מדריך לחנון 5 - איך לקנות קונדום?           ברוכים הבאים לשיעור החמישי באקדמיית החנון בגלקסיה!

     מטרת השיעור היא ללמד אותך מדוע חשוב להשתמש בקונדום כשאתה משכיב בחורה ואיך לקנות קונדום.

       בשיעור הזה נלמד איך לקנות קונדום בלי לצאת מהבית, אלו סוגי קונדומים יש ,אלו סוגי מחלות מין יש, איך לשים קונדום ומה עושים כשהקונדום נקרע.

       משך השיעור : 45 דקות + תירגול

      חומר קריאה חובה לשיעור: מדריך אומנות הפיתוי 
קונדום הוא בעצם שקית קטנה שמתלבשת על איבר המין של הגבר וחוצצת בין איבר המין של הגבר לבין איבר המין של האישה בזמן חדירת הגבר אל תוך
האישה.

בזמן שהגבר מגיע לפורקן מיני והזרע שלו נשפך אל תוך הקונדום ואינו מגיע אל תוך האישה וכל נמנע הריון. בנוסף, נמנע מגע ישיר בין נוזלי גוף וכך אנו 
מגנים על עצמנו מהדבקה במחלות מין. 

כשאתה מתלבט האם להשתמש בקונדום תזכור את הדברים הבאים:
 1. בחורות עירומות זה חולירע. 
 2. הריון זה ילד וילד זה תיק לכל החיים. שקית קטנה על הבולבול תציל אותך מחתיכת תיק. 
 3. איידס. 
 4. כינים. 
 5. מחלות מין.
                               


קונדום (condom), בעברית צחה זה כובעון. אמצעי מניעה שמהווה כיסוי לאיבר המין של הגבר במהלך קיום יחסי מין. הקונדום לרוב עשוי מלטקס (סוג של גומי). הקונדום משמש להגנה מהריון ומחלות מין.

פעם היו מכינים קונדומים מצמר, בד, מעיים של כבש. הקונדומים הראשונים נוצרו בכדי שגברים יוכלו ללכת לבתי זונות ולא להידבק במחלות. הזונות של פעם  היו מקור למחלות ועל כן גברים ניסו להתגונן בעיקר ממחלת העגבת. לא היה מקובל בעבר למנוע הריון ועל כן הקונדומים לא נתפסו כאמצעי למניעת הריון אלא רק למניעת מחלות. הקונדומים הללו היו עשויים מחומרים עבים וגברים נמנעו מלהשתמש בהם.

עם המצאת קונדומי הלטקס הקונדומים נעשו יעילים יותר וזולים יותר. קונדום לטקס נעים יותר לגבר מאשר קונדום צמר.היום כבר כל אחד יכול להשתמש בקונדומים והקונדומים הפכו למוצר חובה לשימוש החלל משנות התשעים כאשר עלתה המודעות למחלת האיידס.

 קונדום יעיל ב90% למניעת הריון, יש קונדומים שמכילים קוטלי זרע. הקונדום עשוי מחומר דקיק וגמיש, יש להיזהר לא לקרוע את הקונדום בזמן השימוש.

  **שימו לב! 10% מאוכלוסיית העולם בעלי אלרגיה ללטקס ובמיוחד בשבילם המציאו קונדומים עשויים מחומרים סינתטיים אחרים.


אם להיות הוגן אז אני מודה!  קונדום כן קצת הורס את החוויה אבל בהתחשב בתוצאות קונדום הוא בחירה חכמה. אם יש לך חברה קבועה כמובן שבשלב מסוים אפשר לוותר 
על הקונדום. 

כשאתה מגיע לדייט עם בחורה או באופן כללי מתחיל להיות פעיל מינית תמיד כדאי שיהיה לך קונדום בהישג יד או לפחות חבילה בבית. שים לב 
שלקונדומים יש תאריך תפוגה, הם לרוב תקפים בערך לשנתיים. זה הזמן לבדוק האם הקונדום ששמת בארנק בשיעור חינוך מיני בתיכון עדיין בתוקף. 


