katedra ir Suvirinimo ir medžiagotyros problemų institutas. Fakultete vykdomos suvirinimo technologijų ir inžinerijos bakalaurų, magistrų studijos o taip pat doktorantūra. VGTU pagrindinės su suvirinimo technologijomis susietos veiklos sritys: moksliniai tyrimai, užsakomieji darbai, tarptautiniai projektai, ekspertizės suvirinimo technologijų srityje, formalaus mokymo progamos, kvalifikaciniai mokymai. VGTU Mechanikos fakulteto Suvirinimo ir medžiagotyros problemų institute įkūrtas Tarptautinio suvirinimo instituto (IIW) pripažinto suvirinimo personalo mokymo centras (ATB), kuriame organizuojami IWE/IWT suvirinimo darbus koordinuojančio personalo kvalifikaciniai mokymai ir įvairūs seminarai.

Adresas: VGTU Mechanikos fakultetas, J. Basanavičiaus g. 28, LT-03224 Vilnius

Tel. (8 ~ 5) 2745053,

Faks. (8 ~ 5) 2744740

El. paštas: stdml@vgtu.lt

Interneto svetainė: www.vgtu.lt

UAB „AGA“

Vykdydama veiklą Skandinavijoje ir Baltijos regione, AGA šiuo metu yra pirmaujanti Šiaurės Europos techninių dujų kompanija The Linde Group. Šiaurės Europos regione AGA yra suskystintų dujų ir technologijų rinkos lyderė. Sujungdami pasaulinės kompanijos ir vietinių ekspertų žinias, savo klientams siūlome naujoviškus ir individualius sprendimus, skirtus metalo apdirbimui, metalurgijai, chemijos bei maisto pramonei, medicinai ir aplinkos apsaugai. AGA gali padėti savo klientams padidinti produktyvumą, pagerinti saugą ir konkurencingumą aplinkai nekenkiančiai būdais, Naujausių paslaugų tarpe Weldonova mokymai ir konsultacijos suvirinimo specialistams, kaip užtikrinti saugumą, padidinti darbų našumą ir saugumą taikant AGA technologijas.

Adresas: Didlaukio g. 69, LT-08300 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2787788

Faksas: (8 ~ 5) 2701191

El. paštas: administracija@lt.aga.com

Interneto svetainė: www.aga.lt

UAB „Klaipėdos technika“

UAB “Klaipėdos technika“ nuo 1993m. įsikūrimo sparčiai plėtėsi ir šiuo metu turime virš 30 užsienio partnerių, kurių esam įgalioti atstovauti ne tik Lietuvos , bet ir Baltojos šalių rinkoje. Pagrindinė įmonės veikla:

1. Didmeninė ir mažmeninė prekyba:

 • metalų suvirinimo ir jų pjaustymo (dujomis, plazma, lazeriu, vandeniu) įrengimais, mažąja mechanizacija,
 • pramoninių patalpų vėdinimo sistemomis,
 • vamzdžių pjaustymo ir orbitinio suvrinimo įranga,
 • suvirinimo - montavimo stalais ir įrankiais,
 • atsarginėmis dalimis,
 • pagalbiniais suvirinimo įrankiais (vamzdžių kamščiai, aklės, plėvelės, centratoriai ir pan.),
 • suvirinimo medžiagomis, spec.paskirties vario lydiniais kontaktiniam suvirinimui ir liejimo formoms,
 • asmens apsaugos priemonėmis,
 • nerūdijančio plieno paviršių cheminio apdorojimo medžiagomis.

2. Techninis aptarnavimas:

 • kvalifikuotai atlieka visus darbus, susijusius su metalų pjaustymo plazma, dujomis, lazeriu, aukšto slėgio vandeniu technologijų diegimu,
 • kvalifikuotai atlieka metalų suvirinimo įrangos derinimo bei jos remonto darbus savo dirbtuvėse arba pas klientą,
 • minėtos įrangos montavimas, einamasis ir kapitalinis remontai,
 • apmoko kliento specialistus.

Adresas: Birutės g. 12, LT-91204 Klaipėda

Tel.: (8 ~ 46) 420320

Faksas: (8 ~ 46) 411678

El. paštas: info@technika.lt

Interneto svetainė: www.technika.lt

UAB „ICC Engineering“

Uždaroji akcinė bendrovė „ICC Engineering“ nuo 2000 metų vykdė veiklą Uždarosios akcinės bendrovės „Tarptautinė statybos korporacija“ Mažeikių gamybinės bazės filiale. Nuo 2004 metų įmonė įregistruota ir vykdo veiklą kaip Uždaroji akcinė bendrovė „ICC Engineering“. Įmonė atestuota pagal suvirinimo kokybės standarto EN ISO 3834 – 3: 2006 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: potencialiai pavojingų įrenginių ir jų įrangos bei kitų metalinių konstrukcijų metalo ir suvirintųjų sujungimų: neardančioji (NDT) kontrolė (vizualinė, radiografinė, ultragarsinė, spalvinė, magnetinė, vakuuminis bandymas); terminis apdirbimas (PWHT), kietumo ir storio matavimai; suvirinimo darbų dokumentacija, priežiūra ir koordinavimas; suvirintojų atestacijos ir suvirinimo procedūrų patvirtinimo protokolų (WPQR) organizavimas.

