Aktuality


Štědrodenní vyjížďka

přidáno: 9. 4. 2016 1:51, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 23. 11. 2016 23:21 ]

Ahoj všichni, rok se s rokem pomalu sešel....
Jako již tradičně pojeďte se tochu projet na kole a popřát si šťastné a veselé....
V SOBOTU 24.12.2016 
VE 12:00 h z náměstí v Jistebnici
DO VELETÍNA NA KUBU
Návrat: individuální
V případě sněhové nadílky: na běžkách

Bez názvu

přidáno: 25. 1. 2016 9:17, autor: Jan Petr   [ aktualizováno 24. 7. 2016 9:08 ]

Bez názvu

přidáno: 27. 10. 2015 4:29, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 23. 11. 2016 23:17 ]


Hůrecký Krpál

přidáno: 26. 6. 2015 23:22, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 3. 11. 2016 5:28 ]

CYKLOKROS - HLAVNÍ ZÁVOD:
Průjezdy jednotlivými koly:

DĚTSKÉ ZÁVODY:

KROSOVÝ BĚH:
Časy jednotlivých kol:
 

Výsledky 40.týdne a dříve

přidáno: 17. 12. 2014 6:47, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 8. 10. 2016 5:10 ]

Tour de Brdy Strašice
Trasa 30 km (159 závodníků):
16.místo / 4.místo v kat.C - František HADÁČEK 1:04,21 (ztráta na vítěze 0:06,24)
39.místo / 9.místo v kat.C - Vladimír NOVÁK 1:09,13
40.místo / 10.místo v kat.C - Václav KOPECKÝ 1:09,50
76.místo / 1.místo v kat.Z3 - Nikola NOVÁKOVÁ 1:16,03
100.místo / 2.místo v kat.Z3 - Pavlína KUBŮ 1:21,22
115.místo / 3.místo v kat.Z3 - Kristýna NOVÁKOVÁ 1:26,28
135.místo / 11.místo v kat.F - Lenka KOPECKÁ 1:35,55

Trasa 67 km:


Sobota 1.10.2016 - Kolopro - Vysočina Arena Tour ČS
Trasa B (867 závodníků):
45.místo / 16.místo v kat.M17-22 - Radek STUDENOVSKÝ 1:49,03 (ztráta na vítěze 0:13,10)
Celkové Výsledky


Sobota 1.10.2016 - Bohemian Gran Fondo
5K Monument (60 závodníků):
3.místo / 3.místo v kat.M - Ivan RYBAŘÍK (Čistý sport) 0:54,46 (ztráta na vítěze 0:01,06) měřené úseky
24.místo / 22.místo v kat.M - Petr DĚD 1:08,04
Celkové Výsledky


Sobota 24.9.2016 - Kolopro - Oderská mlýnice
Trasa B (617 závodníků):
105.místo / 17.místo v kat.M17-22 - Radek STUDENOVSKÝ 2:19,27 (ztráta na vítěze 0:28,58)
Celkové Výsledky


Pá-So 23.-24.9.2016 - Rock Point Horská výzva 5.díl - Krkonoše - Pec pod Sněžkou (běh)
Trasa Long 72 km 3224 výškových metrů (92 závodníků):
21.místo / 2.místo v kat.Z - Lucie Tomečková, Miroslava Deimová 10:38,52 (ztráta na vítěze 2:44,32)
Celkové Výsledky


Sobota 3.9.2016 - Kolopro Birell Plzeňská MTB 50
Trasa B (671 závodníků):
101.místo / 21.místo v kat.M17-22 - Radek STUDENOVSKÝ 2:03,13 (ztráta na vítěze 0:17,06)
Celkové Výsledky


Sobota 3.9.2016 - G.Benedikt Soběslavský MTB maraton
Trasa 50 km(80 závodníků):
1.místo / 1.místo v kat.B - Ivan RYBAŘÍK 1:44,01
8.místo / 4.místo v kat.B - Zdeněk TOMEČEK 1:51,30
10.místo / 3.místo v kat.A - Radek NOVÁK 1:53,03
15.místo / 6.místo v kat.C - Petr MIŇHA 1:56,20
16.místo / 5.místo v kat.A - David CAPOUCH 1:56,22
19.místo / 6.místo v kat.B - František HYNŠT 1:59,33
23.místo / 2.místo v kat.D - Ladislav BUBLA 2:01,37
57.místo / 20.místo v kat.C - Vladimír NOVÁK 2:12,35
76.místo / 3.místo v kat.H - Lucie TOMEČKOVÁ 2:35,29

