Наши новости

Наш сайт переехал на http://znz29.ucoz.net/


З 10 березня по 13 березня 2015 року у нашій школі проходили "Шевченківські дні" - вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. У навчальному закладі проведені різноманітні заходи з метою поглиблення особистих знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова. Приємно відмітити, що учні усіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. 

"...ЖИВА ДУША ПОЕТОВА СВЯТАЯ,
ЖИВА В СВЯТИХ СВОЇХ РЕЧАХ,
І МИ, ЧИТАЯ, ОЖИВАЄМ
І ЧУЄМ БОГА В НЕБЕСАХ..."
Тарас ШЕВЧЕНКО

Вітаємо активістів - волонтерів нашої школи - учасників акції "Святий Миколай дітям"


ШАНОВНІ

 працівники школи, батьки!
ДОРОГІ ДІТИ!

 Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та

Різдвом Христовим.

 Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть

у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну

гармонію.  Нехай ясна Вифлеємська Зоря обєднає усіх нас чистим

світлом незгасних людських чеснот та цінностей,  осяє усіх нас любовю

і великою вірою у власні сили.  А Новий рік увійде у Ваш дім з надією на

краще майбутнє, вірою у добро та справедливість, любовю до людей  та

принесе в дарунок щастя, здоровя, стабільність, добробут, впевненість у

завтрашньому дні та світлу долю.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 Із найкращими побажаннями

директор школи

Любов Володимирівна Бордюг


26.12.2014 р.    Конкурс "Королева зими 2015" 

19.12.2014 р.    Військово-спортивне свято "Крила надії" 
серед команд 7 та 8 класів  
 
10.12.2014 р.    Вітаємо команду школи з ІІ місцем 
у кубку випускника - 2014 року   
зі спортивних естафет серед команд шкіл міста Кременчука

02.12.2014 р. Проходила акція допомоги інвалідам 
13 мікрорайону за участі волонтерів нашої школи
 

21.11.2014 р. Пройшов загальношкільний конкурс талантів "Хвилина слави" присвячений воїнам Української армії.

Вітаємо Щербакову Вероніку з 2 місцем в чемпіонаті області з шахів

Вітаємо команду школи з ІІІ місцем у груповому турнірі особисто-командної першості з шахів серед команд шкіл міста КременчукаПервый день осенний в солнечных лучах,

Мальчики – в костюмах, девочки – в бантах.

Радостью искрится нынче всё вокруг,

И пестрят букеты в сотнях детских рук.

Пусть улыбки светят ярче всех огней,

Пусть подарит школа много светлых дней,

Каждый день проходит пусть у вас не зря.

С праздником, ребята! С 1 сентября!З В І Т

ДИРЕКТОРА

КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

I-III СТУПЕНІВ № 29

КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРДЮГ  ЛЮБОВІ   ВОЛОДИМИРІВНИ

за 2013 - 2014 навчальний рік


           Річний план роботи Кременчуцької загальноосвітньої школи № 29 було розроблено на підставі аналізу роботи учбового закладу, виходячи з рекомендацій управління освіти.

     В плані роботи були визначені основні напрямки та організаційні заходи з реалізації положень Конституції України, Законів України, державних та регіональних програм розвитку освіти, виконання Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти України та розпоряджень органів місцевої влади щодо освіти.

     Одним з напрямків діяльності педагогічного колективу по виконанню         ст. 53 Конституції України була робота по забезпеченню прав дітей на одержання обовязкової , повної, загальної, середньої освіти.

       На даний момент в школі навчається 188 учнів, 11  класів-комплектів.        В силу свого статусу, як єдиної школи в районі з російською мовою навчання, навчальний заклад забезпечує реалізацію права на освіту як громадянам України, так і іноземним громадянам, особам  без громадянства відповідно ст.3 Закону України «Про освіту», чинного закодавства Держави, міжнародних договорів.

       Педагогічний колектив школи продовжує роботу над проблемою

«Розвиток індивідуальних  нахилів та здібностей  учнів на уроці та позаурочний час». Навчальний процес проводиться за робочим навчальним планом з урахуванням традицій школи, побажань батьків та учнів. Головна мета школи та педколективу – забезпечення учнів знаннями, забезпечення можливості продовження навчання дітей у вищих навчальних закладах.

       Порядок ведення уроків визначається розкладом, що складається

урахуванням санітарно-гігієнічних вимог. Облік заміщених та пропущених уроків ведеться у відповідному журналі з дотриманням вимог нормативних документів.

