Tým 2017

Závodní tým tvoří každý člen klubu, který alespoň jedenkrát v daném roce absolvuje jakýkoliv závod pod hlavičkou našeho klubu (prosím o podání zprávy, nejsem "Vševěd"), díky. Fotky a informace budou aktualizovány průběžně.

        Jméno: Ladislav BUBLA
        Bydliště: Milevsko
        Kategorie: Muži D
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:

     
        Jméno: David CAPOUCH
        Bydliště: Křída
        Kategorie: Muži A
        Kolo: Ghost EBS PRO 29
        Největší sportovní úspěch: každý závod, který dojedu živ a zdráv
        Oblíbené závody: Jistebnické cross-country
        Sportovní aktivity: kolo, floorball, hokej
    



    
    Jméno: Petr DĚD
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži A
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody: 
        Sportovní aktivity: 

        
Jméno:
 Martin DUŠEK
        Bydliště: Praha
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike GT, silnička Fort
        Největší sportovní úspěch: překonávání vlastních hranic
        Oblíbené závody: Jistebnický maraton
        Sportovní aktivity: kolo, hokej, chození po horách, ping-pong 

        Jméno: Dominik FŮRA
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Junioři
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody: 
        Sportovní aktivity: 


        Jméno: Michal GROMOVSKÝ
        Bydliště: Slatina
        Kategorie: Muži D a hlavně spolehlivá časomíra :-)
        Kolo: Duratec
        Největší sportovní úspěch: každý dojetý závod
        Oblíbené závody: JAL
        Sportovní aktivity: výjezd SPSVD




        Jméno: Martin GRYM
        Bydliště: Nadějkov
        Kategorie: Muži C
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:


        Jméno: Tadeáš GRYM
        Bydliště: Nadějkov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Superior
        Největší sportovní úspěch: 1. místo v kategorii Jistebnický maraton 2012
        Oblíbené závody: v Jistebnici
        Sportovní aktivity: kolo, běh, fotbal, lyže 





        Jméno: František HADÁČEK
        Bydliště: Milevsko
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Superior XP 969
        Největší sportovní úspěch: snad teprve přijde
        Oblíbené závody: téměř všechny ;-)
        Sportovní aktivity: kolo





        Jméno: Jiří HOŘEJŠÍ ml.
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Ghost Se29
        Největší sportovní úspěch: 3x vítěz závodů škol Táborské okruhy
                                               3.místo Řečické okruhy 2016 kat. junioři
        Oblíbené závody: Táborské okruhy, Řečické okruhy
        Sportovní aktivity: kolo, floorball, lyže



        Jméno: Jana HOŘEJŠÍ
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Ženy 2
        Kolo: Ghost Lector 29
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 


       
        Jméno: František HYNŠT
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži B
        Kolo: Ghost 29
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 




        Jméno: Štěpán HYNŠT
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 
    
      
        Jméno: Lenka KOPECKÁ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Ženy
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:


        Jméno: Václav KOPECKÝ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:

        Jméno: Luděk KOS
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži
        Kolo: Kellys
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:

        
        Jméno: Martin KOTALÍK
        Bydliště:
        Kategorie:
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:
    
        ¨
        Jméno: Pavlína KUBŮ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Juniorky
        Kolo: Trek Superfly
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody: všechny dojeté do cíle
        Sportovní aktivity: kolo, fotbal, floorball, zumba... 


        Jméno: Roman KUBŮ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Author Modus
        Největší sportovní úspěch: jezdím pro radost :-)
        jinak první místo v turnaji nohejbalových trojic Na Brusírně před mnoha lety - k ukrutné zlobě namistrovaných             favoritů z Prahy ;-)
        Oblíbené závody: Jistebnice, Kamenice
        Sportovní aktivity: kolo, nohejbal, lyže, vysokohorská turistika

        Jméno: Barbora MACHÁČKOVÁ
        Bydliště: 
        Kategorie: Starší žákyně
        Kolo: Ghost 29
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:

     
  Jméno: Petr MIŇHA
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: bike Superior Team 29 Elitesilnička Prodoli
        Největší sportovní úspěch: 3. místo Kolo pro život Krakatit Dobříš 2007, 
          1. místo Kolo pro život Jistebnice 2006 a každý ve zdraví dojetý závod
        Oblíbené závody: maraton Kamenice nad Lipou
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky


        Jméno: Kateřina NÁDVORNÍKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Ženy
        Kolo: černo-bílé
        Největší sportovní úspěch: vždy, když dorazím celá domů... s přilbou a brzdovými                                                   páčkami :-)
        Oblíbené závody: Jistebnice - Veletín
        Sportovní aktivity: běžky, lyže, sem tam běh, in-line, tanec do roztrhání těla :-)...