Trasa 30 km (120 závodníků):
1.místo / 1.místo v kat.M3 - Jaroslav ŠITNER 0:56,53
3.místo / 2.místo v kat.M3 - Ondřej VAČLENA 0:58,30
11.místo / 3.místo v kat.M3 - Tadeáš GRYM 1:01,23
30.místo / 12.místo v kat.C - František HADÁČEK 1:04,35
31.místo / 4.místo v kat.A - Petr DĚD 1:05,52
34.místo / 8.místo v kat.M3 - Jan PETR 1:05,57
42.místo / 3.místo v kat.D - Pavel RYBAŘÍK 1:07,28
43.místo / 9.místo v kat.M3 - Jiří HOŘEJŠÍ 1:07,29
52.místo / 12.místo v kat.M3 - Marek ZÍKA 1:09,01
73.místo / 2.místo v kat.Z3 - Nikola NOVÁKOVÁ 1:13,56
77.místo / 3.místo v kat.Z3 - Klára ŠAFAŘÍKOVÁ 1:16,01
78.místo / 27.místo v kat.C - Per ŠAFAŘÍK 1:16,03
87.místo / 4.místo v kat.Z3 - Pavlína KUBŮ 1:18,17
93.místo / 4.místo v kat.F - Jana HOŘEJŠÍ 1:20,19
95.místo / 5.místo v kat.Z3 - Kristýna NOVÁKOVÁ 1:21,39
117.místo / 35.místo v kat.C - Roman KUBŮ 1:36,23
Celkové Výsledky

Děti:
4.místo Odrážedla dívky - Barborka TOMEČKOVÁ
6.místo Odrážedla dívky - Linda RYBAŘÍKOVÁ
1.místo Dívky do 6 let - Terezka TOMEČKOVÁ
8.místo Dívky do 6 let - Elenka RYBAŘÍKOVÁ
11.místo Chlapci do 6 let - Matěj TOMEČEK
3.místo Dívky 7-9 let - Zuzka MIŇHOVÁ
Celkové Výsledky


Pátek 2.9.2016 - CykloHec aneb pohodový závod do mírného kopce :-)
1.místo / 1.místo v kat.M15-40 - Zdeněk TOMEČEK 0:05,03 (pouhou 0:00:01 za svým rekordem trati)
3.místo / 2.místo v kat.M15-40 - Jaroslav ŠITNER 0:05,21
15.místo / 10.místo v kat.M15-40 - David CAPOUCH 0:06,21
20.místo / 6.místo v kat.M41-50 - Vladimír NOVÁK 0:06,50
22.místo / 1.místo v kat.Z15-40 - Lucie TOMEČKOVÁ 0:07,02
26.místo / 7.místo v kat.M41-50 - Petr ŠAFAŘÍK 0:07,13
29.místo / 2.místo v kat.Z15-40 - Nikola NOVÁKOVÁ 0:07,46
33.místo / 3.místo v kat.Z15-40 - Pavlína KUBŮ 0:07,55
49.místo / 4.místo v kat.Dorostenci - Klára ŠAFAŘÍKOVÁ 0:09,50
57.místo / 3.místo v kat.Děti - Tereza TOMEČKOVÁ 0:15,38
59.místo / 4.místo v kat.Děti - Matěj TOMEČEK 0:16,20

MARATON

přidáno: 30. 11. 2014 14:10, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 4. 9. 2016 10:15 ]

NA JIHOČESKÉ TELEVIZI REPORTÁŽ Z NAŠEHO MARATONU V SEKCI ARCHIV: http://www.jihoceskatelevize.cz/cz/textpages/read/51/archiv_vysilani

PODĚKOVÁNÍ VŠEM POŘADATELŮM OD ŘEDITELE ZÁVODU OSOBNĚ:

IMG_0330 2.avi



FOTKY od Petry Miňhové na: http://spsvdjistebnice.rajce.idnes.cz/



A je po maratonu.....
nohy ještě bolí ze tří sjezdovek, v hlavách ještě slyšíme hrát kapelu a při při pohledu na oblohu si všichni asi říkáme, jak to včera krásně vyšlo...
A vyšlo to díky vám všem, kteří jste nám jakýmkoliv (byť sebemenším) způsobem pomohli. Nebudu tady vyjmenovávat všechny činnosti, které bylo třeba udělat a zabezpečit, všechny partnery s jejich pomocí a všechny lidičky, kteří přiložili ruku k dílu, protože bych určitě na něco nebo někoho zapomněla, a to bych nerada. Prostě a jednoduše, my vám za vaši pomoc DĚKUJEME!!!
Díky patří i vám závodníkům, kteří jste k nám včera zavítali, protože pokud se věc vydaří a ze závodu odjíždějí spokojení závodníci, unavení pořadatelé seberou poslední zbytky sil a řeknou si, že to stálo za to a příští rok do toho jdou znovu.
A tak se na vás budeme těšit zase za rok v Jistebnici.

Pořadatelé ze Spolku pro sport všeho druhu Jistebnice.



Značení tratí:

Plus šipky na silnicích.
Na rozdělení tras bude velká cedule s šipkami, kam kdo má jet.