Adresas: A.Vivulsko g. 20 - 8, LT-03115 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2397590

Faksas: (8 ~ 5) 2397591

El. paštas: egidijus.viktoravicius@icc-tsk.lt

Interneto svetainė: www.iccengineering.lt

UAB "Inspecta"

Inspecta Group yra tarptautinė ekspertų kompanija, teikianti įrenginių tikrinimo, atitikties vertinimo, bandymų, sertifikavimo, techninio konsultavimo bei mokymų paslaugas Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. UAB "Inspecta" - jauna kompanija, kuri yra tarptautinės įmonių grupės Inspecta Group narė. Įmonių grupei priklausančios įmonės glaudžiai bendradarbiauja ir dalijasi patirtimi visose veiklos srityse. Inspecta, UAB yra vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti tokį platų paslaugų spektrą: kontrolės, sertifikavimo, mokymo ir techninio konsultavimo. Pagrindinės veiklos:

 • Kokybės sistemų sertifikavimas.
  • Kokybės vadybos sistemos EN ISO 9001
  • Aplinkos apsaugos vadybos sistemos EN ISO 14001
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos OHSAS 18001
 • Produktų sertifikavimas. Statybos produktų sertifikavimas pagal atitinkamus gaminio standartus.
 • Procesų sertifikavimas. Metalo lydomojo suvirinimo kokybės reikalavimai EN ISO 3834.
 • Personalo sertifikavimas. Suvirintojų ir automatizuoto suvirinimo operatorių kvalifikacijos sertifikavimas EN 287-1, EN 1418, ISO 9606.

Adresas: Mėnulio g. 7, LT-04326 Vilnius

Tel.: +370 5 2031395

Faksas: +370 5 2031396

El. paštas: lithuania@inspecta.com

Interneto svetainė: www.inspecta.lt

UAB „Alvora“

UAB „Alvora“ buvo įkurta 1993 metais. Per kelis metus įmonė užsirekomendavo kaip patikimas partneris ir atsakingas generalinis rangovas, garantuojantis aukštos kokybės atliekamus statybos ir montavimo darbus. Plėsdama savo gamybinės veiklos sritis įmonė pradėjo vykdyti gamybinių ir visuomeninės paskirties pastatų statybą, įskaitant jų projektavimo, metalinių konstrukcijų gamybos ir montavimo darbus. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos kryptys:

 • kapitalinė statyba;
 • esamų pastatų ir įrenginių rekonstrukcija ir modernizavimas;
 • inžinerinių komunikacijų tiesimas, montavimas, renovacija, priežiūra;
 • technologinių vamzdynų bei įrenginių, dujotiekių montavimas

Adesas: Visorių g. 33, LT-08300 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2700718

Faksas: (8 ~ 5) 2700717

El. paštas: info@alvora.lt

Interneto svetainė: www.alvora.lt

VšĮ „Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras"

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras - suaugusiųjų profesinio mokymo įstaiga, vykdanti veiklą statybos, metalų, elektros energetikos ir transporto technologijų srityse, teikia šias paslaugas:

  • Profesinis mokymas;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai;
  • Asmens gebėjimų vertinimas (testavimas);
 • Profesinis konsultavimas ir orientavimas;
  • Mokymo programų rengimas.

Mokymo centro vykdoma veikla orientuota į visus, planuojančius bei siekiančius valdyti savo ir savo darbuotojų profesinę karjerą.

Adresas: Jeruzalės g. 53, LT-08420 Vilnius

Tel.: (8 ~ 5) 2697455

El. paštas: info@mokymas.eu

Interneto svetainė: www.mokymas.lt

UAB „Cosmica“

UAB "COSMICA" yra privati įmonė, įkurta 1994 metais. Įmonė projektuoja ir gamina Europietiško standarto kuro talpyklas, slėginius indus ir įvairias metalo konstrukcijas. Pagrindiniai įmonės gaminiai - tai įvairios talpyklos ir slėginiai indai iki 200 m3 talpos. Tai talpyklos benzinui, dyzelinui, įvairiems chemikalams, vandeniui ir kt. skysčiams laikyti ir slėginiai indai suspaustam orui, suskystintoms naftos dujoms, slėginiai indai šaldymo sistemoms, autoklavai ir kt. Slėginiai indai gaminami su CE ženklinimu pagal Europos Bendrijos slėginių indų direktyvos 97/23/EC reikalavimus. Veiklos:

 • Naftos produktų ir dujinių talpyklų, įvairių slėginių indų projektavimas, gamyba ir priežiūra.

Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 87, LT-46222 Kaunas

Tel.: (8 ~ 37) 302080

Faksas: (8 ~ 37) 302090

El. paštas: info@cosmica.lt

Interneto svetainė: www.cosmica.lt

UAB „Enerstena“

UAB „Enerstena” pagrindinės veiklos sritis – energetikos bei pramonės objektų statyba, rekonstrukcija, modernizavimas, remontas ir techninis aptarnavimas.Įmonė projektuoja, komplektuoja, montuoja, paleidžia bei suderina įvairaus dydžio katilines, kūrenamas biokuru, gamtinėmis dujomis, mazutu bei kitu kuru, atlieka šilumos punktų, technologinių vamzdynų, dujotiekių, suspausto oro kompresorinių, amoniako kompresorinių ir kitų sistemų montavimo, izoliavimo bei skardinimo darbus, taip pat atlieka nestandartinių slėginių indų gamybą.

Adresas: Raktažolių g. 21, LT-52181 Kaunas

Tel.: (8 ~ 37) 373231

Faksas: (8 ~ 37) 459056

El. paštas: info@enerstena.lt

Interneto svetainė: www.enerstena.lt

VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“

Lietuvai vykdant stojimo į Europos Sąjungą sutartyje numatytus įsipareigojimus, 2009 m. gruodžio 31 d. Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė visiškai nutraukė elektros energijos gamybą. Iš elektros energijos gamintojo ji tapo savo veiklą nutraukiančia, tačiau branduolinės energetikos objektą eksploatuojančios organizacijos statusą išlaikiusia įmone. IAE, kaip eksploatuojanti organizacija užtikrina saugų ir efektyvų blokų eksploatavimą gaminant elektros energiją ir šilumą vartotojams bei vykdo saugų blokų eksploatavimo nutraukimą. Tame tarpe IAE vykdo remonto aptarnavimą panaudojant suvirinimą AE sistemų ir elementų saugaus ir patikimo funkcionavimo užtikrinimui.

Adresas: Drūkšinių k., Visagino sav., LT-31500 Visaginas

Tel.: (8 ~ 386) 28985

Faksas: (8 ~ 386) 24396

El. paštas: iae@iae.lt

Interneto svetainė: www.iae.lt

OY ESAB filialas

ESAB bendrovė – suvirinimo medžiagų, suvirinimo įrangos ir metalo lakštų pjovimo mašinų gamybos pasaulinė lyderė. Šios bendrovės prekės ženklas garantuoja kompetentingą darbą ir darbo rezultatus. ESAB grupės filialai ar jos atstovai atstovauja bendrovei beveik visose šalyse. OY ESAB filialo vykdoma veikla Lietuvoje: standartinės bei automatinės suvirinimo įrangos, suvirinimo medžiagų bei metalo lakštų pjaustymo mašinų gamyba, prekyba ir konsultacijos techniniais klausimais; suvirinimo įrangos ir metalo lakštų pjaustymo mašinų instaliavimas bei apmokymas dirbti su instaliuota įranga.

Adresas: Smėlynės g. 12, LT-35113 Panevėžys

Mobilus tel.: 8 ~ 687 52573

Faksas: (8 ~ 37) 269933

El. paštas: alvydas.narvydas@esab.lt

Interneto svetainė: www.esab.lt

UAB „Kauno energetikos remontas“

UAB "Kauno energetikos remontas" įkurta 1945 m. Šiuo metu bendrovė specializuojasi energetinių įrenginių remonto, modernizavimo, montavimo, diagnostikos, atsarginių dalių ir įvairių metalo konstrukcijų gamybos srityse. Tai viena seniausių tokio profilio įmonių Lietuvoje. Remiantis ilgamete darbo praktika šiuo metu esame viena pajėgiausių ir patikimiausių Lietuvos įmonių energetinių įrenginių remonto, montavimo, diagnostikos srityse, garantuojanti energetinių objektų remonto kokybę. Darbai vykdomi pagal tarptautinių standartų LST, IEC, ISO, EN, DIN, GOST reikalavimus. Bendrovėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001. Įmonė sertifikuota pagal EN ISO 3834-2, DIN EN ISO 18800-7 reikalavimus. Įmonės sudėtyje veikia akredituota bandymų laboratorija. Pagrindinės veiklos sritys:

 • Energetinių įrenginių remontas, modernizavimas, montavimas, diagnostika, jų atsarginių dalių gamyba.
 • Vėjo jėgainių elementų gamyba ir montavimas.
 • Metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas.
 • Slėginių indų, talpų ir metalinių konteinerių gamyba.
 • Suvirinimo ir montavimo darbai.
 • Suvirinimo personalo ruošimas.
 • Laboratorijos (defektoskopijos, mechaninių bandymų, chemijos) paslaugos.