        В школі розроблено Правила внутрішнього розпорядку. Щорічно затверджується режим роботи школи за погодженням СЕС, профкому, начальником управління освіти. Кожний працівник школи ознайомлений з посадовими інструкціями. Всі працівники школи у відповідності з положенням при прийомі на роботу, а також щорічно проходять інструктаж з техніки безпеки, що знаходить відображення у спеціальних журналах.

        Школа в цілому забезпечена навчальними програмами, у відповідності до них кожний вчитель з урахуванням кількості годин складає календарно-тематичні плани. Форма календарно-тематичних планів єдина по школі і затверджується заступниками директора.

            Мною здійснюється контроль за :

Ø виконанням річного плану, рішень педради, рекомендацій, наказів управління освіти;

Ø організацією харчування;

Ø виконанням єдиних педагогічних вимог;

Ø за організацією обліку дітей  мікрорайону;

Ø чергування вчителів по школі;

Ø роботою практичного  психолога.

          Адміністрація школи щорічно працює над відповідальним ставленням учителя до роботи з класними журналами. Здійснюються планові і позапланові перевірки ведення журналів, робляться відповідні записи зауважень, контролюється виконання допущених помилок. В кінці навчального року перед відпусткою класні керівники зобовязані здати класні журнали директору школи для подальшого розміщення їх в архіві школи.

         Педагогічне навантаження вчителів розподіляється у відповідності до діючих норм та діючих норм та Інструкцій Міністерства освіти. Щорічно в квітні за участю профкому та тарифікаційною комісією  розглядається попереднє навантаження вчителів, після цього видається наказ по школі.

    Кожного року проводиться атестація вчителів у відповідності з положенням про атестацію. Адміністрація школи дає об’єктивну оцінку педагогічній діяльності кожного вчителя.  У школі серед педагогів працює 4 методичних об’єднань.

          Задачами методичних обєднань в школі є:

- підвищення науково-теоретичного та методичного рівня викладання учбових предметів;

- підвищення рівня самоосвіти, рівня вимоги до вчителя як до творчої особистості;

-         використання передових педтехнологій  в педагогічній практиці;

-         удосконалення системи праці з обдарованими дітьми.

     З метою якісного проведення роботи з підготовки учнів до районних олімпіад з базових дисциплін у школі було створено групу, яка працює над підготовкою і проведенням шкільних предметних олімпіад та підготовкою учнів до участі в міських олімпіадах.

Показником зростання інтересу учнів до здобуття знань є участь в конкурсі МАН та олімпіадах.

    В школі працює 19  педпрацівників. Вищу освіту мають 18 вчителів ,

середню спеціальну – 1 вчитель, вищу категорію мають 9 вчителів,  3 вчителя мають звання «Старшого вчителя».

Мною   контролюється  та організовується  атестація вчителів у відповідності з положенням про атестацію. Складається  план атестації, графік відкритих уроків  атестуючи  вчителів, готуються характеристики, в  якій надається  об’єктивна оцінка педагогічної діяльності кожного вчителя та проект наказу про результати атестації. Контролюється проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів.

Надається  допомога педагогічним працівникам в опануванні й розробці інноваційних програм і технологій.

Здійснюється  систематичний контроль за якістю навчального та виховного процесів і об’єктивністю оцінювання результатів освітньої підготовки учнів, роботи факультативів.

       Проводиться  інструктивно-методичні  наради з вчителями, два рази на рік,  перевіряються  виконання  навчальних планів та програмам вчителями. 

Школа продовжує працювати за  філологічним  профілем, що  дає змогу  збільшити години  на вивчення  української мови та літератури, що є важливим  для школи  з російською мовою навчання. Перехід на філологічний профіль  дає можливість  вести додаткові години  на до профільне навчання з російської та української мов в 1-5 ; 8 - 9 класах.

В основу виховної системи Кременчуцької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 29 покладений принцип системного підходу.

Робота центру «Обдарована дитина» забезпечена створенням оптимальної інтеграції, згуртованістю шкільного методичного об’єднання класних керівників, творчих педагогічних і учнівських груп, класів, тощо. Це сприяє виникненню в школі децентралізації управління процесом виховання, колегіальному прийняттю важливих рішень, моделюванню в обов’язках та дорученнях членів колективу.

Для підвищення рівня виховання учнів була запропонована система виховної роботи, основна мета якої полягає у задоволенні інтересів учнів у постійному підвищенні інтелектуального, загальнокультурного та загальноосвітнього рівня. У виховний процес нашої школи продовжено впровадження технологія самовиховання і саморозвитку учнів. Акцент зроблений на осмисленні дитиною і підлітком свого власного життєвого напряму, здатності організовувати своє життя, здібності до саморозвитку та неперервному самовдосконаленню. Планомірний вплив на структуру виховної системи став можливий завдяки розвитку і вдосконаленню основних функцій: прогностичної, проектувальної, організаційної, діагностичної, компенсаторної, мотиваційно-спонукальної, діяльної, контрольно-оцінювальної, координаційно-корегувальної тощо.

