Вітаємо Вас на сайті Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 
Хорольської районної ради Полтавської області!Ми  хлібом  і  сіллю
Вас  просимо  в  хату,
Де  рід  наш  зібрався,
Міцний  і  багатий.
Тут  слово  дружнє
І  пісня  щира
Дарують  вам  свято
Любові  і  миру!
                                

О, школо  рідна! Ти - як  зірка  в  небі!
Серед  складних  космічних  поєднань
Ми  тягнемось  усім  єством  до  тебе,
До  зібрання  скарбів  твоїх  і  знань.
О,  школо  рідна! Ти - як  світло  в  небі,
У  тьмі  прозрінь  і  мороці  доріг.
Ми все  життя  вертаємось  до  тебе,
Переступаючи  із  трепетом  поріг.

Табір «Майстерня відповідального українця»

опубліковано 24 лип. 2017 р., 00:32 Інна Пупченко

Активну молодь Полтавщини запрошують у «Майстерню відповідального українця» 

З 9 по 22 серпня у селі Клюсівка Новосанжарського району пройде табір «Майстерня відповідального українця». 

Батьківська конференція

опубліковано 28 бер. 2017 р., 22:11 Староаврамівська школа

24.03.2017 року в навчальному закладі відбулася батьківська конференція присвячена профілактиці негативних явищ в підлітковому середовищі. На засіданні були присутні начальник сектору кадрового забезпечення Хорольського відділу поліції, майор поліції Шестаков Є.П., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бровко Н.О., голова батьківського комітету Супрун С.А., директор школи Олексенко В.А., соціальний педагог Костенко А.В.


Сообщение без заголовка

опубліковано 16 бер. 2017 р., 00:37 Староаврамівська школа

7 березня…. Ранок… У класах початкової школи метушня, хвилювання. Діти чекають на прихід до школи мам, бабусь, сестричок… .Святковий концерт, слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки радували глядачів. Цього дня усі номери, які показували діти, були представлені вперше. Усіх присутніх привітали ведучі свята, четвертокласники – Ганзенко Анастасія, Костенко Катерина та Олексенко Тетяна. Бажали  усім миру, злагоди та достатку усім родинам і країні.

 Пісня про маму у виконанні усіх учнів початкової школи зробила завершальний акорд усієї концертної програми!

Приємно було чути позитивні відгуки глядачів після концерту…
Дякуємо усім, хто долучився до підготовки і проведення свята
( Потерайло Н.М, Чорнай Н.М., Тур А.І., Новохацька Н.О., Ластовецька Т.Ф.)
 

Акція "Ланцюг єднання"

опубліковано 24 січ. 2017 р., 03:14 Староаврамівська школа

Учні Староаврамівської школи стали учасниками районної акції "Ланцюг єднання", що відбулася 20 січня у м. Хорол. Учнями школи було виготовлено 1345 м паперової гірлянди.


Новорічне свято у початкових класах

опубліковано 16 січ. 2017 р., 02:48 Староаврамівська школа

   Новий рік без дорослих зустріли учні початкових класів нашої школи. Саме так називалося цьогорічне свято наших дітей - "Новий рік без дорослих".
   На початку гарними словами і солодощами учнів і гостей привітав заступник генерального директора АФ "Хорольська" з соціальних питань Коряк Володимир Федорович.
    І діти, і дорослі отримали море позитивних вражень.


Тиждень географії

опубліковано 5 січ. 2017 р., 01:32 Староаврамівська школа

    Одним із шляхів підвищення інтересу учнів до вивчення географії є проведення предметного тижня. Всі заходи до тижня предмета сприяли розвитку пізнавальної діяльності учнів, екологічному, естетичному вихованню учнів, формуванню почуття любові до рідного краю. Під час його проведення учні збагатили знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу і самостійність.

      У Староаврамівській школі з 21 листопада по 25 листопада тривав   тиждень географії «Навколо світу за 5 днів». Розпочалося все із лінійки відкриття  «Як усе починалося?», де ведучі Миколенко Юлія та Тузенко Діана ознайомили учнів школи із першовідкривачами материків, продемонстрували відеофільм «Найкрасивіші місця нашої планети». Також у  понеділок учні розв’язували на перервах географічні кросворди «Подорож у Країну Кросвордію» та приймали активну участь у грі «Цікава географія».

