Aktuality‎ > ‎

Výsledky 19. týdne

přidáno: 10. 3. 2017 12:06, autor: Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice   [ aktualizováno 8. 6. 2018 2:29 ]
Neděle 13.5.2018 JAL - časovka jednotlivců Strakonice
20,34 km (99 závodníků):
55.místo celkově / 14.místo v kat.C - Martin GRYM 0:34,02 (ztráta na vítěze 0:06,03)
58.místo celkově / 1.místo v kat.Z - Lucie TOMEČKOVÁ 0:34,24
71.místo celkově / 17.místo v kat.C - Vladimír NOVÁK 0:36,08
95.místo celkově / 8.místo v kat.Z - Pavlína KUBŮ 0:41,14
Celkové Výsledky
V průběžném hodnocení týmů jsme na 5.místě z 20.


Sobota 12.5.2018 Jč.MTB pohár - Tábor
dětské závody:
odrážedla holky (5 závodníků) - 2.místo Terezka RYBAŘÍKOVÁ
odrážedla kluci (8 závodníků) - 6.místo Vojta MIŇHA
holky do 6 let (8 závodníků) - 5.místo Linda RYBAŘÍKOVÁ
                                               7.místo Bára TOMEČKOVÁ
kluci do 6 let (11 závodníků) - 3. místo Matěj TOMEČEK
dívky 7-9 let (14 závodníků) - 11.místo Terezka TOMEČKOVÁ
                                                14.místo Elenka RYBAŘÍKOVÁ
mladší žáci (20 závodníků) - 12.místo Tomík RYBAŘÍK
mladší žákyně (9 závodnic) - 7.místo Klárka FIALOVÁ
                                              8.místo Zuzka MIŇHOVÁ

trasa B - 25,5 km (118 závodníků):
3.místo celkově / 2.místo v kat.M3 - Tadeáš GRYM 1:11,42 (ztráta na vítěze Jan Marek 0:00,28)
14.místo celkově / 3.místo v kat.A - Marek ZÍKA 1:18,22
15.místo celkově / 1.místo v kat.D - Ladislav BUBLA 1:18,23
16.místo celkově / 5.místo v kat.C - Michal PODZIMEK 1:18,29
18.místo celkově / 7.místo v kat.C - Petr MIŇHA 1:19,07
21.místo celkově / 5.místo v kat.M3 - Štěpán HYNŠT 1:19,46
46.místo celkově / 11.místo v kat.M3 - Martin DUŠEK 1:28,31
52.místo celkově / 3.místo v kat.D - Václav KOPECKÝ 1:29,25
59.místo celkově / 2.místo v kat.E - Pavel RYBAŘÍK 1:32,40
93.místo celkově / 3.místo v kat.H - Jana HOŘEJŠÍ 1:44,50
111.místo celkově / 4.místo v kat.Z3 - Pavlína KUBŮ 2:06,21
113.místo celkově / 7.místo v kat.H - Lenka KOPECKÁ 2:06,41
114.místo celkově / 14.místo v kat.A - Pavel LEHOCKÝ 2:06,58

trasa A - 48 km (92 závodníků):
2.místo celkově / 2.místo v kat.A - Jaroslav ŠITNER 1:58,48 (ztráta na vítěze Vojtěch Toman 0:00,04)
3.místo celkově / 1.místo v kat.B - Zdeněk TOMEČEK 2:01,29
25.místo celkově / 8.místo v kat.C - František HADÁČEK 2:18,11
31.místo celkově / 11.místo v kat.B - František HYNŠT 2:21,13
46.místo celkově / 15.místo v kat.B - Ivan RYBAŘÍK 2:29,40
Celkové Výsledky


Úterý 8.5.2018 Pražský pohár Bike park Kbely
kadetky - 5 kol (9 závodnic) - 8.místo Barbora MACHÁČKOVÁ 1:02,04 (ztráta na vítězku 0:14,20)
junioři - 7 kol (8 závodníků) - 7.místo Martin DUŠEK 1:06,44 (ztráta na vítěze -1 kolo)
Pořadí po 4 závodech (13 závodníků): 5.místo Martin DUŠEK
Celkové Výsledky
Comments