            


אתה הולך להשכיב בחורה - הגיע הזמן לקנות קונדומים!

הגיע הזמן לקנות קונדומים. איך קונים קונדומים? האם אני ניגש לרוקח ומבקש קונדומים? האם לבקש מאימא שתקנה לי קונדום? דבר ראשון, ברגע שאתה עברת את גיל 17 כולם הרי מניחים כבר שאתה פעיל מינית כך שאף אחד לא יופתע מזה שאתה קונה קונדומים ובטח שאתה לא הראשון שקונה קונדומים.

 •  איפה קונים קונדום? 

1.רשתות הפארמים.
בסופר פארם ובניו פארם אפשר למצוא את מדף הקונדומים, לרוב ליד הבית מרקחת. אפשר למצוא שם קונדומים בכל מיני צבעים,טעמים,מרקמים,גדלים.

2. בתי מרקחת קטנים שכונתיים. כאן בטח יהיה פחות מבחר.

3. לקנות קונדומים באינטרנט. לדעתי, הדרך הכי נוחה ונעימה לקנות קונדומים היא באינטרנט, אלא אם אתה רוצה להשכיב מישהי כאן ועכשיו ואין לך זמן לחכות למשלוח. אם זה המצב תתגבר על הקטע ותיסע לסופר AM PM ותקנה חבילה במחיר מופקע.


 • איפה אפשר לקנות באינטרנט קונדומים? 
      המון קונדומים מכל מיני סוגים והשוואת מחירים בזאפ             דראגסטור - בית המרקחת שלך באינטרנט


 • כמה עולה קונדום? 

מחירי הקונדומים נעים סביב 35 ש"ח ועד 50 ש"ח לחפיסה של 10 קונדומים.

 • אלו סוגי קונדומים יש? 

*קונדום זוהר בחושך (הקונדום הזה קצת יקר אבל אני חייב לנסות אותו פעם)

*קונדומים עם מרקם מחוספס שיהיה לה יותר נעים.

*קונדומים בטעמים, בננה, תות, קוקוס, מה לא נעשה בשביל לשכנע אותה להכניס אותו לפה.

*קונדומים אקסטרה סייף עם קוטל זרע.

*קונדומים עבים במיוחד או דקים במיוחד.

*קונדומים במידה אקסטרא לארג'.


                                      


למרות שרוב הקונדומים נמכרים במידות דומות, יש יוצאים מן הכלל [XL] לבעלי מידות גדולות. אדם בעל איבר קטן לא ישתמש בקונדום ענק ואדם בעל איבר 

גדול לא יוכל להלביש קונדום קטן! למידע טכני על סוגי קונדומים ומידות : לחץ כאן


 • מה לא כדאי לעשות עם קונדום?
1. לא להחזיק את הקונדום במקום חם, חשוב לאחסן אותו במקום קריר ויבש. הארנק הוא לא המקום הטוב ביותר לאחסון קונדום. במידה ולא השתמשת בקונדום 
שבארנק יותר מחודש תחליף את הקונדום. קונדום ישן או כזה שהיה בשמש יקרע מהר יותר בעת השימוש. 

2. קניתם קונדום?!- שימו לב לתאריך התפוגה שלו לפני שתשתמשו בו! 

3.את אריזת הקונדום לפתוח בעדינות, לא בברוטליות ולא בסכין או בשניים על מנת לא לפגוע בו.

4. לא להשתמש בקונדום יחד עם שמנים למיניהם [שמן תינוקות לדוגמה.] 

5. אין להשתמש באותו קונדום פעמיים, קונדום הוא מוצר חד פעמי.
1. פותחים את האריזה בזהירות (לא בציפורניים ולא בחפץ חד - כדי לא לקרוע את הקונדום).

