מדריך לחנון 1 - איך להתחיל עם בחורות?

    ברוכים הבאים לשיעור הראשון באקדמיית החנון בגלקסיה!

מטרת השיעור היא ללמד אותך שיטה שתמיד עובדת שבה אתה מתחיל עם בחורה בלי שאתה מתחיל איתה. אם זה מצליח מעולה ואם

 לא גם טוב, אתה לא תרגיש דחוי כי בעיקרון בכלל לא התחלת איתה.


משך השיעור : 45 דקות + תירגול  קישור לדף התרגול איך מתחילים עם בחורות

חומר קריאה חובה לשיעור: מדריך אומנות הפיתוי  


על מנת שנוכל להתחיל עם בחורה כראוי חשוב כי תחילה נבין מה היא בחורה. בדיקה קצרה  בויקיפדיה מגלה לנו שבחורה היא נקבת המין  האנושי, היא בסך הכול נקבה. 

טעות נפוצה של המון חנונים שלא מכירים בחורות היא לחשוב שבחורה זה דמות מתוסבכת, לגלגנית, מתנשאת ורגשנית. ובכן,זאת הטעות הראשונה של מרבית החנונים. הבחורה היא בסך הכול בן אדם בדיוק כמוך רק שלבחורה יש ציצי (אני מקווה שלך אין ציצי ואם יש לך ציצי הקש כאן )


                       בתמונה מתחת ניתן לראות בחורה                              בתמונה הזו זאת לא בחורה,זאת פנטזיה

                         sunbathing 1                                             Silhouette Pose 26        


חשוב להבין שבחורה היא אדם בדיוק כמוך, היא לא דמות הזויה מסרט פורנו שמקפצת כל היום ערומה בלי חזייה. 
לבחורה יש פחדים,חוסר ביטחון,חוש הומור, תחביבים מוזרים,אובססיות מוזרות,שכל, רגשות ... בקיצור, היא אמיתית ובחורה אמיתית היא מה שאתה רוצה.

אם אתה רוצה בחורה אמיתית אתה חייב להפסיק להזיל ריר על בחורות ולחשוב עליהן ככוכבות פורנו. אוכלוסיית כדור הארץ מורכבת מנשים וגברים ככה שסטטיסטית (חנונים אוהבים מספרים)אתה בוודאות נפגש עם בחורות במשך היום. 

הצעד הראשון שילמד אותך איך להתחיל עם בחורות הוא להצליח לתפקד רגיל ולנשום סדיר ליד בחורות.

בשלב הראשון אתה לא מתבקש להתחיל עם בחורה, רק להתרגל לנוכחות שלה. הבחורות נמצאות בעבודה, בחנויות,בסופרמרקט,באוניברסיטה,בפאבים. בשלב הזה פשוט תסתכל על בחורות ותפנים שהן לא כאלו מאיימות.

כרגע אתה מתבקש להתחיל להתרגל לנוכחות נשית בחיים שלך ולפתח צורך וחשק לבחורה מקסימה בחיים שלך. חברה היא דבר מקסים. עם חברה אתה יכול לעשות המון דברים שלא תוכל לעשות בלעדיה ואני לא מדבר רק על סקס. 1. לא תצליח למצוא את המפתחות של הרכב,הבית והארנק בקלות.

2. לא תוכל להסתובב בבית עם כרס, שערות בגב, תחתונים ומישהי תחשוב שאתה מקסים.

3. לא תוכל לראות קומדיות רומנטיות וסדרות טיפשיות של בחורות.

4. לא תוכל לקנות פרחים.

5. זה פותר היטב את בעיית האוכל, בחורה יודעת לבשל.

6. בחורה תדאג שתתלבש כמו שצריך!

7. בחורה זה נשיקות וחיבוקים.

8. חברה זה שתמיד יש מישהי שרוצה להקשיב לך וללטף אותך.

9. לבחורה יש ריח טוב ושיער רך.

10. בחורה עושה עוד כמה דברים נעימים.


                                     

לאחר שפיתחת יכולת להיות אתה ליד בחורות או לפחות להצליח לנשום ולנהל שיחה עם בחורה אפשר לעבור לשלב הבא, שלב השיטה. בשביל לפתח יכולת  להיות ליד נשים, ללמוד לתקשר איתן נכון ולייצר צורך אמתי בלב שלך לנוכחות נשית בחיים שלך אני ממליץ על המדריך הזה.

כמה שזה נראה לך דבילי,  אף אחד לא צריך לדעת. זה עובד כמו קסם! (27,000 גברים כבר קראו את המדריך...וגם כמה בחורות...)בחורות מזהות מקילומטרים גברים בעלי רוך והן רוצות את המגע הרך, המלטף,הדואג, האכפתי. יתעורר בך החשק וייצר הפעולה ותתחיל לפעול ותשיג בחורה. בלי משהו שבאמת יגרום לך לפעול אתה סתם עוד חנון שיושב בבית מול המחשב וקורא את השיעור הזה.

תזכור : רק מטומטם יצפה להגיע לתוצאות שונות כשהוא מבצע בכול יום את אותן הפעולות.

