Uczniowie

Oddział przedszkolny - wychowawca: Edyta Święs
    
   Klasa I - wychowawca: I. Myśliwiec     

Abram Szymon
Antosz Zuzanna
Chorąży Jakub
Dębosz Aleksandra
Głąb Maja
Gryzło Dawid
Kwarciński Nikodem
Michalik Jakub
Myśliwiec Oliwier
Nosal Kamil
Semla Emilia
Stachura Anna
Witusik Szymon
Wojtaczka Dawid
Wojtaczka Lena

     Klasa II- wychowawca: E. Łatka

Głąb Magdalena
Górska Milena
Jurek Krzysztof
Majerz Dawid
Nosal Anna
Nowak Maksymilian
Pawlak Rafał
Rosiek Szymon
Tarasek Karolina  

     Klasa III- wychowawca: D. Semla                             

Chorąży Joanna
Gajewski Bartłomiej
Gajewska Malwina
Kwarcińska Gabriela
Leśniak Gabriela
Myśliwiec Maria
Szarata Karolina
Wąs Martyna

   Klasa IV- wychowawca: R. Rybowicz

Apriasz Barbara
Bogusz Franciszek
Gniadek Mateusz
Gryzło Paweł
Król Radosław
Myśliwiec Albert
Nosal Mateusz
Nosal Patrycja
Oratowski Igor
Pawlak Monika
Rosiek Paweł
Szura Alicja
Szwarga Karol
Wróbel Dominik

   Klasa V- wychowawca: T. Skrzypek

    Król Marcin

    Pawlak Marzena

    Rosiek Karolina

    Skraba Patrycja

    Wąsik Szymon

    Wróbel Julia



     Klasa VI - wychowawca: Joanna Job
      

      Antosz Maksymilian 

        Chorąży Gabriela

      Chorąży Wojciech

        Falisz Małgorzata

        Gajewska Magdalena

        Głąb Kacper

        Głąb Natalia

        Kurzawa Kamil

        Nosal Kinga

        Nowak Julia

        Stadnicki Kewin

        Szczepanek Wiktoria

         Wróbel Mateusz 

         Wróbel Michał

  
  Klasa VII - wychowawca: J. Rutka


       Apriasz Monika 

         Chorąży Oliwia 

         Kwarcińska Julia 

         Kwarcińska Wiktoria 

         Łaskawski Damian 

         Radzik Kinga 

         Rosiek Julia 

         Wojtaczka Ewelina 

         Wojtaczka Adrian


    Klasa VIII - wychowawca: M. Olszanecki

      Gajewski Michał

Głąb Jakub

Król Krystian

Skraba Karol

Stadnicka Daria

Stawiarska Ewelina

Szczepanek Gabriela

Szura Paulina

Śliwa Regina

Wojtaczka Krzysztof

        


   Absolwenci czerwiec 2020 - wychowawca: E. Święs

Antosz Filip

Ćwikła Maria

Forczek Kamil

Gniadek Szymon

Gryzło Krzysztof

Król Mateusz

Kruczek Karol

 Kwarciński Patryk

 Łaskawski Kacper




                         Absolwenci czerwiec 2019 - wychowawca: T. Skrzypek

     

Abram Urszula

Bulanda Kinga

Forczek Bartłomiej

Gajewska Sylwia 

Gryzło Magdalena

Jurek Piotr

Kurzawa Sebastian

Kwarciński Stanisław

Myśliwiec Kinga

Myśliwiec Piotr

Piekarz Sandra

Sarkowicz Gabriela

Skraba Maciej

Śliwa Mateusz







  Absolwenci czerwiec 2016 - wychowawca: G.Herchel

      
Apriasz Natalia

Gryzło Aleksandra

Gryzło Mateusz

Kasprzyk Marta

Król Kamil

Król Michał

Majerz Klaudia

Nowak Bartłomiej

Pawlak Magdalena

Szarata Kacper

Wojtaczka Angelika


                               
 Absolwenci czerwiec 2015 - wychowawca: M. Olszanecki

Beduch Dominik

Hankus Jakub

Kasprzyk Dominika

Król Roksana

Kruczek Bartłomiej

Kwarcińska Karolina

Lach Michał

Myśliwiec Aneta

Nosal Jakub

Piekarz Natalia


Radzik Łukasz

Stawiarska Kinga

Szwarga Jakub

      Wąs Magdalena


 Absolwenci czerwiec 2014 - wychowawca: T. Skrzypek

Apriasz Ewa

Forczek Ewa

Mirek Marcin

Nosal Anna

Nowak Magdalena

Stawiarska Paulina

Szarata Klaudiusz

Szura Angelika

Śliwa Dawid

Wojtaczka Janusz



 Absolwenci czerwiec 2013 - wychowawca: G. Herchel

Apriasz  Dawid
Bulanda Agata
Bulanda Jacek


Bulanda Lidia
Forczek Robert
Gryzło Michał
Jachowicz Karolina
Mól Izabela
Myśliwiec Adrian
Pawlak Hubert
Piekarz Michał
Radzik Justyna
Stachura Katarzyna












Comments