1 березня 2011 року відбувся 2-й Всеукраїнський форум вчителів-новаторів "Партнерство в навчанні". 

         Під час форуму відбулося нагородження переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор". Переможців привітала заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тамара Пушкарьова, а нагороди вручили директор соціальних і освітніх програм компанії Microsoft Україна Кортні Зуковскі та представники Samsung і МТС, партнерів конкурсу. З роботами переможців можна ознайомитися, зареєструвавшись у мережі "Партнерство в навчанні". Інформація про переможців та їх доробки тут.

         В рамках форуму було проведено презентації проектів та майстер-класи. Про інтелектуальне збагачення освітнього середовища засобами ІТ розказала багаторазовий переможець конкурсу "Вчитель-новатор", учитель фізики Курахівської гімназії "Престиж" (Донецька обл.), Олена Антикуз. Із проектом "Онляндія: безпека дітей в Інтернеті" учасників форуму ознайомив Артур Кочарян, також він повідомив про вихід у світ навчально-методичного посібника "Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі". 

         Захід, як і минулого року, виявився надзвичайно корисним для всіх, хто прагне впроваджувати інновації в освітню діяльність. За традицією учасники заходу одержали навчальні матеріали з використання програмних продуктів компанії Microsoft Україна. 

Пропонуємо матеріали, що було надано учасникам форуму: 

1) Посібник "Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі" завантажити або переглянути;

2) навчальні посібники з використання MS Office завантажити або відкрити (41Mb);

3) Office2010 (посібник "Office365" та знайомство з "хмарними" сервісами на платформі MS Windows Azure) завантажити або відкрити;

4) Презентація Samsung завантажити або відкрити;

5) Презентація про результати дослідження щодо стану використання ІКТ у ЗНЗ завантажити або відкрити.

Корисні посилання на освітні проекти компанії Microsoft:  

Microsoft® Mouse Mischief™ (new)

Інформація про програму "Партнерство в навчанні"     

Курс цифрових технологій Microsoft      

Підтримка розробників програмного забезпечення

Відкритий світ інформаційних технологій                    

Мережа "Партнерство в навчанні"         

Довідка: "Партнерство в навчанні" -  всесвітня програма, що має на меті покращити шкільну освіту шляхом вільного доступу до технологій та інноваційних методів викладання. Працює у 110 країнах світу. Спільно з АПН та МОН України організовує щорічний конкурс "Вчитель-новатор", за результатами якого відзначаються вчителі, які показали найкращі досягнення в інноваційній освіті.

Фотозвіт про перший форум "Партнерство в навчанні", що відбувся 30.03.2010 можна переглянути тут.

Інформація про можливості Windows2010  завантажити

Ċ
Оксана Єргіна,
14 бер. 2011 р., 15:13