   У вівторок до  уваги  учнів була представлена Виставка гумористичних газет «Посмішки з різних широт», де можна було прочитати дотепні жарти з різних куточків планети. Ще цього ж дня учні дізналися «60 цікавих фактів про Гренландію». 

    У  середу, 23 листопада,  учні підготували виставку стіннівок «Природні та архітектурні шедеври світу»  та змагалися в інтелектуальній грі «Хлопці чи дівчата?», де перемогу здобули сильніші. 

   У четвер учнів потішила фотовиставка «Традиційні страви народів світу» та ігрова програма «Географічна абетка».

   У  п’ятницю відбулася  виставка стіннівок «Туристичні регіони світу», віртуальна подорож «Африка – далека і близька» підсумкова лінійка «Вітаємо переможців».

       
  
       
     ПРОБНЕ ЗНО-2017

опубліковано 20 груд. 2016 р., 03:40 Староаврамівська школа   [ оновлено 28 бер. 2017 р., 22:34 ]

Відповідно до Положення про  пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016  № 170 Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти 1 та 8 квітня 2017 року проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

З собою мати: паспорт, запрошення.

1.     Реєстрація на пробне ЗНО – 2017 учнів 11 класу завершена:

Всього учнів

Зареєстровано

Кількість обраних предметів

1

2

10

10

6

4

Витяг з Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

(наказ Міністерства освіти і науки України 11.12.2015 № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)

  І. Загальні положення

1. Це Положення визначає механізм проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - пробне ЗНО).

2. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Пробне ЗНО проводиться щороку та здійснюється за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи завдання пробних тестів надаються однією із мов національних меншин.

8. Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

ІІ. Учасники пробного ЗНО

1. Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання  пройти пробне ЗНО і зареєструвалася у визначені Українським центром строки (далі - учасник пробного ЗНО).

2. Учасник пробного ЗНО має право на:

1) доступ до інформації про строки та порядок проведення пробного ЗНО, форми завдань пробного ЗНО, час і місце його проведення;

2) виконання пробних тестів, розроблених згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженими в установленому порядку;

3) ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного ЗНО;

4) безпечні умови під час проходження пробного ЗНО та отримання в разі потреби медичної допомоги в пункті проведення пробного ЗНО;

5) ознайомлення з відповідями до завдань пробних тестів із навчальних предметів, з яких його зареєстровано, для проходження пробного ЗНО.

3. Учасник пробного ЗНО зобов’язаний:

1) ознайомитися з інформацією про порядок проходження пробного ЗНО;

2) дотримуватися вимог цього Положення та регламенту роботи пункту проведення пробного ЗНО;

3) своєчасно прибути до пункту проведення пробного ЗНО з паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу;

4) ввічливо ставитися до учасників пробного ЗНО і працівників пункту проведення пробного ЗНО;

5) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту проведення пробного ЗНО щодо процедури проходження пробного ЗНО.

4. Учаснику пробного ЗНО не дозволяється:

1) приносити до пункту проведення пробного ЗНО небезпечні предмети та речовини, що становлять загрозу життю та здоров’ю людини;

2) використовувати в пункті проведення пробного ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання завдань пробного ЗНО, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені регламентом роботи пункту проведення пробного ЗНО (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник пробного ЗНО повинен повідомити працівників пункту проведення пробного ЗНО до початку виконання завдань);

3) заважати іншим учасникам пробного ЗНО виконувати завдання;

4) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт проведення пробного ЗНО, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті.

5. У разі порушення вимог, визначених пунктом 4 цього розділу, учасник пробного ЗНО на вимогу осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного ЗНО, повинен залишити пункт проведення пробного ЗНО.

 

VІІ. Фінансування пробного ЗНО

1. Фінансування заходів з підготовки та проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб в установленому законодавством порядку.

 

 

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Котляревського, 20/8, м. Полтава, 36000, тел. (05322) 7-32-13

E-mail: obluo@adm-pl.gov.ua, Web: http://www.poltav-oblosvita.gov.ua, Код ЄДРПОУ 02145412

 

08.11.2016

3001/02-01-15

 

На №

 

від

 

Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад

Директорам загальноосвітніх закладів інтернатного типу

Директорам професійно-технічних навчальних закладів

 

Про  інформування випускників про проведення пробного ЗНО - 2017

 

 

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації інформує, що відповідно до Положення про  пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015          № 1277, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016  № 170 Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти 1 та 8 квітня 2017 року проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Реєстрація буде здійснюватися на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості з 10 по 31 січня 2017 року.