        Jméno: Blahoslav NĚMEČEK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 




        Jméno: Ondřej NĚMEČEK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: Floorball, tenis

        
Jméno: Radek NOVÁK
        Bydliště: Padařov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch: 1. místo v kat. junioři v celkovém hodnocení                                                       Galaxy série 2013
        Oblíbené závody: cross-country závody
        Sportovní aktivity: kolo, plavání, snowboard

        Jméno: Vladimír NOVÁK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži C
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Kristýna NOVÁKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Juniorky
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 


        Jméno: Nikola NOVÁKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Juniorky
        Kolo: Superior XP 979
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

       


        Jméno: David PALIVEC
        Bydliště: Rudolfov
        Kategorie: Muži
        Kolo: bike - Pells, silnička - Leader Fox Runner
        Běhací boty: silniční - Asics Gel Pursuit 2, krosové - Asics Gel Enduro 9, závodky - Asics Gel Hyperspeed 5
        Největší sportovní úspěch: spíš jde o překonávání osobních rekordů
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: běh, kolo, plavání, triatlon, tenis, fotbal
 
     
        Jméno: Jan PETR
        Bydliště: Stádlec
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike - Prodoli, silnička - Dema
        Největší sportovní úspěch: 3.místo junioři v celkovém hodnocení JČ MTB poháru 2015
        Oblíbené závody: Jistebniceký maraton, Kamenický maraton
        Sportovní aktivity: kolo, floorball, plavání




        Jméno: František PLOCHA
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži D
        Kolo: Pells
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: běh, kolo, běžky

        
        Jméno: Michal PODZIMEK
        Bydliště: 
        Kategorie: Muži B
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:




        Jméno: Jan RECMAN
        Bydliště: Tábor
        Kategorie: Muži B
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:

        Jméno: Linda RECHTORIKOVÁ
        Bydliště: Sudoměřice u Tábora
        Kategorie: Ženy
        Kolo: bike - Ghost SE 2000, silnička - Trek
        Běhací botky: silniční - Asics Gel Zaraca 2, krosové - Asics Gel Fujitrainer 2W + Asics Gel Trail Lahar 4W,                                závodky - Asics Gel Hyperspeed 6W (držím značku :-) )
        Největší sportovní úspěch: opakovaně mistryně ČR a mezinárodní mistryně v TZ, dosažení titulu Mistr sportu                                                v TZ a další úspěchy spíše osobního rázu (osobní výzvy atd.) :-)
        Oblíbené závody: 
        Sportovní aktivity: běh, kolo, koloběžka, aerobic, ping-pong, ropeskipping, taneční podložka DDR...

     
        Jméno: Ivan RYBAŘÍK
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Muži B
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 




        Jméno: Pavel RYBAŘÍK
        Bydliště: Písek
        Kategorie: Muži D
        Kolo: Specialized Epic
        Největší sportovní úspěch: 1. místo v kat. D v seriálu Kolo pro život 2007
                2. místo IVCA Rally 2013 Veselí nad Moravou 100 mil vysoká kola
        Oblíbené závody: maratony horských kol
        Sportovní aktivity: kolo, vysoké kolo, koloběžka



     

        Jméno: Radek STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Junioři
        Kolo: 
        Největší sportovní úspěch: 2. místo v juniorech v celkovém hodnocení seriálu Kolo                                   pro život 2013, 1. místo celkově Kolo pro život Orlík Tour Kooperativy
        Oblíbené závody: Každý závod je pro mě výzva
        Sportovní aktivity: kolo, běh, plavání, běžky, snowboard...