בכדי לשנות את החיים שלך אתה חייב לשנות את דרך המחשבה ולעשות דברים שנראים לך דבילים לחלוטין. תרשם לאתר הכרויות ותתפלא כמה מהר יתפתח אצלך צורך אדיר לחברה אמיתית. בלי צורך אמיתי לא יתפתח רצון שמוביל לפעולה.                                       

         

                                                             הרשמה לאתר הכרויות של חנונים 


    איך להתחיל עם בחורות? - שיטה מנצחת!


כעת נגיע למה שחשוב באמת ואני הולך לגלות לכם כאן שיטה אמיתית שעובדת על בחורות. השיטה הזאת פותחה בהשראת מדריך אומנות הפיתוי של יגאל
שטרק מהמרכז לאומנות הפיתוי. 

השיטה הזאת היא השיטה שבה גברים שתמיד מוקפים בחורות משיגים בה את הבחורות. הגברים הללו לא תמיד כאלו חכמים ככה שלא תתפלאו כשתגלו כמה השיטה הזאת קלה. אבל, השיטה הזאת תעבוד ותצליח עם בחורות רק אחרי שתהיה מסוגל להרגיש בנוח ולהיות רגוע ליד בחורות.

כמו שהבטחתי בהתחלה, זאת שיטה שבה אתה בעצם בכלל לא מתחיל עם הבחורה ובשיטה הזו היא לא תוכל לסרב לך. תשכח ממשפטי התחלה דבילים כמו "זה כאב כשנפלת מגן עדן?" "מה השעה?" "אפשר להתחיל איתך?" "את ממש יפה" – כל המשפטים הללו בכלל לא עובדים, הם רק הורסים לך וגורמים לך להראות אידיוט.

השיטה להתחיל עם בחורה היא פשוט מאוד ליצור אינטראקציה. אתה לא מתחיל איתה אתה יוצר מצב חברתי שבו אתם מדברים ומפתחים שיחה בלי לגשת ולהתחיל איתה ישירות. אתה יוצר איתה קשר ושיחה בלי הלחץ והזיעה שנלווים להתחלה עם בחורה.

                                                            

כיצד יוצרים אינטראקציה עם בחורה:


חוק מספר 1: חוק חשוב ביותר וייקבע את ההצלחה שלך בשיטה. אתה חייב ליהנות ולהרגיש בנוח במקום שבו אתה נמצא. ברגע שאתה תרגיש בנוח בפאב,במסיבה, בספרייה או בכל מקום אחר שבו אתה יוצר אינטראקציה, אתה תשדר שנוח לך, כייף לך ואתה בטוח בעצמך.

התכונה הכי מושכת בגבר היא ביטחון עצמי. גבר שיודע מה טוב לו,משיג את מה שהוא צריך ונהנה תוך כדי. כשאתה רואה בפאב שתי בחורות יושבות ובוהות בקיר בדיכאון אל מול שתי בחורות מחייכות וצוחקות – אל מי תימשך יותר? 

בחורות ובני אדם באופן כללי נמשכות אל אנשים אופטימים, שמחים ובעלי ראיית עולם חיובית. אני לא אומר לך להיות סמיילי מהלך, ממש לא, כי זיופים מזהים בקלות. אני אומר לך באמת ליהנות. תצא ותעשה דברים שאתה רוצה, אוהב ונהנה מהם.

הנאה היא מחלה מדבקת, ברגע שאתה תהנה גם החברים שמסביבך ייהנו ואתה תהפוך למגנט ויותר אנשים ירצו להיות לידך.


חוק מספר 2 : אל תפחד להיות מיוחד, אל תפחד להיות שונה, אנשים לא מחפשים להתקרב לאנשים רגילים ומשעממים. תהיה מי שאתה באמת ותמצא לך נישה שהיא רק שלך או אפילו איזו אובססיה קטנה (לא מוזרה מידיי) שתאפיין אותך. 

חשוב שתזכור שישנו גבול דק בין אומץ לטמטום.חוק מספר 3 : צור אינטראקציה עם הבחורה בלי שהיא תרגיש. החוכמה היא להשתלב לה בסביבה הטבעית כמו זיקית בלי שהיא תרגיש. בדרך הזו היא תתרגל לנוכחות שלך וכשתתחיל לדבר איתה זה יראה לה טבעי ואמיתי כי היא תרגיש נוח לידך.

ברגע שבחורה מרגישה לידך נוח והיא רואה שכייף לה וכייף לך היא תקשר את הכיף הזה אלייך. היא תעשה 1+1 ותגיע למסקנה שהיא נהנית איתך, מרגישה בטוחה לידך ורוצה להכיר אותך טוב יותר.


בעזרת שיטת האינטראקציה אתה תהנה יותר בחיים שלך, תהיה אופטימי יותר, מושך יותר והבחורות  יגיעו. זה סוג של עסקת חבילה, העסקה הכי טובה שתעשה בחיים.  


