פלייבק סיפורימפו
שמים את הסיפורים שלכם במרכז

מה זה תיאטרון פלייבק?

תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה המשתף את הקהל בהופעה. המופע נוצר תוך שיתוף פעולה בין הקהל לשחקנים - מתנדב מהקהל מספר סיפור או רגע מחייו וצופה בסיפור המוצג על הבמה מיד לאחר מכן.

כל הופעה מבוססת על מספר  סיפורים היוצרים את הרצף והמקצב הדרמטי של המופע . לכל הופעת פלייבק יש ריטואל קבוע על אף שאין בה תסריט ידוע מראש. המנחה הוא 'המארח' המנתב את התהליך ולאחר הקדמה וחימום עם הקהל הוא מזמין מתנדב לספר סיפור מחייו מהעבר הקרוב או הרחוק והשחקנים מאלתרים סצנות ודימויים המשקפים את החלקים הגלויים או הסמויים של הסיפור .

לעתים מתנהלת הופעת הפלייבק לפי נושא מכוון והסיפורים קשורים לתוכן מסוים. ולעתים ההופעה מתנהלת ללא 'כותרת' ותחומי עניין ונושאים המעסיקים את הקבוצה/קהל יעלו וייטוו ברשת הסיפורים המסופרים באופן ספונטאני.

מי זו קבוצת סיפורימפו?

סיפורימפו היא קבוצה שנולדה לפני כחמש  שנים בתל אביב ומאז הקבוצה פועלת ומופיעה.  כל אחד מחברי הקבוצה מביא ניחוח וצבע משלו וביחד ברגישות, יצירתיות, בהומור ובתעוזה רבה גורמים לכל אחד מהסיפורים לחיות מחדש על הבמה עבור המספר וגם עבור הקהל.


מה חדש

  • בשבת , 25/12, יש הופעה !!! בשבת , 25/12, יש הופעת פלייבק הקבוצה . זה קורה סטודיו זיגוטה, רח' סלמה 46 בת"א-יפו, בשעה 21:00. עלות: 20 ש"ח.
    נשלח 21 בדצמ׳ 2010, 3:42 על ידי Ziv Zeira
  • הופעה סגורה בבית לוינשטיין 16.6- הופעה סגורה בבית לוינשטיין ברעננה לארגון שמאחד נפגעי עמוד שדרה
    נשלח 3 ביוני 2010, 2:48 על ידי Ziv Zeira
הצג הודעות 1 - 2 מתוך 2. הצג עוד »

This site was created by Ziv Zeira.