Tým 2018

Závodní tým tvoří každý člen klubu, který alespoň jedenkrát v daném roce absolvuje jakýkoliv závod pod hlavičkou našeho klubu (prosím o podání zprávy, nejsem "Vševěd"), díky. Fotky a informace budou aktualizovány průběžně.
Veškeré údaje a fotky zde uvedené jsou takto zveřejněny na základě písemného souhlasu jednotlivých osob.



        Jméno: Ladislav BUBLA
        Bydliště: Milevsko
        Kategorie: Muži D
        Kolo: Kross 29
        Sportovní aktivity:





        Jméno: Petr DĚD
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži A
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Jožin DIKAN
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži B
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: 



        Jméno: Martin DUŠEK
        Bydliště: Praha
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike Superior, silnička Cube agree GTC Race
        Sportovní aktivity: kolo, hokej, chození po horách, ping-pong 





        Jméno: Dominik FŮRA
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike Superior, silnička Cube
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Michal GROMOVSKÝ
        Bydliště: Slatina
        Kategorie: Muži D a hlavně spolehlivá časomíra :-)
        Kolo: Duratec
        Sportovní aktivity: výjezd SPSVD




        Jméno: František HADÁČEK
        Bydliště: Milevsko
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Superior XP 969
        Sportovní aktivity: kolo





   

         Jméno: Jana HOŘEJŠÍ
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Ženy 2
        Kolo: Ghost Lector 29
        Sportovní aktivity: 

  
    

        Jméno: František HYNŠT
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži B
        Kolo: Ghost 29
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Štěpán HYNŠT
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: BMC
        Sportovní aktivity: 




         


        Jméno: Lenka KOPECKÁ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Ženy
        Kolo: 
        Sportovní aktivity:

  



 
  

        Jméno: Václav KOPECKÝ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: 
        Sportovní aktivity:







        Jméno: Luděk KOS
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži
        Kolo: Kellys
        Sportovní aktivity:



     
       


        Jméno: Pavlína KUBŮ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Juniorky
        Kolo: Trek Superfly
        Sportovní aktivity: kolo, fotbal, floorball, zumba... 







        Jméno: Roman KUBŮ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Author Modus
        Sportovní aktivity: kolo, lyže, nohejbal






        Jméno: Barbora MACHÁČKOVÁ
        Bydliště: Olbramovice
        Kategorie: Juniorka
        Kolo: Ghost 29
        Sportovní aktivity:




        Jméno: Petr MIŇHA
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: bike Superior Team 29 Elitesilnička Prodoli
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky






        Jméno: Kateřina NÁDVORNÍKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Ženy
        Kolo: černo-bílé
       Sportovní aktivity: běžky, lyže, sem tam běh, in-line, tanec do roztrhání                                         těla :-) ...



        Jméno: Blahoslav NĚMEČEK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: 





        Jméno: Ondřej NĚMEČEK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: Floorball, tenis



        Jméno: Radek NOVÁK
        Bydliště: Padařov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: kolo, plavání, snowboard







        Jméno: Vladimír NOVÁK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: kolo, lyže






        
        Jméno: Kristýna NOVÁKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Ženy A
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Nikola NOVÁKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Juniorky
        Kolo: Superior XP 979
        Sportovní aktivity: 




 
        Jméno: David PALIVEC
        Bydliště: Rudolfov
        Kategorie: Muži
        Kolo: bike - Pells, silnička - Leader Fox Runner
        Běhací boty: silniční - Asics Gel Pursuit 2, krosové - Asics Gel Enduro 9, závodky - Asics Gel Hyperspeed 5
        Sportovní aktivity: běh, kolo, plavání, triatlon, tenis, fotbal

       
        Jméno: František PLOCHA
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži D
        Kolo: Pells
       Sportovní aktivity: běh, kolo, běžky


 
       
        Jméno: Michal PODZIMEK
        Bydliště: 
        Kategorie: Muži B
        Kolo:
        Sportovní aktivity:


        Jméno: Linda RECHTORIKOVÁ
        Bydliště: Sudoměřice u Tábora
        Kategorie: Ženy
        Kolo: bike - Ghost SE 2000, silnička - Trek
        Běhací botky: silniční - Asics Gel Zaraca 2, krosové - Asics Gel Fujitrainer 2W + Asics Gel Trail Lahar 4W,                                závodky - Asics Gel Hyperspeed 6W (držím značku :-) )
        Sportovní aktivity: běh, kolo, koloběžka, aerobic, ping-pong, ropeskipping, taneční podložka DDR...

 
    

        Jméno: Ivan RYBAŘÍK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži B
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Pavel RYBAŘÍK
        Bydliště: Písek
        Kategorie: Muži D
        Kolo: Specialized Epic
        Sportovní aktivity: kolo, vysoké kolo, koloběžka


     




        Jméno: Radek STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Junioři
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: kolo, běh, plavání, běžky, snowboard...





  
   
        Jméno: Václav STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: Scott
        Sportovní aktivity: 



        Jméno: Vojtěch STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Starší žáci
        Kolo: Ghost
        Sportovní aktivity: 




        Jméno:
 Radek SVOBODA
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo:
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Petr ŠAFAŘÍK
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Muži 
        Kolo: Superior XP 949
        Sportovní aktivity:




        

        Jméno: Jaroslav ŠITNER
        Bydliště: Nadějkov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike - Trek Procaliber SL 9.9
                 road - Trek Emonda SLR 10 H1 Projectone 
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky, snowboard, hokej, plavání








       Jméno: Zdeněk TOMEČEK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži B
        Kolo: bike - Superior TEAM 29 ISSUE
                 silnička - Focus Izalco Race
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky, hory




 
        Jméno: Ondřej VAČLENA
        Bydliště: Bezděkov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Specialized
        Sportovní aktivity: fotbal, floorball, kolo, běh, snowboard
        Od roku 2015 závodí za tým: ČS Specialized Junior MTB Team, ale trénuje stále v               našich barvách :-)






        Jméno: Marek ZÍKA
        Bydliště: Praha
        Kategorie: Muži A
        Kolo: Superior
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Jožík DIKAN
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: 






        Jméno: Klárka FIALOVÁ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Dívky 10 - 12 let
        Kolo: TREK
        Sportovní aktivity: 
       


        Jméno: Vojta MIŇHA
        Bydliště: Jistebnice 
        Kategorie: Odrážedla
        Kolo:
        Sportovní aktivity: 


    

        Jméno: Zuzka MIŇHOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky do 9 let
        Kolo: Superior
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Leontýnka MRZENOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky 7 - 9 let
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: 







        Jméno: Tomáš RYBAŘÍK
        Bydliště: Písek
        Kategorie: Chlapci do 9 let
        Kolo:
        Sportovní aktivity: kolo, fotbal, lyžování




  
     

        Jméno: Elenka RYBAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky do 6 let
        Kolo:
        Sportovní aktivity: 

      




        Jméno: Linda RYBAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky odrážedla
        Kolo: odrážedlo
        Sportovní aktivity: 



       Jméno: Terezka RYBAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky odrážedla
        Kolo: odrážedlo
        Sportovní aktivity: 


        Jméno: Soňa ŠAFAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Dívky 7-9 let
        Kolo: 
        Sportovní aktivity: 

      
Jméno:
 Bára TOMEČKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Odrážedla dívky
        Kolo: Author
        Sportovní aktivity: zkoušet dohnat sourozence
 
        





  
 
    Jméno:
 Matěj TOMEČEK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo: Orbea MX 24
        Sportovní aktivity: kolo, běhání venku, koupání v bazénu
  
  


         Jméno: Terezka TOMEČKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Dívky 7 - 9 let
        Kolo: Superior 24
        Sportovní aktivity: kolo, koupání v bazénu, trampolína, atletika