Dětské závody:
Trasa pro odrážedla - cca 300 m (tráva)

Trasa pro U6W, U6M - 1 kolo - cca 1000 m (silnice, tráva): 

Trasa pro: 
- U9W, U9M - nájezd, 1 kolo, dojezd do cíle - cca 3000 m (silnice, tráva)
- Mladší žáky a žákyně - nájezd, 2 kola, dojezd do cíle - cca 5000 m (silnice, tráva)
- Starší žáky a žákyně - náezd, 3 kola, dojezd do cíle - cca 7000 m (silnice, tráva)

Sady medailí jsou připravené a těší se, komu se budou houpat v sobotu na krku :-)

TOULAVA tour

přidáno: 30. 11. 2014 14:05, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 9. 6. 2016 0:07 ]

Běhy a zase běhy + triatlony

přidáno: 11. 11. 2014 0:57, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 8. 11. 2016 3:10 ]

So 12.11. Lesní běh Pintovkou, již 64. ročník
Ne 13.11. Krosová 12⁰, Velešín, kros 12 km pro muže do 50 let, 6 km pro muže nad 50 let a ženy
Čt 17.11. Grad Prix vytrvalců 6,5 km, Kamenný Újezd
Čt 17.11. Běh stříbrnou stezkou, Tábor – Čelkovice, 2480 m a dětské běhy, podrobnosti www.skvetrovy.cz
Ne 27.11. Černý dub – obec Homole kousek od ČB, Běh kolem Baby 5,7 km

So 3.12. Čimelice - Mikulášský běh, 8,8 km a kratší, dětské závody
So 3.12. Mikulášský Aquatlon = plavání a běh v Jindřichově Hradci Propozice
Ne 4.2. Mikulášský běh Včelná, start muži 7 km v 15:00 h, start ženy 4,7 km 14:55 h
Pá 9.12. Bujanov, Air Force Cross, 5 km
Ne 11.12. Landštejnský kros, 20 km, 12 km, 8 km Podrobnosti
Po 26.12. Štěpánský běh Prachatice, 10 km silnice 
Po 26.12. Běh kolem Tálíňáku, 4,7 km, start 13:30 h na návsi
Pá 30.12. Běh KleKluLi z Českého Krumlova do Litvínovic, 28 km + běžecký Silvestr
Pá 30.12. Silvestrovský běh Soběslav, 2016 m, start 0:00 h 
So 31.12. Silvestrovský běh Jistebnice !!!! start dětí 10 h z náměstí, start závodu na 15 km, 6 km a 15 km koloběžek v 11 h z náměstí

TRÉNINKY - kolo, běh, plavání, kondice

přidáno: 10. 11. 2014 5:49, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 18. 9. 2016 9:24 ]

CYKLISTICKÉ TRÉNINKY
Chcete se přidat? Dospělí a mládež od 12 let. Přijeďte mezi nás:
- každou středu v 17:00 h od jistebnické kašny
- každou neděli v 13:00 h od jistebnické kašny
a poznejte další krásná místa v okolí Jistebnice.
Jezdci jsou rozděleni podle své kondice do skupin, kterou vždy vede zkušený trenér či závodník SPSVD Jistebnice.
Různé druhy tréninků: vytrvalostní, rychlostní, intervalové, jízda v balíku, spurty, sprinty...
Možnost pro rodiče aktivně se podílet na vedení tréninků.
Těšíme se na vás.

BĚŽECKÉ TRÉNINKY
A všichni (nejen členové SPSVD Jistebnice), kdo se chtějí proběhnout - OD ŘÍJNA se začíná běhat:
Podrobnosti přijdou včas.

PRAVIDELNÉ KONDIČNÍ TRÉNINKY
POWERJÓGA - Každé pondělí 19.30 h - 20.30 h tělocvična ZŠ Jistebnice
FIT&SLIM - Každý čtvrtek 19.00 h - 20.00 h tělocvična ZŠ Jistebnice - 22.9.2016 ještě venku - sraz u kostela, od 29.9. v tělocvičně.
- HIIT (High Intensity Interval Training) - intervalové tréninky (Tabatovy intervaly) včetně zahřátí a následného protažení 
- zaměřeno na různé svalové skupiny a problémové partie
ROPESKIPPING (trikové skákání přes švihadla) - Každý čtvrtek od 6.10.2016 20:30 - 21:30 h Sokolovna Jistebnice. Nevíte co si pod tím představit a jestli byste to zvládli? Přijďte se podívat a uvidíte!!! :-)

Pro závodníky SPSVD Jistebnice každá z nabízených hodin zdarma.
Kontakt: Lucka Tomečková 731402942, Tomeckova.Lu@seznam.cz, trenér I. třídy ČASPV-ACI Praha

Kalendář závodů 2016

přidáno: 27. 10. 2014 14:15, autor: Lucie Tomečková   [ aktualizováno 18. 9. 2016 9:21 ]





1-10 of 106