Masáže

Dornova metoda

Vracení kloubů a obratlů do jejich ideální pozice, při zaměstnání svalů, pohybem v příslušné oblasti. Tato metoda velmi dobře koriguje i problém s kratší nohou a srovnává správný postoj těla, pokud toto není vrozené.

60 min. 600,-Kč


Breussova masáž

Jde o vtírání třezalkového oleje podél páteře, při ní se uvolní nervové zakončení páteře, celkově zklidňuje napětí v těle. Velmi úspěšně pomáhá i při korigování obratlů Dornovou metodou. Samotná masáž působí regeneračně, harmonizuje a zklidňuje na fyzické i i psychické úrovni.

30 min.. 300,- Kč.


Regenerační masáž

Pokožka hlavy, krční páteř, záda, horní a dolní končetiny, plosky nohou. Mimo vlasové pokožky, je masáž prováděna Třezalkovým olejem.

30 min. 300,-Kč

45 min. 450,-Kč

60 min. 600-, Kč


Lymfatická ruční masáž

Povzbudí činnost lymfatického systému, odplaví odpadní látky, případně zmírní otoky. Působí i proti únavě, posiluje imunitu a zlepšuje pokožku. Velmi dobře působí na celulitidu.

Co je to Lymfa :

Je to čirá tekutina , která tvoří system, podobný tomu krevnímu, ale necirkuluje v těle, díky srdci jako krev. Pokud máme málo tělesného pohybu, lymfa správně neproudí, systém se zanáší a stagnuje .Masáž nám pomůže odvést z tkání odpadní produkty metabolismu, vodu, ale také cizorodé látky a choroboplodné zárodky.

Proto i zcela zdraví lidé by měli absolvovat jednou až dvakrát do roka lymfatickou masáž.

60 min. 600,- Kč


Monitor zdraví

Možnost přeměření na Monitoru zdraví, kde výsledek měření zahrnuje podíl tělesného tuku / v procentech/, typ postavy ,bazální /klidový/ metabolismus a návrhy řešení.jak tyto výsledky zlepšit.

1 změření 100,-Kč


Metoda manuální fyzioterapeutické korekce - René

Vyšetření provádí odborný fyzioterapeut,při úvodním vstupním pohovoru provádí anamnézu prostřednictvím počítačového systému MFK zobrazí závislost mezi nervovým,svalovým,kloubním,páteřním i vnitřním systémem a následně zvolí vhodnou terapii.

Vyšetření 700,-Kč

Objednejte se už dnes na telefonu 739 990 333