Produkty Calivita

witaminy calivitaProdukty Nowej Generacji CaliVita ® International CaliVita® International już od wielu lat jest liderem na rynku suplementów diety. Wszystkie nasze produkty tworzymy w oparciu o najwyższe standardy, a ich składniki dobieramy pod kątem potrzeb współczesnego człowieka, uwzględniając wyniki ostatnich badań naukowych.
Proces produkcyjny odbywa się przy wykorzystywaniu innowacyjnych
technologii farmaceutycznych. Nowoczesny system bezpieczeństwa jakości gwarantuje naszym preparatom spełnianie najwyższych standardów w kategorii suplementów diety. Przy doborze składników preparatów dążymy do stosowania substancji pochodzenia naturalnego.

Dodatkowo, dbając o maksymalne ich wykorzystanie przez organizm, niektóre składniki występują w niezwykle skutecznej, tak zwanej chylatowej formie. Nasze produkty zawierają szczególnie wysokie dawki składników aktywnych. Produkowane są zazwyczaj z wykorzystaniem nowoczesnego systemu przedłużonego działania („delayed release”), polegającego na stopniowym uwalnianiu substancji aktywnych w organizmie człowieka.

suplementy calivitaZapewnia to optymalną skuteczność i stały poziom składnika w organizmie, nawet przez 10-18 godzin. A oto kilka ważnych informacji, dzięki którym można osiągnąć więcej korzyści podczas stosowania naszych produktów:

1. Większość suplementów diety powinna być przyjmowana wraz z posiłkami lub bezpośrednio po nich, gdyż w tym czasie procesy trawienia oraz wchłaniania są
najbardziej aktywne, a więc wykorzystanie składników aktywnych jest najbardziej
optymalne. Pamiętaj jednak zawsze o zapoznaniu się z umieszczoną na
etykiecie produktu informacją jak i ulotką, w celu zastosowania się do innych zaleceń niż wyżej wspomniane.

2. Zawsze przestrzegaj zaleceń! W razie wątpliwości (np. w przypadku dolegliwości, przyjmowania lekarstw, ciąży, itp.) przed zażyciem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem!

3. Preparaty zawierające składniki roślinne należy popijać odpowiednio dużą ilością płynów. Tabletki i kapsułki powinny być połykane w całości. Nie przełamuj tabletek i kapsułek! Oczywiście nie dotyczy to suplementów diety w postaci tabletek do ssania.

4. Przedstawione w niniejszych katalogu produkty wspomagają zachowanie zdrowia oraz utrzymanie prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety lub jego składnika nie mogą zastępować porady lekarskiej.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej (zbilansowanej) diety, zdrowego stylu życia lub leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkty płynne po otwarciu należy przechowywać w lodówce.

5. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. W okresie ciąży lub karmienia piersią, stosowania lekarstw, występowania
alergii (również u członków rodziny), przewlekłych chorób lub nieprawidłowych objawów przed zastosowaniem suplementów diety należy skorzystać z konsultacji lekarza.

6. UWAGA! Produkty przedstawione w niniejszym katalogu są dostępne za pośrednictwem Międzynarodowej Sieci CaliVita® International. Szczegółowa oferta krajowa zawarta jest w cenniku danego kraju.

7. Zróżnicowanie zawartości naturalnych składników roślinnych może mieć wpływ
na kolor tabletki.

8. Produkty należy przechowywać. w miejscu niedostępnym dla dzieci
9. CaliVita® nie ponosi odpowiedzialności za luki, braki, pomyłki, błędy w druku
lub niejasności zawarte w tym tekście. Zdjęcia stanowią tylko ilustrację.
produkty calivita


Podstrony (27): Wyświetl wszystko