Відповідно до Плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти  та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 25.10.2016 року з метою інформування випускників навчальних закладів області поточного року навчання щодо особливостей проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року Департамент освіти і науки доручає Вам:

·        організувати оновлення у ЗНЗ інформаційних куточків «ЗНО-2017» підрозділ «Пробне ЗНО» з використанням уніфікованих матеріалів, розміщених на сайті Харківського РЦОЯО http://zno-kharkiv.org.ua у розділі «Адміністрування» (додається);

·        провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, вчителів, батьків щодо  організації та проведення пробного ЗНО-2017;

·        розмістити інформацію про проведення пробного ЗНО на офіційних сайтах органів управління освітою, навчальних закладів розділи щодо пробного ЗНО.

Додатково інформуємо, що у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо головних етапів ЗНО-2017 Харківський РЦОЯО планує проведення уроків інформатики для одинадцятикласників. Проведення уроків планується з 01.12 до 23.12.2016 року. Методичні рекомендації до уроків інформатики будуть надані пізніше.

 Про проведену роботу інформувати Департамент освіти і науки                  до  20 грудня 2016 року та до  31 січня 2017 року.

 

Директор Департаменту

освіти і науки                                                                        О.В. Харченко  

 

Барболіна

60-82-33

Переможці та призери олімпіад, конкурсів та МАН

опубліковано 6 груд. 2016 р., 04:24 Староаврамівська школа

ІІ  етап Всеукраїнських олімпіад

 

                           Наурзбеков  Богдан Алдабергенович, учень 8 класу

І місце  з біології

І місце з хімії

ІІ місце  з історії

ІІ місце з фізики

ІІІ місце з математики

ІІІ місце з української мови

 

                                      Стукало Наталія Юріївна, учениця 11 класу

І місце з екології

ІІІ місце з біології

 

Глазунова Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу

ІІІ місце з фізики

ІІ місце з української мови

 

                                              Тур Яна Юріївна, учениця 7 класу

ІІІ місце з хімії

ІІІ місце з української мови

 

Джуян Каріна Олегівна, учениця 9 класу

 

ІІ місце з трудового навчання

 

Костенко Роман Валерійович, учень 11 класу

 

ІІІ місце з географії

 

МАН

Стукало Наталія Юріївна, учениця 11 класу

ІІ місце.  Відділення Екології та аграрних наук. Секція екологія

 

Миколенко Юлія Юріївна, учениця 10 класу

І місце. Відділення мовознавство. Секція російська мова.

 

Тузенко Діана Юріївна, учениця 10 класу

ІІІ місце. Відділення історії.  Секція історичне краєзнавство.

 

 

 

VІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016-2017 н.р.

 

Наурзбеков Богдан Алдабергенович, учень 8 класу - ІІ місце

 

            Глазунова Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу - ІІ місце

            

            Рибчанівська Кароліна Михайлівна, учениця 5 класу - ІІІ місце

 

 

 

 

ІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2016-2017 н.р.

 

Рибчанівська Кароліна Михайлівна, учениця 5 класу - ІІ місце

 

Ткаченко Вікторія Станіславівна, учениця 7 класу - ІІ місце

 

Тузенко Діана Юріївна, учениця 10 класу - ІІІ місце

 

Флеш-моб „1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом“

опубліковано 4 груд. 2016 р., 23:59 Староаврамівська школа   [ оновлено 5 груд. 2016 р., 00:00 ]

Учні школи разом із педагогом-організатором Олексенко О.М. та соціальним педагогом Костенко А.В. провели флеш-моб  до Всесвітнього дня боротьби за СНІДом 


Виховна година "Великі права маленької людини"

опубліковано 15 лист. 2016 р., 03:29 Староаврамівська школа   [ оновлено 15 лист. 2016 р., 05:11 ]

15 листопада 2016 року  в Староаврамівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для учнів початкових класів було проведено захід з превентивного виховання.  На основі  аналізу казок діти вчились відстоювати права казкових героїв, а також переглянули цікавий мультфільм про цінність життя кожного - "Про всіх на світі". Захоплююча гра "Добро і зло" нагадала дітям про те, які якості треба у себе виховувати, а яких  уникати. Завдяки  спільним зусиллям вчителів початкових класів Потерайло Н.М., Чорнай Н.М, Новохацької Н.О. та Тур А.І. виховна година пройшла цікаво і захоплююче.1-10 of 79

Comments