  
      Jméno: Václav STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žáci
        Kolo: Scott
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Vojtěch STUDENOVSKÝ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Starší žáci
        Kolo: Ghost
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Klára ŠAFAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Starší žákyně
        Kolo: Force
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Petr ŠAFAŘÍK
        Bydliště: Opařany
        Kategorie: Muži 
        Kolo: Superior XP 949
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody: 
        Sportovní aktivity:


        
        Jméno: Jaroslav ŠITNER
        Bydliště: Nadějkov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: bike - Trek Procaliber SL 9.9
                 road - Trek Emonda SLR 10 H1 Projectone 
        Největší sportovní úspěch: Čekám, kdy se ukáže :-)
        Oblíbené závody: Každý závod je super, ale nejraději mám domácí závod v Jistebnici
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky, snowboard, hokej, plavání



        Jméno: Dana ŠITNEROVÁ
        Bydliště: Nadějkov
        Kategorie: Starší žákyně
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity:




   Jméno: Zdeněk TOMEČEK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Muži B
        Kolo: bike - Superior TEAM 29 ISSUE
                 silnička - BMC
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody: úplně všechny, které vyhraji :-)
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky




        Jméno: Lucie TOMEČKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Ženy 2
        Kolo: bike - Specialized S-Works Stumpjumper HT carbon 26"
                silnička - RB RR100R
        Největší sportovní úspěch: kdykoliv se alespoň na chvilku dostat sportovat
        Oblíbené závody: Sudoměřický triatlon, Jistebnický maraton, horská výzva
        Sportovní aktivity: kolo, běh, běžky, aerobik, powerjóga, intervalový trénink,                                                    ropeskipping, plavání...


 
        Jméno: Ondřej VAČLENA
        Bydliště: Bezděkov
        Kategorie: Junioři
        Kolo: Specialized
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody: Kamenický maraton
        Sportovní aktivity: fotbal, floorball, kolo, běh, snowboard
        Od roku 2015 závodí za tým: ČS Specialized Junior MTB Team, ale trénuje stále v               našich barvách :-)


A naši nejmenší závodníci a závodnice:


        Jméno: Klára FIALOVÁ
        Bydliště: Libenice
        Kategorie: Dívky 10 - 12 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 




        
        Jméno: Emma HYNŠTOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky 10-12 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        


        Jméno: Adam KOPECKÝ
        Bydliště: 
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Josef KOPECKÝ
        Bydliště: 
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 

        Jméno: Vojtíšek MIŇHA
        Bydliště: Jistebnice 
        Kategorie: Odrážedla
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 


        Jméno: Zuzka MIŇHOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky do 9 let
        Kolo: Superior
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 





        Jméno: Karolína NĚMEČKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky do 9 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 




        Jméno: Žaneta NĚMEČKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Mladší žákyně
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 


        Jméno: Matyáš POLÁK
        Bydliště: Milevsko
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo: odrážedlo, sedačka za mamky (či taťky) kolem
        Největší sportovní úspěch: Jistebnický maraton 2015
        Oblíbené závody: Jistebnický maraton 
        Sportovní aktivity: 




        Jméno: Tomáš RYBAŘÍK
        Bydliště: Písek
        Kategorie: Chlapci do 9 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch: 1. místo v kategorii chlapci do 6 let  v Chýnově                          2013, 3. místo v kategorii chlapci do 6 let v Galaxy sérii 2013
        Oblíbené závody: úplně všechny
        Sportovní aktivity: kolo, fotbal, lyžování

        
        Jméno: Elenka RYBAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky do 6 let
        Kolo:
        Největší sportovní úspěch:
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 
      




        Jméno: Linda RYBAŘÍKOVÁ
        Bydliště: Jistebnice
        Kategorie: Dívky odrážedla
        Kolo: odrážedlo
        Největší sportovní úspěch: 
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: 



        Jméno: Barborka TOMEČKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Odrážedla dívky
        Kolo: odrážedlo Speciallized
        Největší sportovní úspěch: Hůrecký Krpál 2015
        Oblíbené závody: 3, 2, 1, teď kdekoliv a kdykoliv...
        Sportovní aktivity: zkoušet dohnat sourozence

 
        Jméno: Matěj TOMEČEK
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Chlapci do 6 let
        Kolo: Galaxy
        Největší sportovní úspěch: 2.místo chlapci odrážedla v celkovém hodnocení JČ MTB                                                   poháru 2015
        Oblíbené závody: každý závod
        Sportovní aktivity: kolo, běhání venku, koupání v bazénu
  


   
        Jméno: Terezka TOMEČKOVÁ
        Bydliště: Hůrka
        Kategorie: Dívky do 6 let
        Kolo: Superior
        Největší sportovní úspěch: 1. místo dětský Malevil Cup 
        Oblíbené závody:
        Sportovní aktivity: kolo, koupání v bazénu, trampolína