Pagrindinis puslapis

"Street View" yra ypač populiari "Google Maps" funkcija, leidžianti virtualiai keliauti pop pasaulį, savo kompiuterio ekrane apžiūrinėjant panoramines įvairių pasaulio miestų bei vietovių nuotraukas taip,kaip tuos vaizdus matytumėte eidami gatve. "Street View" dėka galite apsilankyti visuose 7 žemynuose, 45-iose šalyse, net neatsitraukus nuo kompiuterio ekrano. "Street View" naudotojai turi puikią galimybę susipažinti su svarbiais turistiniais objektais dar prieš išsiruošiant į kelionę ir išsirinkti tuos, kuriuos išties norėtų aplankyti, taip pat - pasižiūrėti kaip atrodo restoranas, kuriame ketina vakarieniauti, ar išsiaiškinti, kaip pasiekti savo kelionės tikslą apžiūrint visą kelią, sankryža po sankryžos.

Ką rasite šiame puslapyje?

Šis puslapis buvo sukurtas specialiai žiniasklaidos atstovams, todėl jame rasite:
  • Išsamią informaciją apie "Street View" funkciją;
  • Nuorodas, kurių pagalba pasieksite svarbią žiniasklaidos atstovams informaciją;
  • Naujausius bei ankstesnius pranšimus spaudai
  • Automobilių bei dviračių, kurių pagalba sukurtas "Street View", taip pat įsimintinų Lietuvos vietovių bei objektų nuotraukas
  • Vaizdo klipus bei grafinę su "Street View" susijusią medžiagą.

Atitinkamas puslapio sritis pasieksite pasirinkę atitinkamą, kairėje esančio meniu punktą.

Šis puslapis buvo sukurtas siekiant Lietuvos žiniasklaidos atstovams pateikti kuo daugiau ir kuo išsamesnės informacijos apie "Google Maps", "Street View" funkciją. Jei turite papildomų klausimų - būtinai peržvelkite atsakymų į dažniausiai keliamus klausimus skiltį, na o jei atsakymo į jus dominantį klausimą nerasite - nedvejodami siųskite juos el. pašto adresu sarunas.pundzius@grayling.com.