CENNIK STUDIA  :

 minimalny czas wynajmu to 2 godziny 

nagranie i miks utworu z dostarczonym podkładem (do 2h nagrań)
  220 PLN
godzina nagrania

   50 PLN
nagranie zespołu na "setkę"
  70 PLN/  godzina

miks i mastering typu "wokale + podkład"
120  PLN/ utwór 

miks i mastering zespołu instrumentalnego 250 PLN / utwór 


Przykładowo : jeżeli jesteś raperem lub wokalistą i chcesz zarejestrować 1 utwór , potrzebujesz około 1,5- 2 godzin studyjnych, za które zapłacisz 100 pln . Do tego dochodzi miks za 120 pln, czyli sumarycznie 220 pln za gotowy utwór. Jeżeli materiał chcesz zmiksować we własnym zakresie, dostaniesz gotowe ścieżki i zapłacisz jedynie 100 pln za nagranie.
  

REGULAMIN  : 
  • Czas wynajmu studia jest naliczany za każde rozpoczęte 30 minut. 
  • W studio obowiązuje zakaz stawiania napojów na sprzęcie akustycznym.
  • Ceny obejmują honorarium realizatora i dostęp do całego sprzętu w trakcie nagrania.
  • Jeżeli chcesz rozliczyć się za nagranie w późniejszym terminie - poinformuj nas o tym wcześniej. 
  • Zrozumiemy spożywanie alkoholu i środków podobnego przeznaczenia, dopóki nie kończy się to zniszczeniami w sprzęcie i ludziach.
  • W przypadku rezygnacji z nagrania, prosimy o kontakt na 24 godziny przed jej terminem, w przeciwnym razie zamawiający musi pokryć koszt pierwszych 2 godzin zamówienia. Przed upływem tego terminu rezygnacja nie wiąże się z żadnymi kosztami. 
  • Czas nagrania to także czas potrzebny na rozstawienie mikrofonów .O ile nagranie wokalu można zacząć "z marszu", to dla nagrania bębnów potrzeba 1 do 2 godzin  ( warto poświęcić też dobrą godzinę na strojenie bębnów ** ) oraz do 3 godzin przy nagraniu "na setkę". Klient nie płaci za czas potrzebny na złożenie sprzętu po nagraniu.
** - warto poświęcić czas na szczegółowe przygotowanie nagrania - dobre nastrojenie bębnów, sprawdzanie gitary z tunerem co 5 minut, przepracowanie z wokalistą trudnych dla niego partii - owszem, można pewne rzeczy zrobić szybciej, ale ostatecznie ciężko będzie coś z tak nagranymi śladami zrobić...