Освітні заходи програми для вчителів математики зі сприяння підвищенню академічної доброчесності,
18-22 червня 2018 року
Учасники програми - Інститут математики НАНУ, Київський академічний університет, Науково-освітній центр Інституту теоретичної фізики НАНУ. 
За участі Київського університету імені Бориса Грінченка. За підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та 
Проекту формування академічної доброчесності у школі (SAISS), що здійснюються Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS
Участь у заходах безкоштовна. Кількість учасників обмежена, тому перевага буде надаватися тим, хто першим зареєструється за посиланням: https://goo.gl/forms/ASiEjRBvJaFzte9R2   
Місце проведення: Інститут математики НАНУ (вул. Терещенківська 3, ст. м. Театральна), ауд. 208.
Час проведення: 18-22 червня 2018 року, з 9:15 до 18:00. 
Проблема академічної доброчесності в процесі вивчення математики є дуже гострою внаслідок значних труднощів у вивченні математики для багатьох школярів, що стимулює поширення академічно недоброчесних практик саме щодо цього предмету. Проблеми академічної доброчесності у процесі вивчення математики неможливо подолати лише вивченням процедур та правил доброчесності. 
Мета семінару – показати вчителям та школярам шлях до вдосконалення процесу навчання та способи інтеграції дослідницької діяльності в процес навчання.
Пропонований семінар матиме такі основні напрями:
1. Ознайомлення з аспектами академічної доброчесності в новому українському законодавстві про освіту, основами академічного письма та правилами цитування, особливостями визначення плагіату в математиці, міжнародними практиками підтримки академічної доброчесності в процесі навчання в школі.
2. Методична допомога у розвитку математичних здібностей та навичок школярів, організації комфортного навчального процесу, дослідницької діяльності, пошуку математичної інформації в інтернеті, зацікавлення школярів математикою.
    Заплановано також майстер-класи провідних вчителів та викладачів (STEM-методики вивчення математики та фізики, наукова та дослідницька робота школярів) та науково- популярні лекції для вчителів з сучасних та цікавих тем, які можуть бути використані для зацікавлення школярів математикою.
    Лектори та ведучі майстер-класів – наукові співробітники Інституту математики НАНУ та інших інститутів НАНУ, а також провідні вчителі математики та фізики шкіл Києва, зокрема Тарас Тимошкевич, Ірина Єгорченко, В’ячеслав Бойко, Олександр Рибак, Олексій Ігнатенко, Катерина Терлецька.
Додатковий аспект семінару - інтеграція вивчення математики та англійської мови, використання елементів STEM-освіти.
Учасники заходу отримають сертифікат з курсів з підвищення кваліфікації.
Тривалість семінару – 40 навчальних годин.   
 

 
Comments