Program

SOBOTA 24. března


09:30 – 10:30        Příjezd recitátorů, prezence

10:30 – 13:30        Workshop

13:30 – 14:30        Oběd

14:30 – 15:15        Trocha pohybu a rozmluvení


15:15 – 16:00        I. blok I. kategorie I. texty

            Pavel Černovický

            Adéla Rausová

            Kateřina Kadlečková

            Jan Sapák

            Tereza Štěpánková

            Kateřina Kuhrová

            Martin Fiala

            Tereza Kašparová

            Anna Laštovičková

            Dalimil Ševčík


16:00 – 16:35        Přestávka


16:35 – 17:20        II. blok I. kategorie I. texty

            Michaela Doležalová

            Magdaléna Vyskočilová

            Jaroslav Beran

            Karolína Coufalová

            Kristýna Štěpánková

            Nikodém Zezula

            Markéta Lorencová

            Aneta Drmolová

            Tobiáš Štěpánek


17:20 – 18:00        Přestávka


18:00 – 19:00        III. blok I. kategorie II. texty


19:00 – 19:30        Přestávka

19:30 – 21:00        Diskuze

21:00 – 24:00        Off program – MA-MA-MA-TAYs: Želví polívka, deskové hry, hudba a tanec


NEDĚLE 25. března


9:30    10:15        Trocha pohybu a rozmluvení


10:15 – 11:00        I. blok II. kategorie I. texty

            Jana Martincová

            Vítězslav Dvořák

            Klára Kazlepková

            Ester Judová

            Lubomír Buriánek

            Barbora Kopecká

            Jiří Stanislav

            Marcel Veselý

            Klára Němcová

            Kristýna Uhrová

            Kateřina Zachová


11:00 – 11:20        Přestávka


11:20 – 12:10        II. blok II. kategorie I. texty

             Tomáš Procházka

             Dominika Cardová

             Patrik Harbut

             Aneta Bajerová

             Tomáš Novohradský

             Anna Štěpánková

             Jakub Večeřa

             Jana Krásná

             Roman Dvořák

             Kristýna Simoglu


12:10 – 12:45        Přestávka


12:45 – 13:45        III. blok II. kategorie II. texty


13:45 – 14:45             Oběd

14:45 – 16:00             Diskuze

16:00 – 16:20             Zakončení a předání ocenění a nominací do celostátního kola

Comments