Program

ČTVRTEK 29. března

 

14:30 – 14:40      Zahájení

 

MLADÁ SCÉNA

 

14:45 – 15:30      3. oddíl DDS Pirko (Brno): Chceme víc

    Autorská inscenace

15:50 – 16:10      DS Mínus (Brno): Šamani on-line

    Autorská inscenace

16:30 – 16:50      Pedro ve vedru (Nové Město na Moravě): Třikrát člověk – čili život

                                Podle E. Jandla

 

17:00                     Zahájení vernisáže DIGIFOTO DÍLNA


17:20 – 18:30      Diskuze

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

 

18:45 – 20:05      Cyranovy boty (Brno): Kavárna

    Autorská inscenace

20:25 – 20:55      Diskuze

21:00 – 22:00      DNO (Hradec Králové a Brno): Svět podle Fagi
                                 Host přehlídky

22:00 – 24:00      Off program

 

PÁTEK 30. března

 

10:30 – 13:30      Workshopy


MLADÁ SCÉNA

 

15:30 – 16:20      MA-MA-MA-TAYs (Brno): Jak zabít hraběte

    Autorská inscenace

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

 

16:50 – 17:40      DS ZELÍ (Brno): ONAONA

    Volně dle J. Thurbera

18:10 – 18:45      DDS Brnkadla, oddíl Žabinec (Brno): Chichichi

                                Podle J. Holuba

19:00 – 20:30      Diskuze

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

 

20:45 – 21:35      Divadlo NABOSO (Boskovice): Uvařeno

    Podle J. Topola

21:45 – 22:15      Diskuze

22:20 – 23:30      Koncert kapely - Spálený sušenky  

                                Hudební koktejl inspirovaný západní Afrikou plný ženské energie    

 

SOBOTA 31. března

 

10:00 – 13:00      Workshopy

 

ŠRÁMKŮV PÍSEK

 

14:30 – 16:30      Nepřijatelní (Praha): Každý rok ve stejnou dobu

    Podle B. Slada

 

MLADÁ SCÉNA

 17:10 – 17:45     Trojka v proměnách (Veselí nad Moravou): MYŠLENKY PROSTÝCH aneb ČAPKOVY APOKRYFY

    Podle K. Čapka

18:05 – 18:40      YOUNG Prkno (Veverská Bítýška): O babičce, která si vyhodila z kopýtka

    Podle A. Kastnerové

19:10 – 20:00      Matadoři (Brno): Krevní spojení

    Autorská inscenace

20:30 – 22:30      Diskuze

22:30 – 23:30      Koncert kapely - Onen svět
                                Mírně elektrizující písničky z tohoto světa

23:30 - ?               Off program 


NEDĚLE 1. dubna

 

Mladá scéna

 

09:30 – 10:10      Reveverka (Brno): Ca7é

    Autorská inscenace

 

WOLKRŮV PROSTĚJOV

 

10:30 – 10:45      Rukavruce (Brno): Jen co noha nohu mine

    Koláž z textů Marka Ebena, Karla Šiktance, Petra Váši, Františka Halase,
    Františka Gellnera, Goerge Orwella, Bible, Koránu a dalších zdrojů

10:50 – 11:10      Trojka v proměnách (Veselí nad Moravou): Šibeniční morbi/dno

    Podle Ch. Morgensterna

11:30 – 12:30      Diskuze

13:00 – 13:30      Zakončení, předání ocenění a nominací do celostátních kol

Ċ
Špíl Berg,
25. 3. 2012 8:06
Comments