Eşinizin sizi aldatığını mı düşünüyorsunuz ?

Kocanız, sizin yanınızdayken, rahatsız edilmeme bahanesi ile sürekli cep telefonunu kapatıyor ve sesini kısıyorsa veya yanınızda değilken, genelde telesekreter mesajı çıktığı için, ona ulaşamıyorsanız, bu pek de iyiye işaret değildir. Bunun için yapabileceğiniz en iyi yöntem www.spybubbleturkey.com adresine girip telefon dinleme ve mesaj takip programı satın almaktır.

 

 

Çocuklarınızın o an nerede olduğunu öğrenin!

Çocuğunuzun okulu astığını mı düşünüyorsunuz? Sürekli,  gittiği yerler hakkında yalan söylediğinden mi şüpheleniyorsunuz? SpyBubble’ın GPS lokasyon takip sistemi size çocuğunuzun gerçek lokasyonunu öğrenme fırsatı sunar. İstediğiniz zaman SpyBubble online kontrol panelini ziyaret edebilir ve çocuğunuzun o andaki gerçek konumunu öğrenebilirsiniz.


SpyBubble ile Çalışanlarınızı Gözetin!

 

Bir iş veren iseniz çalışanlarınızı an ve an takip edebilir size karşı dürst olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? İşte burada SpyBubble devreye giriyor.


SpyBubble telefon dinleme ve takip programının müthiş özelliklerinden yararlanmak için öncelikle SpyBubbleTurkey.com adresini ziyaret edip satın almanız gerekir. Cep telefonu takip programları arasında da en uygun fiyata satılan en kaliteli yazılımlardan biridir.

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz araştırmalarımız sonucunda Türkiye’de satışı bulunan bir başka telefon dinleme ve takip yazılımlarının ortalama 1500 TL ve üzeri fiyatlarda satıldığını olduğunu gördük. Aynı zamanda bu araştırmalarımız sonucunda SpyBubble telefon takip programı diğer programların da üzerinde özelliğe sahip olduğunu genel kullanıcılar yorumlarıyla da kaliteli ve başarılı bir yazılım olduğunu anlamış olduk.

Spybubble uygulamasının hedef telefona yüklenmesi 30 saniye gibi oldukça kısa zaman almaktadır. Telefonunu takip edeceğiniz kişiye ait tüm bilgileri öğrenmek için yapacağınız işlemse bir mail adresinize girer gibi almadan önce belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmak kadar çok kolay bir işlemdir. Spybubble'nin size verdiği giriş panelinden giriş yaptıkdan sonra  takip ettiğiniz telefonun konumunu, tüm görüşme ve mesajlaşma detaylarını an ve an görüp öğrenebilirsiniz. Spybubble telefon takip yazılımının özeliklerinden yararlanmak için 1 yıllık sınırsız kullanım bedeli olan 49.95 dolları ödemeniz gerekmektedir.

YouTube Video


SpyBubble uygulamasını satın aldıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak müşteri ekranınızda takip ettiğiniz ve SpyBubble Programını kurduğunuz tüm cep telefonlarının bilgileri yer alacaktır. Bu nedenle öncelikle SpyBubble programını bir telefon üzerine kurmanız gerekmektedir. Spybubble Kurulum bilgilerine www.spybubbleturkey.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. SpyBubble kurulduğu telefonda kendini saklayan bir yazılımdır ve yüklenen telefon üzerine asla varlığını belli etmez. Yüklendiği telefondaki görevi sadece yapılan bütün görüşmeleri, ortam sesini, mesajlaşmaları saniye saniye sizin için spybubble hesabınıza aktarmaktır. Spybubble programını hedef telefona kurduktan sonra sizin yapmanız gereken sadece spybubble hesabınızı açmak ve sonuçları kendi ekranınızdan takip etmektir.

Takip etmek istediğiniz kişinin nerede olduğu ve kimlerle mesajlaşıp görüştüğü bilgisine sahip olmak için size lazım olan tek şey internettir. Bu yüzden siz nerede olursanız olun internettin bulunduğu her yerde hedef telefonu istediğiniz zaman an ve an takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye spybubbleturkey.com adresine girerek merak ettiğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz.