החממה

 

החממה

במאמר זה אדבר על הסדרה החדשה, החממה שהיא סדרת לילדים ולבני נוער שמשודרת בימי ראשון עד חמישי בשעה 15:40 בערוץ ניקלודיאון. במרכז הסדרה החממה לצפייה ישירה עומד בית ספר "החממה". שהוא בית ספר שגידל עשרות מנהיגים שהפכו לראשי ממשלה, שרים ורמטכלים וכמו כן גידל תלמידים שזכו בפרסי נובל ובשאר פרסים חשובים. החממה היא סדרת דרמה, מתח של חברות ההפקה "נגה תקשורת" ו"מובי פלוס". כותב הסדרה הוא גיורא חמיצר ובמאי הסדרה הוא רועי פלורנטין.

השחקנים בסדרה החממה

השחקנים הראשיים בסדרה החממה הם ידין גולדמן, דניאל ליטמן, גאיה שליטא כץ, דר זוזובסקי, שיר מורנו, ליבי רן, תמיר גינזבורג, ליאור שבתאי, ג'וי ריגר, סמדר חייט, אלי קרן-אסף ועוד רבים וטובים אחרים. לסדרה החממה לצפייה ישירה יהיו 50 וכבר לאחר שבוע ראשון, הסדרה הזו הפכה ללהיט ענק בקרב בני הנוער. אחת משחקניות המשנה בסדרה היא נתי קלוגר שהיא  שחקנית, קומיקאית ומנחת טלוויזיה ישראלית ששיחקה בסרטים ובסדרות רבות במהלך הקריירה המכובדת שלה.

נתי קלוגר בסדרה החממה

קלוגר כיכבה, לצדה של רותם אבוהב וקומיקאים אחרים, בתוכנית הבידור "המופע המרכזי" ששודרה אצל זכיינית השידור של ערוץ 2 "רשת". כמו כן הופיעה בתוכניתו של אדיר מילר "ערב אדיר", לאחר מכן, כיכבה בתוכנית הסאטירה המצליחה, של ביפ "הרצועה" לצדם של אורי גוטליב וטל ברמן. בשנת - 2005 השתתפה בתוכנית "ככה לא מתנהגים" עם גורי אלפי ובסדרה אלביס שהיא סדרת המשך של אסתי המכוערת לצידם של שייקה לוי, ריקי בליך, ניצה שאול ועוד. לאחר מכן כיכבה בסדרה אולי הפעם ששודרה ב- yes. אחת הסדרות המצליחות בהן שיחקה היא הסדרה סרוגים שגם שודרה ביס. בסדרה זו שיחקה לצד טלי שרון, אוהד קנולר ועוד רבים וטובים אחרים. בנוסף מככבת בסדרות רבות מלבד החממה והן כאן גרים בכיף, אורים ותומים, יוני והמחוננים, נבחרת ישראל בטלוויזיה ועוד.
Comments