Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų antrojo etapo rezultatai

Žiemiškai svetingas Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų antrasis etapas įvyko Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, Pramonės g.1, atsakingas asmuo ─ Josifas Kozlovskis. Jame dalyvavo 9 moterys ir 45 vyrai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Moterys, susitikimus žaidusios ratų sistema, išsiaiškino 1-9 vietų laimėtojas, o vyrai, suskirstyti į 8 pogrupius po 5-6 žaidėjus kiekviename, užėmę atitinkamai 1-2 vietas pateko į pirmąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema išsiaiškino 1-16 vietų laimėtojus, 3-4 vietas  pateko į mažąjį finalą, kuriame 2 minusų sistema varžėsi dėl 17-32 vietų ir 5-6 vietas  dėl 33-45 vietų.

Varžybose teisėjavo ir puikią profesinę kompetenciją demonstravo Tarptautinės kategorijos teisėjai  Arvydas Litvinas bei Albinas Čepaitis.


VARŽYBŲ REZULTATAI PO ANTROJO ETAPO

Moterų grupė

1 lentelė

Užimama vieta bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Živilė Zailskienė          Liudmila Kalpokienė

25

II

Loreta Avelienė        Simona Žemaitytė

Asta Liutvinienė Darija Vasiljevaitė

20

III

Ieva Naruševičiūtė

19

IV

KristinaPetkevičiūtė Ana Trutneva

Greta Rastauskaitė

17

V

Monika Valytė Aldona Žvinienė

14

VI

Neringa Valytė

12

VII

Janina Ramanauskienė

11

VIII

Justina Rimkevičiūtė

9

IX

Audronė Šidiškienė Vita Kriaučiūnienė

Zenoida Paškevič

8




Varžybų nugalėtojos: iš dešinės ─ Liudmila Kalpokienė, centre ─ Simona Žemaitytė, iš kairės ─ Ana Trutneva.

Vyrų grupė

2 lentelė

Užimama vieta bendrojoje įskaitoje

Vardas, Pavardė

Taškai

I

Matas Skučas Aleksandras Rusinovas

25

II

Edvinas Zajankauskas Artūras Rybakas

20

III

Nerijus Valuckas Kęstutis Skiezgilas

17

IV

Povilas Bagužis

Alvydas Laukaitis

14

V

Rimas Pakulnis

Jurij Talimov

12

VI

Eugenijus Jafimovas

Artiomas Kalininas

11

VII

Mantas Andruška Artiom Vetrov

10

VIII

Virgilijus Valiuška Valerij Mozol

9

IX

Marius Juodiška Andriejus Genzuras

8

X

Ramūnas Vosgirdas

Tom Lebed

7

XI

Paulius Dubinskas Stanislovas Riautas

6

XII

DominykasBartusevičius

Oleg Borovskij

5

XIII

Aras Tamašauskas Genadij Petkevič

4

XIV

Žydrūnas Kižys

Aurimas Medonis

3

XV

Mantas Bureika

Artūras Kisielius

2

XVI

Rimantas Lubys

Artūras Lesiv

1



Varžybų nugalėtojai: centre ─ Aleksandras Rusinovas, iš kairės ─ Artūras Rybakas, dešinės ─ Kęstutis Skiezgilas.

Mažojo finalo nugalėtoju tapo  Rimas Lesiv.

1-5 vietų ir mažojo finalo nugalėtojai apdovanoti „Šalčios“ sporto klubo rėmėjų įsteigtais prizais bei „Jungtinių klubų stalo teniso taurės varžybų“ vardinėmis taurėmis.

 

Sveikiname antrojo etapo nugalėtojus bei Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems sportininkams!!!

Jungtinių klubų stalo teniso varžybų organizatoriai
Comments