Úvod a aktuality

Zdravím všechny přátelé Jana Rolla klubu 

Zde Vás budu informovat o dění v našem klubu a ve squashcentru Haštal

Dále bych se s Vámi rád podělil 
o některé zajímavé informace ze světa squashe, jeho tréninku, domácích a zahraničních soutěží apod.

www.squashexpert.czAktuality

23.10.2017 Sezóna 2017-18 je v plném proudu. Přinášíme výsledky z prvního ligového víkendu. Začněme s první ligou mužů. ostřílený tým Squashexpert.cz A Matxitxako vybojoval 4 výhry 3x3:1 a 1x4:0 a vede tak tabulku skupiny A o bod před týmem z Poděbrad, se kterým se příště utká v přímem souboji o první místo. Vše je ale ještě na začátku - hraje se tříkolově. Přesto jsme začali výborně.

 
sobotní sestava v Poděbradech (v nových dresech): zleva: Petr Steiner, Jan Roll, kapitán Michal Kratochvíl a Petr Veselý.


nedělní sestava na Squashareně zleva: Honza Čaboun, Honza Roll, Petr Veselý a Petr Steiner.

V třetí lize mužů naše barvy hájí tým Squashexpert.cz C Smädná Ťava. Kluci začali úžasně, když všechna svá 4 utkání vyhráli 4:0 - výborně!


Squashexpert.cz C Smädná Ťava zleva: kapitán Martin Slavičínský, Matej Polák, Anton Giertli a Roman Šmíd. 

Ve druhé mužů začal první 2 kola skvěle tým Squashexpert.cz B Haštal, který vyhrál 3x3:1 a 1x4:0, a je těsně druhý o 1 bod za  favoritem skupiny SK Zvonárna A.

V první lize žen nastupuje ve skupině C haštalský Siluet Squash Team. Tým 3x vyhrál a 2 prohrál. Tým hraje ve složení: kapitánka Lucka Luksová, Sarah Bala a Eva Poláková.

Nesmíme také zapomenout na velmi zajímavě rozeběhnutou extraligu žen, ve které naše "Fotorobotky" zatím drží pěkné druhé místo. Soutěž je letos zajímavá tím, že za tým Modrého světa nastupuje Anna Serme. Naše řady posílila ze Strahova hostující Natálie Babjukovová doplňuje tak tradičně silnou sestavu: Evu Feřteková, Zuzka Kubáňová, Hanka Vavříková, Nikola Polanská a čerstvá dvojnásobná maminka Katka Vágnerová.    

26.5.2017 Krásné druhé míso vybojovaly naše ženy z týmu Haštal W Fotorobot v extralize žen za sezonu 2016-17. Holky děkujem! :)

 
6.3.2017 Zuzana Kubáňová a Eva Feřteková si splnily své squashové sny! Zuzka zlatá a Evka bronzová na MČR žen v Praze pro rok 2017! Petr Veselý také zlatý v kategorii mužů 40+! Celkem tedy 2 zlata a 1 bronz! Gratulujeme a děkujeme!