Masáže

Objednávejte se na telefonu: 739 990 333
Studio Mísha
Branická 573/11, Praha 4 - Braník
TRAM 3 a 17, BUS 170, 118, 196, 197 zastávka Přístaviště


Dornova metoda
Vracení kloubů a obratlů do jejich ideální pozice, při zaměstnání svalů, pohybem v příslušné oblasti. Tato metoda velmi dobře koriguje i problém s kratší nohou a srovnává správný postoj těla, pokud toto není vrozené.
60 min. 600,-Kč


Breussova masáž
Jde o vtírání třezalkového oleje podél páteře, při ní se uvolní nervové zakončení páteře, celkově zklidňuje napětí v těle. Velmi úspěšně pomáhá i při korigování obratlů Dornovou metodou. Samotná masáž působí regeneračně, harmonizuje a zklidňuje na fyzické i i psychické úrovni.
30 min.. 300,- Kč.


Regenerační masáž
Pokožka hlavy, krční páteř, záda, horní a dolní končetiny, plosky nohou. Mimo vlasové pokožky, je masáž prováděna Třezalkovým olejem.
30 min. 300,-Kč
45 min. 450,-Kč
60 min. 600-, Kč


Lymfatická ruční masáž
Povzbudí činnost lymfatického systému, odplaví odpadní látky, případně zmírní otoky. Působí i proti únavě, posiluje imunitu a zlepšuje pokožku. Velmi dobře působí na celulitidu.
Co je to Lymfa :
Je to čirá tekutina , která tvoří system, podobný tomu krevnímu, ale necirkuluje v těle, díky srdci jako krev. Pokud máme málo tělesného pohybu, lymfa správně neproudí, systém se zanáší a stagnuje .Masáž nám pomůže odvést z tkání odpadní produkty metabolismu, vodu, ale také cizorodé látky a choroboplodné zárodky.
Proto i zcela zdraví lidé by měli absolvovat jednou až dvakrát do roka lymfatickou masáž.
60 min. 600,- Kč


Monitor zdraví
Možnost přeměření na Monitoru zdraví, kde výsledek měření zahrnuje podíl tělesného tuku / v procentech/, typ postavy ,bazální /klidový/ metabolismus a návrhy řešení.jak tyto výsledky zlepšit.
1 změření 100,-Kč


Metoda manuální fyzioterapeutické korekce - René

Vyšetření provádí odborný fyzioterapeut,při úvodním vstupním pohovoru provádí anamnézu prostřednictvím počítačového systému MFK zobrazí závislost mezi nervovým,svalovým,kloubním,páteřním i vnitřním systémem a následně zvolí vhodnou terapii.
Vyšetření 700,-Kč