Program

ŠPÍL-BERG  2013

11. ročník krajského kola celostátních  postupových přehlídek

ŠRÁMKŮV PÍSEK, MLADÁ SCÉNA A WOLKRŮV PROSTĚJOV

soubory 21. března – 24. března 2012

 


ČTVRTEK 21. března

 

15:15 – 15:20      Zahájení

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

15:20 – 16:50      Slovosledi (Brno): Všichni Teigeho muži

    Autorská inscenace

MLADÁ SCÉNA

17:10 – 17:30      DS Mínus (Brno): Robinsonovy pátky dle Robinsona

    volně dle Daniela Defoe


17:50 – 18:30      Bigózní věc (Brno): Naše kaše

                                Autorská inscenace


18:30 – 19:15       Večeře

19:15 – 21:00      Diskuze 

                                       

21:00 – 24:00      IMPRO show

 

 

PÁTEK 22. března

 

10:00 – 14:00      Workshopy


MLADÁ SCÉNA

 15:00 – 15:15      ReVeverka (ZUŠ Veveří, Brno): Krása snadno a rychle?

    Autorská inscenace

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

15:45 – 16:35      MA-MA-MA-TAYs (Brno): Hamlet

    William Shakespeare

 

17:00 – 18:15      Diskuze

18:15 – 19:00       Večeře

 


MLADÁ SCÉNA

19:00 – 20:35      Komorní scéna 21 (Frýdek-Místek): Zatímco jsme v pokoji

                                Autorská inscenace


21:00 – 21:30      Diskuze

21:30 – 24:00      Off program

 

 

SOBOTA 23. března


MLADÁ SCÉNA

10:00 – 10:50      Kolokoč (Brno): Kolokoč je na draka

                                Jevgenij Švarc

 

11:15 – 12:00      Ušní mázek (ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na Moravě): Zahradní slavnost patří všem

                                Václav Havel


12:20 – 13:20      Diskuze

13:20 – 14:30       Oběd         

 

 14:30 – 15:00      DDS Brnkadla, Žabinec (Brno): Pí a jeho život

                                Yann Martel


MLADÁ SCÉNA

15:30 – 16:30      Ochotní pro cokoliv (Jihlava): Meandr Revue

                                Autorská inscenace


WOLKRŮV PROSTĚJOV

17:00 – 18:00      Obří Bonpar (Gymnázium Slovanské nám., Brno): Tracyho tygr

                                William Saroyan


18:00 – 19:00       Večeře

19:00 – 20:30      Diskuze


20:30 – 21:15      Ústaf-voiceband.cz (Brno): Zaklínání malého Radka

                                Radek Malý


21:40 – 22:10      Diskuze

22:15 – 22:45      Zakončení, předání ocenění a nominací do celostátních kol

23:00 - ???          Off program

 

 


 



Comments