    Одним із головних завдань школи є  створення умов для розвитку особистості кожного учня, його самовираження в різних видах виховної діяльності. Основні пріоритетні напрямки виховної роботи спрямовані на розвиток творчої активності, формування культури особистості, прилучення до загальнолюдських, національних цінностей шляхом формування комунікативних здібностей учнів, розвитку їхньої самостійності.  Це допомогає  дітям нагромадити досвід громадянської поведінки, сприяє їх духовному і творчому розвитку, соціалізації, створює необхідні умови для засвоєння духовних і культурних цінностей, сприяло вихованню поваги до культури свого народу, допомогає зробити усвідомлений вибір майбутньої професії.

Щоденно для учнів різних вікових груп проводиться  декілька форм і видів позакласної та гурткової роботи, для організації і проведення занять залучаються не лише керівники гуртків але й вчителі-предметники, практичний психолог. Заняття орієнтовані на продуктивне навчання і це віддзеркалюється в успіхах дітей. Серед учнів школи – учасники та переможці пісенних, хореографічних, літературних та інших конкурсів та змагань різних рівнів.

Класні керівники, педагоги школи  активно використовують  у своїй роботі різні форми і методи діяльності: шкільні та класні свята, зустрічі та листування з ветеранами, екскурсії в музеї, тематичні класні години та консультації. Учні знайомилися з різними обрядами, традиціями, звичаями. Все це збагачує виховний процес, сприяє підвищенню його результативності.

В інноваційній діяльності школи активно застосовуються сучасні форми і методи роботи класних керівників: проектні майстерні, презентації, ігри-змагання, ситуаційно-рольові ігри.

На класних годинах виконуються рекомендації з технології саморозвитку. Класні керівники знаходяться у постійному творчому пошуку, створюються розробки класних годин за різною тематикою. Активно ведеться робота з батьками, яка орієнтує батьків на роботу з соціалізації підлітків, націлює самих підлітків на переосмислення свого поводження, життєдіяльності, допомагає їм і їх цілеспрямованій соціалізації, самовихованні і самовдосконаленні.

Управління розвитком виховної системи школи здійснюється на підставі Концепції розвитку освіти, Концепції виховання особистості в школі, цільових проектів, програми розвитку школи та поточного планування.

Основні  концептуальні положення були декомпозитовані у планах вихоної роботи класних керівників.

Зміст  виховної системи школи спрямовується на виховання соціально активної особистості, тому особлива увага приділяється превентивному вихованню учнівської молоді. Було формування в учнів активної соціальної позиції, нетерпимого ставлення до проявів девіантної поведінки та аморальних вчинків, забезпечення подолання окремими учнями шкідливих звичок, що сформувалися внаслідок помилок і недоліків виховання.

    Значний внесок в роботу по попередженню негативних проявів  в учнівському суспільстві відіграє шкільний Центр попередження та профілактики правопорушень який разом з працівниками служби у справах дітей, кримінальної міліції має значну ефективність в цьому напрямку роботи.

        Майно  та приміщення школи знаходиться у задовільному стані, щорічно проводиться  ревізія  та інвентаризація матеріальних цінностей. Здійснюється за участю батьків  поточний ремонт шкільних приміщень.  Медпрацівником  школи  щорічно здійснюється  облік дітей і підлітків шкільного віку.   Згідно розпорядження проводяться  інструктажі  з особами, що відповідають  за облік  і підлітків шкільного віку.

Школа здійснює економічне використання енергоносіїв  та дотримання лімітів.

           Директор Кременчуцької

                          загальноосвітньої школи

                          І-ІІІ ступенів № 29                               _______________      Л.В.Бордюг


05.06.2014 року о 16.30 в актовій залі школи відбудеться 

Загальношкільна звітна конференція.

План роботи конференції.

1.     Звіт директора школи про роботу за 2013-2014 н.р.

2.     Звіт голови батьківського комітету про роботу  за 2013-2014 н.р.

3.     Обговорення та затвердження шкільної виховної програми «Громадсько-активна молодь».

4.     Оцінка присутніми діяльності директора школи за 2013-2014 н.р. (таємне голосування).

5.     Вибори до Ради школи на 2014-2015 н.р.

