Aktuálně‎ > ‎Aktuálně‎ > ‎

Dobročinný bazárek

přidáno: 7. 5. 2019 4:01, autor: Hana Opltová   [ aktualizováno 19. 5. 2019 23:55 ]

Navzdory nepříznivé předpovědi bylo počasí toho dne příjemné. Hned při vstupu do prvního nádvoří zámku informovaly přehledné plakátky, pro které zdravotně postižené děti je bazárek především pořádán. Šestiletá holčička opět vyrostla a rodiče uvažují  pořídit pro její další vývoj tandemové kolo a  chlapci ve stejném věku  výrazně prospívá  speciální  lázeňská léčba v Klimkovicích.

Předběžná propagace bazárku všemi dostupnými prostředky se projevila na zvýšené návštěvnosti. Nabídka širokého sortimentu vykazovala přehledné uspořádání na stojanech i stolech, jednalo se o dobrou kvalitu ve smyslu inzerce na plakátcích /věnujte jako své kamarádce/. Pro děti bylo zajištěno malování tvářiček, výroba letadýlek s možností uplatnit fantazii barev a občerstvení nabízela kavárna Kulturního zařízení VM.  Zájemci měli možnost volného výběru z nabídky v dostatečném prostoru příjemného zeleného nádvoří a při odchodu uhradili nákup dle vlastního uvážení. Samotný bazárek vynesl částku 62 679,- Kč, kterou po předběžném jednání navýší firma JACOBS VM o dalších 20 000,- Kč.

Mimo organizátorky bazárku paní Ivě Krupíkové, Lucii Pitronové a Veronice Arbet se na celé akci podíleli především dárci věcí, pak KZ VM, spolek Člověk člověku VM, KOMPAKT VM, kavárna Tucan, Základní škola Žerotínova, středisko volného času Domeček, ISŠ VM a mnoho dalších pracovníků bez kterých nelze takovou akci uspořádat.

Bazárek 2019


Comments