Adresas: Сhemijos g. 17, LT-51331 Kaunas

Tel.: (8 ~ 37) 456702

Faksas: (8 ~ 37) 452948

El. paštas: ker@ker.lt

Interneto svetainė: www.ker.lt

UAB ,,Skalas''

UAB “Skalas” - sertifikuota pagal EN ISO 3834-2 standarto reikalavimus, moderni metalinių konstrukcijų ir technologinių vamzdynų suvirinimo ir montavimo paslaugas teikianti įmonė. Taip pat įmonė nuomoja aukštos kvalifikacijos atestuotus suvirintojus ir šaltkalvius Lietuvoje ir užsienyje. Įmonės privalumas - kokybė, mobilumas ir greitas darbų atlikimas. Bendradarbiaujame su energetikos, statybos, gamybos įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje.

Adresas: Panerių g. 11, LT-03209 Vilnius

Tel.: +370 647 11562

El.paštas: info@skalas.lt

Interneto svetainė: www.skalas.lt

VŠĮ Energetikų mokymo centras

Energetikų mokymo centras (toliau - EMC) yra seniausia ir viena didžiausių Lietuvoje energetikos darbuotojus mokančių įstaigų. EMC veikla apima energetikos sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, jų sertifikavimą, ekspertinių paslaugų teikimą, kai panaudojama sukaupta patirtis ir žinios elektros bei šilumos energetikos sektoriuose bei organizacinio vystymo paslaugų teikimą. EMC formalųjį mokymą vykdo pagal Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos išduotas licencijas. Kiekvienais metais EMC mokosi 8000 - 10000 žmonių, o klientais jau yra 5000 įmonių.

Adresas: Jeruzalės g. 21, LT-08240 Vilnius

Telefonas: +370 5 2374577

Faksas: +370 5 2697055

El.paštas: info@remc.lt

Interneto svetainė: www.remc.lt

AB ''Lietuvos dujos"

Pagrindinė AB „Lietuvos dujos“ veikla – gamtinių dujų pirkimas (importas) ir pardavimas klientams, skirstymo paslaugų teikimas, racionalus gamtinių dujų skirstymo infrastruktūros vystymas. Bendrovė dujas tiekia energetikos, pramonės, žemės ūkio įmonėms, smulkiojo komercinio sektoriaus vartotojams ir gyventojams. AB „Lietuvos dujos“ iš viso eksploatuoja 8,2 tūkst. km skirstomųjų dujotiekių. Turi daugiau kaip 550 tūkst. klientų.

Adresas: Aguonų g. 24, LT-03212 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8 5) 236 0209

Faksas: (8 5) 236 0200

El. paštas: ld@lietuvosdujos.lt

Interneto svetainė: www.dujos.lt

UAB ,,Maridana"

UAB Maridana įkurta 1997 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis: prekyba suvirinimo medžiagomis ir įreikmenimis, suvirinimo ir pjovimo ranga, naujų technologijų įdiegimas metalų suvirinimo ir pjovimo srityje, techninės konsultacijos, suvirinimo aparatų remontas ir servisas.

Adresas: Paliūniškio g. 6B, LT-35114 Panevėžys

Tel.: +370 45 578331

Faksas: +370 45 578457

El. paštas: abuzin@maridana.lt

Interneto svetainė: www.maridana.lt

UAB ,,Normetas"

UAB NORMETAS pradėjo veikti 1988 metų pradžioje. UAB NORMETAS gamybiniai plotai sudaro 7000 m². Bendrovės pagrindinę produkciją sudaro elektros oro linijų, transformatorinių pastočių, elektrinių skirstyklų metalo konstrukcijos bei 35-380 kV aukštos įtampos metalinės atramos, įvairios įvadinės apskaitos spintos, viso šios konstrukcijos karštai cinkuojamos. Kitą didelę produkcijos dalį sudaro statybinės konstrukcijos: metalinės santvaros, kolonos, ryšiai, kelio atitvarai, turėklai, apšvietimo stulpai, moduliniai erdviniai tiltai per geležinkelio perėjas, surenkami metaliniai moduliai, ryšio bokštai. Šie gaminiai yra sertifikuoti „Statybos produkcijos sertifikavimo centre“.

Adresas: Gelseniškių g. 3, LT-20118 Ukmergė

Tel.: +370 340 63671

Faksas: +370 340 63671

El. paštas: info@normetas.lt

Interneto svetainė: www.normetas.lt