2. מלבישים את הקונדום על הפין בזקפה - מניחים אותו על קצה הפין כשטבעת הקונדום בחוץ, מוציאים את האויר מקצה הקונדום בלחיצה עם האגודל   והאצבע (להשאיר מקום לזרע) וביד השניה מגלגלים את הקונדום על הפין.

3. להשאיר בקצה מעט רווח - כדי להשאיר מקום לזרע.

4. בעת החדירה והשפיכה דואגים שהקונדום מסודר במקומו.

5. לפני הוצאת הפין דואגים שהקונדום מהודק על הפין כדי למנוע בריחה של זרע החוצה. לאחר השפיכה אחזו בבסיס הקונדום והסירו אותו מהפין הזקור.


 • מה עושים כשהקונדום נקרע? 
   אם הקונדום נקרע במהלך קיום יחסי המין, יש לעצור מיד ולשים קונדום חדש. אם יש לכם חשש שנוזלים הספיקו לעבור והבחורה לא נוטלת גלולות באופן  קבוע או משתמשת באמצעי מניעה אחר כדאי לשקול פוסטינור (גלולת היום שאחרי).

                                                   

                                          אתר הכרויות למטרת סקס מזדמן ומפגשי מין - קישור


 • האם הקונדום עוזר לחדירה? 
   לחדירה יותר קלה תוכלו להשתמש בחומרי הסיכה הבאים עם קונדומים שונים [אך רצוי לבדוק בכ"ז על הקונדום את האפשרות!]:

Love gel- מבית "R3" , 10 שקיות קטנות לנשיאה נוחה, כמו קונדום, ללא טעם, ריח נעים. על בסיס מים לשימוש בטוח עם קונדומים.

Durex Play- מבית "Durex" בקבוקון חביב בצבע ורדרד לרוב. חסר טעם, חסר ריח, אינו שומני. על בסיס מים לשימוש בטוח עם קונדומים.

Top Gel- חסר ריח, אינו מכתים, נעים למגע ואינו דביק. על בסיס מים לשימוש בטוח עם קונדומים.

KY- אחד מן הידועים. עדין ובטוח, ללא בושם, אינו שומני, מגיע בשפורפרת. על בסיס מים לשימוש בטוח עם קונדומים.


 • האם הבחורה נהנית פחות עם קונדום? 
בחורות לא אמורות להינות יותר או פחות עם קונדום ובכל זאת זה משנה, למה? כי ככה. יש בחורות שמעדיפות קונדום כי אז מתווסף לחדירה חומר סיכוך נוסף (הקונדום טיפה משומן) ואז החדירה יותר קלה. מצד שני עם קונדום זאת הרגשה שיש ביניכם שקית. כשהוא מוציא את הזין אחרי שהוא גומר את פוחדת שהקונדום יישאר בתוכך. ומעל הכול אחרי שמורידים את הקונדום יש לך ולו ריח של גומי. אין ריח טבעי של סקס.

 • האם צריך קונדום גם במין אוראלי או אנאלי? 
יש להשתמש בקונדום גם כשמקיימים יחסי מין אוראלים או אנאלים בכדי להימנע מהידבקות במחלות. בקיום יחסי מין אוראלים או אנאלים אין סכנה של הריון  אך עדיין ישנה סכנה גדולה להעברת מחלות.


 • למה חלק מהגברים לא מצליח לתפקד עם קונדום ומה ניתן לעשות? 
הקונדום יוצר חוצץ בין איבר המין הגברי לבין הנרתיק הנשי. ברגע ששמים קונדום הגבר מרגיש פחות את החדירה ואת האישה. יש כאלו שאומרים שזה כמו לזיין דרך שקית של סופר. איבר המין הגברי מרובה בעצבים אשר מגורים מהמגע עם האישה, ברגע שהמגע אינו ישיר הגירוי פוחת.

