Program

SOBOTA 16. března
09:00 – 10:00 Příjezd recitátorů, prezence
10:00 – 13:00 Workshop
13:00 – 14:00 Oběd
14:00 – 14:30 Trocha pohybu a rozmluvení pro recitátory (pro recitátory I. kategorie povinná účast!)
14:35 – 15:45 I. kategorie
                        Anežka Vyskočlová
                            I.A. Krylov: Orel a pavouk
                        Anna Laštovičková
                            Patti Smith: Čistička sraček
                        Veronika Šimíčková
                            Mariusz Szcygiel: Gottland, 1957/Nobelova cena
                        Lenka Jebáčková
                            Jaroslav Seifert: Pohřeb pod okny
                        Ester Korsová
                            Neznámý: Jo, ta láska
                        Anna Marie Bajerová
                            William Blake: Tygře, tygře                       
                        Lukáš Doubek
                            Smoljak-Svěrák: Vyšetřování ztráty třídní knihy – úryvek
                        Barbora Fialová
                            Jaroslav Seifert: Babiččina truhla
                        Markéta Malá
                            Kenneth Fearing: C jako civilizace
                        Anna Urbánková
                            Jaroslav Vejvoda: Babičko, pošli mi modrého slona
                        Barbora Klubalová
                            Josef Kainar: Blues o černém kožíšku
                        Kateřina Tomková
                            Oldřich Mikulášek: Výčitky
                        Adéla Malendová
                            Jan Procházka: Kočár do Vídně
                        Anna Ondráčková
                            Markéta Baňková:
                        Jaroslav Beran
                            Erich Kästner: Hlad léčí
                        Adéla Rausová
                            O’Henry: Rytíř s bázní a hanou
15:45 – 16:30 Přestávka
16:30 – 17:45 Diskuze
17:45 – 18:30 Večeře
18:00 – 18:30 Trocha pohybu a rozmluvení pro recitátory (pro recitátory III. kategorie povinná účast!)
18:30 – 19:10 III. kategorie
                        Kateřina Kopecká
                            Sylvia Plathová: Smrt&spol
                        Hana Havelková
                            Robert Fulghum: úryvek z knihy Drž mě pevně, miluj mě zlehka
                        Vendula Holčáková
                            Václav Daněk: Srpen
                        Jiří Stanislav
                            Ernst Jandl: Klo
                        Jan Krajčirovič
                            Josef Hiršal: Starý slovník
19:10 – 19:30 Přestávka
19:30 – 20:30 Diskuze
21:00 – 24:00 Off program – deskové hry, karaoke, hudba...


NEDĚLE 17. března
9:30 - 10:00 Trocha pohybu a rozmluvení (pro recitátory II. kategorie povinná účast!)
10:00 – 10:40 I. blok II. kategorie
                        Magdalena Vyskočilová
                            Nick Cave: úryvek z knihy A uzřela oslice anděla
                        Nikodém Zezula
                            František Halas: Já se tam vrátím
                        Jordana Blažková
                            Harriet Elizabeth Beecher – Stoweová: úryvek z knihy Chaloupka strýčka Toma
                        Dominika Pastvová
                            Karel Čapek: Případ s dítětem
                        Šimon Benda
                            Jerome Klapka Jerome: Tři muži ve člunu
                        Veronika Petruchová
                            Milan Kundera: Kdybys tak raděj mlčel
                        Kateřina Kührová
                            Irena Dousková: Hrdý Budžes (Jak byla Olinka mrtvá)
                        Martin Fiala
                            William Seroyan: Oko
                        Markéta Lorencová
                            William Ernest Henley: Invictus (Neporažený)
                        Dalimil Ševčík
                            Montáž textů Franze Kafky
10:40 – 11:00 Přestávka
11:00 – 11:40 II. blok II. kategorie
                        Běla Šebestová
                            Miloš Macourek: Plameňák
                        Martina Dvořáková
                            Bulat Okudžava: Setkání s Puškinem
                        Martin Saip
                            I.A.Krylov: Vrána a liška
                        Petra Vodičková
                            John Lennon: Snězhůrka a několik trapaslíků
                        Tomáš Lysoněk
                            Francois Villon: Balada
                        Lucie Macháčková
                            Irena Fuchsová: Třikrát a dost
                        Eliška Sýkorová
                            Jan Skácel: Dobré věci
                        Lukáš Bank
                            P. Ryan: Jak jsem vyhrál válku
                        Kateřina Kadlečková
                            Jan Skácel: Co radí princezna Čau
11:40 – 13:00 Oběd
13:00 – 14:30 Diskuze
14:30 – 14:45 Zakončení a předání ocenění a nominací do celostátního kola

Comments