לסיום השלב הזה ומעבר אל השלב שבו אתה משיג דייט, מתכונן לדייט,מנשק בחורה, קונה קונדומים ומשכיב בחורה, אני ממליץ לעבור על החומר : 
אבל יותר מהכול אני ממליץ לבצע את התרגול לשיעור הזה, התרגיל יפנים אצלך את הצורך לבצע שינוי בחיים שלך.

התרגיל הזה מעולה באופן כללי לכל אדם שרוצה לעשות שינוי בחיים שלו. אני כתבתי את האתר הזה אחרי שהקשבתי להרצאה של ערן שטרן בנושא - קישור לדף התרגול איך מתחילים עם בחורות10 כללים שיעזרו לך להצליח כשאתה מתחיל עם בחורות:
אני מוצא את עצמי לא פעם מתלבט ולא בטוח בעצמי כשאני חושב איך כדאי להתחיל עם בחורה. בעיקרון לפי איך שאני רואה את זה, להתחיל עם בחורה זה בדיוק כמו ראיון עבודה, זה כישרון להציג את עצמך בצורה נכונה, שיווקית ומושכת.

 
אז איך בעצם כדאי לך להתחיל עם בחורה? בשלב הראשון אני שוב אומר, יידע זה כוח, רק 5% מהגברים בעולם נולדו עם כריזמה מדהימה וכישרון טבעי למשוך בחורות.

כל השאר לומדים בכל יום מחדש מהצלחות וכישלונות, זאת לא בושה ללמוד, בדיוק ההפך הוא הנכון.

                                                           

1. תקרא את מדריך אומנות הפיתוי , יידע זה כוח והמדריך הזה נותן לך בסיס טוב להתחלה.

2. תראה טוב. כשאתה יוצא במטרה להתחיל עם בחורה תקפיד להראות טוב. אני לא אומר שאתה צריך כל היום להשקיע במראה, ג'ינס שנראה עלייך

סבבה ולא כמו שק וחולצת טישרט נקייה ולא יותר מידי מסמורטטת תעשה את העבודה.

3. זה לא תמיד מצליח, המון פעמים הבחורה תגיד לך לא. זה ממש לא נורא, תמשיך הלאה.

4. אל תתחיל עם בחורה בגסות או עם יותר מידיי ביטחון עצמי, זה מתכון ברור לכישלון.

5. ריח טוב, קצת בושם, לא להגזים. ריח של זיעה דוחה, ריח רע מהפה דוחה אפילו יותר.

6. חיוך טוב, מבטים ארוכים הם מפתח להתחלה טובה עם בחורה, תיגש אליה עם חיוך.

7. תשים לב לסביבה שלך ושל המטרה שלך, אם היא נמצאת עם חברות, ידיד או משפחה, יש להתייחס לאנשים שנמצאים בסביבה שלה כדי שלא

ישתעממו ויקחו אותה ממך. אפילו עם היא לבד יתכן ויצטרפו אליה בהמשך השיחה שלכם.

8. תסגור עניין תוך גג 6 דקות. קח טלפון ותמשיך הלאה, עכשיו זה לא הדייט הראשון שלכם. קח טלפון ותזוז, אחר כך כבר תתקשר אליה ותמשיך.

ברגע שאתה מורח את שלב ההתחלה הרבה זמן אתה נותן לה אופציה להתחיל לפקפק האם היא באמת רוצה אותך ואתה מגדיל את הסיכוי שתפלוט

איזו שטות והיא תשנה את דעתה.

9. לקחת טלפון? תתקשר תוך גג 3 ימים, לא התקשרת בטווח הזה? אתה שרוף.

10. אם אתה נשאר באותה מסיבה או פאב בהמשך הערב אסור שהיא תראה אותך מתחיל עם בחורות אחרות, זה יגרום לה לחשוב שאתה לא רציני.זה היה 10 דקות על התחלה עם בחורות, בפועל בלהתחיל עם בחורות ממש כמו בכל תחום, ככל שתנסה יותר ככה תשתפר יותר ותהיה יותר טוב. מה שחשוב להבין הוא שזה לא תמיד מצליח, ובפעמים שבהן זה לא מצליח לא צריך להפסיק להתחיל עם בחורות, צריך להשתפר!

המון פעמים כשבחורה אומרת לך לא זה בגלל שיש לה חבר, היא לא פנויה רגשית, היא בדיוק עצבנית, אתה מזכיר לה מישהו מהעבר, היא חושבת שהיא נראית היום זוועה או סתם חושבת שהיא שמנה ויש לה מצב רוח רע.

המון פעמים היא מסרבת בגלל דברים שקשורים אליה וזה בכלל לא קשור אלייך או לשום דבר שאתה אומר או עושה. 

לסיכום:

זה ממש קל! גם בחורה היא בסך הכל בן אדם. 

2. תירשם לאתר הכרויות רציני - כאן
3. אם המטרה היא אתר הכרויות לסטוצים אז לחץ כאן.
4. תקבע דייט ובהצלחה!
5. אם אתה עדיין מפקפק ביכולת שלך להצליח עם בחורות (אתה תותח!) - האתר הזה מציע לך אוסף סרטונים להדרכה על בחורות


Comments