אם אתה מרגיש שהזקפה שלך נחלשת ברגע שאתה שם קונדום פשוט תגביר את עוצמת הגירוי. היא יכולה לתת עינוג אוראלי לאיבר המין שלך כשהוא לבוש בקונדום וזה עשוי לסייע למצב. אם אתה עדיין לא מצליח לתפקד עם קונדום - נסה את זה - Deluxion - איך להעמיד את הזין להרבה זמן. 

 • האם ניתן להשתמש בחומרי סיכוך עם קונדום? 
אם אתם משתמשים בחומרי סיכה - בחרו רק חומרי סיכה על בסיס מים (חומרים כמו קרם לחות או וזלין ממיסים את הלטקס ופוגעים בקונדום כאמצעי מניעה).

 • האם יש גם קונדום לאישה? 
כן. יש דבר כזה. הוא עשוי מלטקס חזק ודק ומוחדר לנרתיק כך שהטבעת הפנימית שלו סוגרת על צוואר הרחם, והשוליים החיצוניים שלו מגינים על השפתיים ועל הפות. חברת The Female Health Company הציגה לראשונה את הקונדום בשנת 1992 והוא אושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי, ה־FDA. הקונדום הנשי נמכר ב־116 מדינות וגם בישראל.

                                                                   מידע על מחלות מין:

מחלת מין היא מחלה מידבקת שעוברת בזמן קיום יחסי מין מכל סוג שהוא (וגינאלי,אנאלי ואוראלי).


בחלק ממחלות המין ניתן לצמצם את סיכויי ההידבקות באמצעות שימוש בקונדום - הדבר נכון בעיקר לגבי מחלת האיידס, שעוברת רק במגע בין נוזלי גוף. 
אך ברוב מחלות המין האחרות קונדומים מספקים הגנה מוגבלת בלבד, כיוון שהחיידק או הנגיף יכול לעבור גם במגע בין עור לעור, פה לפה או בין נוזלי-גוף לעור.

הכלל הסטטיסטי במחלות מין הוא שככל שמקיימים יחסים עם יותר שותפים, רמת הסיכון להידבקות עולה. נשים רגישות יותר להידבקות מאשר גברים, הואיל וזרע הגבר נשאר בנרתיק האשה, כאשר לא נעשה שימוש בקונדום.


                            

     הרשמה חינם - אתר הכרויות למטרת סקס מזדמן, פנטזיות ומפגשי מין


למדנו עד עכשיו איך לקנות קונדום, מה לעשות עם הקונדום ולמה כדאי לעשות עם קונדום. לסיכום: אל תמהרו להוריד את הקונדום, אל תמהרו להוריד את

המכנסיים באופן כללי. שווה להיזהר ולהישמר. אם אתה לא מאמינים לי תחפשו פשוט תמונות בגוגל של הרפס וגינאלי.


   עכשיו כשיש לך קונדום ואתה יודע איך להשתמש בו כדאי שתהיה בתמונה גם בחורה - איך להשיג בחורה או איך להשיג בחורות באתר סטוצים

   בנוסף :    מדריך לחנון : איך להיות טוב במיטה?        איך להתנשק עם שפתון?       איך להצליח עם גברים - דיבור של בנות 


**הידעת?

בשנות ה־50 וה־60 של המאה הקודמת שימש משקה הקולה כקוטל זרע. נשים רבות נהגו לשטוף באמצעותו את הנרתיק מיד לאחר קיום יחסי מין, בטענה 
שזרע לא יכול לשרוד את החומציות שבמשקה. תיאוריה זאת הופרכה על ידי פרופ’ דבורה אנדרסן, מומחית לגינקולוגיה ומיילדות מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הארוורד, שגילתה שהקולה דווקא עלולה לפגוע בשכבה העליונה של התאים באיבר המין הנשי ולגרום לה להיות פגיעה יותר למחלות מין, לזיהומים ולפטריות. 

Comments