ŠPÍL-BERG 2014‎ > ‎

Program divadlo (3. - 5. 4.)

ČTVRTEK 3. dubna 
 
15:30 – 15:35            Zahájení 
 
MLADÁ SCÉNA
 
15:35 – 16:25             SPgŠ Boskovice: O našich rodičích aneb jak to                                        vidíme my 
                                         Autorská inscenace 

16:50 – 17:20             DS Mínus (Brno): Konkurz 
                                         Autorská inscenace 

17:40 – 18:10             DDS Brnkadla, Tyjáon (Brno): Běží ti čas 
                                         Autorské čtení 

18:10 – 19:00             Večeře 
19:00 – 20:30             Diskuze 
21:00 – 24:00             Divadlo DNO: MACBETH14 
                                          Off program
 
 
PÁTEK 4. dubna 
 
09:30 – 13:00             Workshopy 
 
MLADÁ SCÉNA 
 
14:15 – 14:35             DS Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem:                                                  Karolína 
                                         Na motivy knihy Ivy Procházkové - Karolína 
 
ŠRÁMKŮV PÍSEK 

14:50 – 15:10             Schwandahér (Brno): Sladíte čaj? 
                                         Autorka předlohy Kateřina Valášková 

15:25 – 15:35             Cyranovy boty, z.s. (Brno): Smyčka 
                                           Autorka předlohy Kateřina H. Hanzlíková 

16:00 – 17:15             Diskuze 
 
WOLKRŮV PROSTĚJOV 

17:45 – 18:20             Žněžen (ZUŠ Jana Štursy, Nové město na                                                  Moravě): SníŽeny 
                                        Autoři předlohy H. Arp, P. Scheerbart, H. Ball, W.                                            Weyrauch, J. Tardieu,E. Jandl, A. Přidal,                                                            K. B. Schäuffelen, J. von Hoddis, J. H. Krchovský 

18:45 – 19:00             ÚstaF-voiceband.cz (Brno): Vytrženo z čítanky 
                                        Autoři předlohy různí 

19:15 – 20:15             Slovosledi (Brno): Slovosledi ve vlastní šťávě 
                                        Autorské texty vypravěčů 

20:45 – 22:15             Diskuze 
22:30 – 24:00             Stolní hry, fotbálek... off program  

SOBOTA 5. dubna 
 
MLADÁ SCÉNA 

10:00 – 10:20             DS Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem:                                                  Zamilovaní 
                                        Autoři předlohy Mark Twain, William Shakespeare,                                            Romain Rolland 

10:40 – 11:05             Frapanti (ZUŠ Rakovník): Baletky 
                                        Autorka předlohy Astrid Saalbachová 
 
ŠRÁMKŮV PÍSEK 

11:20 – 12:05             MA-MA-MA-TAYs (Brno): Lukamachiada – návrat                                           ke kořenům 
                                        Autor předlohy Vítězslav Dvořák 

12:30 – 13:45             Diskuze 
13:45 – 15:15             Oběd 
 
MLADÁ SCÉNA 
 
15:15 – 16:15             Petr Smyczek a přátelé (Praha): Pískoviště 
                                        Autor předlohy Michal Walczak 
 
17:00 – 17:40             OLDstars (Praha): Audience 
                                         Autor předlohy Václav Havel 

18:00 – 18:45             Ušní mázek (ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na                                               Moravě): Elevátor 
                                         Autorská inscenace 

18:45 – 19:45             Večeře 
19:45 – 21:15             Diskuze
 
21:30 – 21:45             Zakončení, předání ocenění a nominací do                                                  celostátních kol 

22:00                            Koncert Hand me downs (Brno) off program 

Ċ
Petr David,
2. 4. 2014 23:14
Comments