Aktuality‎ > ‎

Výsledky 17. - 18. týdne

přidáno: 8. 3. 2017 3:56, autor: Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice   [ aktualizováno 8. 6. 2018 2:22 ]
Sobota 5.5.2018 JAL - Časovka družstev Bechyně
20 km (17 družstev): 14.místo - Martin Grym, Vladimír Novák, Lucie Tomečková, Pavlína Kubů 0:32,21 (ztráta na vítěze Průcha, Horký, Kříž, Pechouš 0:06,08)
Po dvou závodech v celkovém hodnocení týmů jsme na 4.místě z 21 týmů :-)
Výsledky ZDE
Fotky od Davida Švadleny


Pátek 4.5.2018 Sinop běh Třeboň (33 závodníků)
3.místo celkově / 2.místo v kat.muži - David PALIVEC 0:29,42 = 3,52/km (ztráta na vítěze 0:01,01)
8.místo celkově / 2.místo v kat.ženy - Linda RECHTORIKOVÁ 0:31,53 = 4,10/km (ztráta na vítězku 0:02,34)


Čtvrtek 3.5.2018 Slavata triatlon tour Tábor
3.místo v kat. dívky předškoláci - Bára TOMEČKOVÁ
1.místo v kat. chlapci předškoláci - Matěj TOMEČEK
1.místo v kat. dívky 7-8let - Terezka TOMEČKOVÁ


Úterý 1.5.2018 Pražský pohár - Beckov
Junioři (11 závodníků): 8.místo Martin DUŠEK 
Celkové Výsledky


Úterý 1.5.2018 Běh Údolím vzdechů
chlapci 2014 a ml., 50m (7 závodníků) - 3.místo Vojta MIŇHA
dívky 2012-2013, 200 m (8 závodnic) - 6.místo Bára TOMEČKOVÁ
chlapci 2012-2013, 200 m (7 závodníků) - 1.místo Matěj TOMEČEK
dívky 2010-2011, 300 m (16 závodnic) - 5.místo Terezka TOMEČKOVÁ
dívky 2008-2009, 600 m (8 závodnic) - 4.místo Zuzka MIŇHOVÁ
Trať 5 km: 2.místo v kat.muži nad 40 let - Petr MIŇHA 0:19,38
Trať 10 km: 1.místo v kat. ženy do 34 let - Linda RECHTORIKOVÁ 0:45,35
                   2.místo v kat. ženy 35-44 let - Lucie TOMEČKOVÁ 0:50,07
Celkové výsledky v příloze níže.


Sobota 28.4.2018 Radouňské okruhy
Trasa 21,5 km:
3.místo celkově / 1.místo v kat.M1 - Tadeáš GRYM 0:56,28 (ztráta na vítěze Jan Marek 0:01,15)
10.místo celkově / 1.místo v kat.M4 - Ladislav BUBLA 1:00,36
18.místo celkově / 3.místo v kat.M1 - Štěpán HYNŠT 1:05,59
21.místo celkově / 6.místo v kat.M3 - Petr ŠAFAŘÍK 1:06,55
55.místo celkově / 5.místo v kat.Z3 - Andrea ŠAFAŘÍKOVÁ 1:28,16

Trasa 43 km:
2.místo celkově / 2.místo v kat.M1 - Jaroslav ŠITNER 1:42,02 (ztráta na vítěze Jan Písař 0:00,06)
21.místo celkově / 12.místo v kat.M2 - František HYNŠT 2:03,24
Celkové Výsledky


Sobota 28.4:2017 Polánka kros běh
Trasa 8,5 km: 10.místo celkově / 7.místo v kat. M19-29 - David PALIVEC 0:44,16 (ztráta na vítěze 10:41)
Trasa 6 km: 1.místo celkově / 1.místo v kat.Z: Linda RECHTORIKOVÁ 0:25,12


Neděle 29.4.2018 JAL - Kájovská časovka 14,5 km (60 závodníků):
42.místo celkově / 4.místo v kat.Z - Lucie TOMEČKOVÁ 0:23,59 (ztráta na vítěze 0:04,36)
57.místo celkově / 8.místo v kat.Z - Pavlína KUBŮ 0:27,38
Celkové Výsledky
 FOTKY od Davida Švadleny
Comments