Dla firm

Dysponujemy profesjonalną salą do degustacji na ok. 50 osób wyposażoną w rzutnik multimedialny oraz ekran. Kursy oraz degustacje prowadzimy w profesjonalnym szkle do wina. Charakter degustacji oraz ich zakres jest zawsze dopasowany do Państwa potrzeb i ustalany indywidualnie. Degustacje prowadzą profesjonalni trenerzy: technik winiarski z wieloletnim doświadczeniem w winnicach toskańskich oraz sommelier, absolwent londyńskiej szkoły WSET level III advanced ukończonej z wyróżnieniem. Degustacje prowadzimy w języku polskim, angielskim i włoskim (inne języki na specjalne życzenie naszych Gości). Wspólnie przeprowadziliśmy już kilkaset degustacji! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

WINO NA PREZENT, DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH ORAZ NA WESELE
 • WINO NA PREZENT DLA WASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH oraz na specjalne okazje. Pomożemy wybrać odpowiednie wino oraz przygotujemy atrakcyjną cenowo ofertę w zależności od wielkości zamówienia.
 • WINO NA WESELE. Przed wyborem win na wesele możliwość degustacji. Nie kupujcie kota w worku. Sami sprawdźcie, które wino będzie idealnym towarzyszem podczas tego wyjątkowego dnia!
 • ELEGANCKIE OPAKOWANIA I SKRZYNECZKI. Oferujemy eleganckie opakowania, skrzyneczki i kartoniki podarunkowe na wina. Na Państwa życzenie możliwy jest także nadruk z logo firmy.

DEGUSTACJE, KURSY, SZKOLENIA, SPOTKANIA FIRMOWE
 • KURSY WIEDZY O WINIE NA RÓŻNYCH POZIOMACH Prowadzimy profesjonalne kursy wiedzy o winie zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Kursy prowadzone są przez naszych trenerów w specjalnie do tego przystosowanej sali w przyjaznej atmosferze. Czeka na Państwa solidna dawka wiedzy podana w przystępny sposób oraz indywidualnie dobrane do państwa potrzeb, najwyższej jakości wina.
 • MASTERCLASS – SZKOŁA MISTRZÓW Szkoła mistrzów czyli degustacje wielkich win, prowadzone w formule Masterclass. Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić degustację wielkich win, ikon światowego winiarstwa (Barolo, Amarone, Supertoskany, stare roczniki), której towarzyszy solidna dawka wiedzy podana w przystępny sposób.
 • DEGUSTACJA WIN POLSKICH Organizujemy degustacje win polskich. W swojej ofercie posiadamy największy wybór win polskich w Krakowie (ok. 50 rodzajów) z niemal wszystkich regionów Polski. Na Państwa życzenie degustacji win polskich mogą towarzyszyć polskie zakąski (sery zagrodowe, regionalne wędliny itp.)
 • LATAJĄCE DEGUSTACJE Prowadzimy także degustacje poza Wine Barem. Na Państwa życzenie możemy poprowadzić komentowaną degustację win w niemal każdym miejscu. Jeśli decydujecie się Państwo zorganizować spotkanie firmowe połączone z degustacją poza Wine Barem jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 • SPOTKANIA FIRMOWE i BIZNESOWE Organizujemy spotkania firmowe w Sali mogącej pomieścić 50 osób w dowolnie wybranej przez Państwa konfiguracji stolików. Istnieje możliwość wyłączności sali tylko dla Państwa na czas trwania spotkania biznesowego.
 • PRZYJĘCIA, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE i TEMATYCZNE. Wine Bar Stoccaggio to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Przestronna sala, duży wybór win i oryginalnych włoskich przekąsek. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Krakowie, więc możemy rozbudować menu na Państwa życzenie.

DLA GASTRONOMII
 • SZKOLENIA DLA KELNERÓW. Nasi profesjonalni trenerzy pomogą wyszkolić obsługę Twojej restauracji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w gastronomii oraz w handlu winem. Najlepsze restauracje na świecie generują dużo wyższe zyski ze sprzedaży wina i napojów alkoholowych niż ze sprzedaży jedzenia. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż wina w Twojej restauracji z przyjemnością poprowadzimy dla Twojej obsługi szkolenie z WIEDZY O WINIE o tym jak efektywnie i efektownie sprzedawać wino w restauracji i zwiększyć zyski ze sprzedaży wina. Dzięki szkoleniom dla pracowników restauracji Twój serwis będzie zawsze kompetentny i przygotowany do pracy z winami z którymi spotyka się na co dzień.
 • KARTA WIN – POKAŻ, ŻE SIĘ WYRÓŻNIASZ. Tworzymy profesjonalne i oryginalne karty win zawsze kierując się wielkością oraz możliwościami Państwa lokalu. Pomożemy nawiązać kontakty z importerami, dystrybutorami oraz winiarzami. Przy tworzeniu karty win zawsze kierujemy się ich jakością, kontekstem Państwa miejsca a także ich dopasowaniem do potraw. Wina do karty dobieramy tak by była ona oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.
 • WINA W CENACH HURTOWYCH.  Jesteśmy także importerem wina. W swojej ofercie posiadamy wina z najważniejszych regionów włoskich (m.in.: Chianti, Valpolicella, Primitivo, Prosecco, Barolo, Amarone, Pinot Grigio i inne) oraz duży wybór win polskich, oryginalne francuskie Szampany z polskim rodowodem (Jackowiak) a także wina z Austrii w cenach hurtowych. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt.
INNE
 • ENOTURYSTYKA Organizujemy wycieczki do polskich i zagranicznych winnic.
 • CATERING
 • WYŁĄCZNOŚC SALI