6.     Інше.
15.04.2014 р. Вітаємо Чуваєву Вероніку ученицю 3 класу з перемогою в конкурсі на кращу соціальну рекламу правового спрямування "Права дитини"07.04.2014 р. Вітаємо команду школи з перемогою в легкоатлетичному кросі 
з нагоди Всесвітнього Дня Здоров'я17.03.2014 р. 
В Кременчуцькій спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 7   пройшов перший відбірковий етап міського конкурсу – огляду екологічних агітбригад та театрів

Видео YouTube07.03.2014 р. Концерт присвячений святкуванню 8 березня.28.02.2014 р. Конкурсна робота на конкурс на кращу соціальну рекламу 
правового спрямування.
(підготовлено на заняттях гуртка Інформаційних та комунікаційних технологій)17.02.2014 р. Відзначення всесвітнього Дня доброти
 
 


12.02.2014 р. Відкритий захід до 25 річниці виводу радянських військ з Афганістану11.02.2014 р. Відзначення 25 річниці виводу радянських військ з Афганістану
06.02.2014 р. Бесіда "Правила поведінки на льоду, допомога потерпілому" представником Кременчуцької водолазно-рятувальної станції

 
 
 
 

30 січня - участь у міському конкурсі "Зірковий небосхил Кременчука"
22 січня - День Соборності України
Участие в интернет конкурсе "Скажи, Быдгощ" 

Видео YouTube

Приглашаем к участию в голосовании на сайте!!! 
http://www.say.bydgoszcz.pl/


С Новым Годом и Рождеством Христовым!!!


Новорічні ранки для дітей19.12.2013 р.  Поздоровлення дітей пільгових категорій з Днем Святого Миколая!!!
Канікули!!!
погляд на канікули очима директора школиМісячник правовиховної роботи в школі

Батьківські педлекторії
С Днем Учителя!!!


27.09.2013 р.  Участь шкільної футбольної команди "Максимум" у відкритому кубку Крюківського району з дворового футболу


26.09.2013 р.                                 Учні школи взяли участь у мітінгу присвяченому 70-ій річниці 
визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників

 
 
 
 
 

24.09.2013 р. В школі відбулися вибори президента шкільного співврядування

 
 
 

 
 
 Вітаємо переможця - Савченко Діану (10 клас)23.09.2013 р. Зустріч з ветераном ВВВ Борисом Степановичем Дерезою

 
 
 
 

02.09.2013 р. Вітаємо всіх зі святом Першого Дзвоника!!!


03.06.2013 р. Загальношкільна звітна конференція.


24.05.2013 р. Свято останнього дзвоника!

 
 
 
 
 

05.04.2013 р. В   14.00. відбулося засідання педагогічної ради на тему:  
“Взаємодія школи, сім’ї і громадськості у справі виховання дітей та підлітків.”
 
 
 
 Були обговорені наступні питання: 

1. Якою має бути сучасна виховна модель, що забезпечуватиме високу результативність навчальновиховного процесу?                                                                Доповідач  Угніч Г.А.

            2. Здійснення комплексного підходу в питанні взаємодії  школи, сім’ї і громадськості у процесі    діяльності виховної моделі навчального закладу.                                     Доповідач  Сухонос Ю.В.

         3. Роль особистості класного керівника у забезпеченні ефективної діяльності виховної моделі навчального закладу.                                                                                             Обговорення  

       4. Роль і місце нових ефективних форм і методів організації виховної роботи у забезпеченні результативності виховної моделі навчального закладу.                               Круглий стіл


11.03.2013 р. В 7 класі пройшов урок-виставка до Дня народження Т.Г. Шевченка

 
 


01.03.2013 р. Відвідини міським головою Олегом Бабаєвим Кременчуцької ЗОШ № 29


27.02.2013 р. Кременчуцька ЗОШ № 29 висловлює вдячність небайдужим кременчужанам за допомогу багатодітній родині, яка постраждала при пожежі.


20.02.2013 р. Учні нашої школи, як і минулого року, взяли участь у міській акції «Хвиля доброти в Кременчуці!».


          19.02.2013 р. Відбулося засідання шкільного штабу попередження та профілактики правопорушень із залученням працівників служби у справах дітей та кримінальної міліції.            18.01.2013 р.            Річний план закупівель на 2013 рік


 19.11.2012 р. Проводився Марафон «За безпеку дорожнього руху»

16.11.2012 р. Вітаємо ученицю 6 класу Микитенко Діану з 3 місцем у відкритому міському турнірі з боулінгу серед школярів з обмеженими фізичними можливостями!!!


5 октября - Международный День учителя. В этот день в нашей школе состоялся праздничный концерт для наших дорогих и любимых учителей.


21.09.2012 р.                          Конкурс "Дари осені"

17.09.2012 р.                          Святковий концерт до Дня Рятівника

14.09.2012 р.                          Участь команди школи у грі "Патріот"

01.09.2012 р.                      Зі Святом "Першого дзвоника!!!"


01.06.2012 р.                              Загальношкільна звітня конференція.

25.05.2012 р.                              Свято "Останнього дзвоника!"

12.05.2012 р.                             Вручення атестатів 9 класу.

10.05.2012 р.                              Вибори президента шкільного врядування.
Вітаємо президента шкільного врядування Герасько Анну- ученицю 10 класу!

08.05.2012 р.                              З Днем Перемоги! Вахта пам'яті!

07.05.2012 р.                             Лінійка пам'яті Людмилі Корабліній

05.05.2012 р.                             Акція "Від серця до серця"

03.05.2012 р.                       Свято останнього дзвоника!

25.04.2012 р.                 Відбулась звітна учнівська конференція, було заслухано звіти про роботу шкільного парламенту та президента школи, конференція оцінила роботу парламенту на оцінку "добре", було обрано виборчу комісію у складі Найденко Валерія 10 кл. - голова комісії, Онуфрієнко Анастасія - заступник голови комісії, Ігнатьєва Любов, Угніч Г.А. та Рокитна Н.М. - члени комісії, з 26 квітня розпочато регістрацію кандидатів в президенти школи, з 4 травня буде припинена реєстрація та розпочато агітацію, а 10 травня пройдуть вибори президента шкільного врядування.

24.04.2012 р.                 Екскурсія 10-11 класів до військового ліцею.

19.04.2012 р.                Проведення показових навчань з цивільного захисту.

06.04.2012 р.                                   Участь у акції зелена толока.


05.04.2012 р.                           Пасхальний урок

31.03.2012 р.            Загальношкільний суботник в рамках двомісячника чистоти

21.03.2012 р.           Вітаємо команду "ЕКО - ТV" на зональному етапі змагань!

05.03.2012 р.           Святковий концерт " Для вас, любі жінки"

29.02.2012 р.          Вітаємо переможців! Виступ екологічного театру "ЕКО - ТV"

23.02.2012 р.        Святкова програма "А ну мо, хлопці"

17.02.2012 р.                      Шкільна акція "Хвиля доброти"
   
                                                                                Відеоматеріал
 

26.01.2012 р.                     Шкільна акція "Допоможи птахам!"

27.12.2011 р.                     Шкільний конкурс "Міс зима 2011"

26.12.2011 р.                     Новорічний ранок для початкової школи

19.12.2011 р.                     Вітання Святого Миколая багатодітним родинам

02.12.2011 р.                     Шкільний конкурс "Майбутні зірки України"

01.12.2011 р.                     Заняття для 8 -11 класів "Що таке насильство"

01.12.2011 р.                                  Відеофільм з конкурсу "Вберегти від забуття"

01.12.2011 р.                                    Флешмоб  "За здоровий спосіб життя"
  
 

17.11.2011 р.                                   
Акція шкільного парламенту
Години спілкування в 1-4 класах     
"Екологія в житті дитини"


27.10.2011                         Поширення кращого досвіду роботи
соціальних педагогів Полтавської області.
Участь у обласному науково-практичному семінарі.
м. Полтава
Видео материал   

30.09.2011                                           День самоуправления.
  
  


01.09.2011                                                     Первый звонок
    
20.05.2011 в 12.00         состоялся праздник "Прощанье с букварем"
04.03.2011 в 12.00          состоялось театрализованное представление "Вальс цветов" 
для 1-10
классов.

17 лютого – Міжнародний день спонтанного прояву доброти.

  
14.02.2011 Одна любовь души моей (истории большой любви) 24.01.2011 по 28.01.2011 в школе проводилась Неделя психологии.
 
Вакцинація від грипу - необхідні кроки для збереження Вашого здоров'я!

30.11.2010 р. В школі відбулися вибори президента школи
 
   

 16.11.2010 р. В школе прошел День толерантности

22.10.2010 р. Відбувся конкурс "Танці народів світу"
14.10.2010 р. Семінар соціальних педагогів навчальних закладів м. Кременчука

Згідно плану роботи центру психологічної служби Кременчуцького міського науково-методичного центру 14.10.10р. на базі ЗОШ №29(директор Бордюг Л.В., соціальний педагог Угніч Г.А.) відбувся семінар соціальних педагогів навчальних закладів м. Кременчука «Шляхи забезпечення соціально-педагогічного патронажу дітей в навчальному закладі». На семінарі розглянуті питання взаємодії працівників навчальних закладів з учнями, які потребують особливої уваги та забезпечення підтримки дітей із проблемних сімей.