ŠPÍL-BERG 2010‎ > ‎

Termíny postupových přehlídek pro Šrámkův Písek a Mladou scénu 2010

Hlavní město Praha

Stodůlecký Píseček – Praha (ŠP, MS)

Termín: 2. – 4. dubna 2010

Pořadatel: KD Mlejn – náhradní místo konání v době rekonstrukce: KC ZAHRADA

Kontakt: Dáša Brtnická, mobil: 777 088 928, e-mail: divadlo@mlejn.cz

Předběžný lektorský sbor: Martina Černá, Šárka Havlíčková, Vladimír Hulec, Tomáš Žižka

 


Středočeský kraj

Prima setkání ve Strašecí – Nové Strašecí (MS, ŠP)

Termín: 19. - 21. března 2010

Pořadatel: Divadlo Mařeni a Pařeny při Gymnáziu J.A. Komenského Nové Strašecí, město Nové Strašecí, ZUŠ Nové Strašecí

Kontakt: Iva Dvořáková, Žižkovo nám. 974, 271 01 Nové Strašecí

Tel.: 737 149 291, e-mail: dvorakovi.vil@seznam.cz, přihlášky ke stažení, propozice a archiv na adrese: www.nostradivadlo.com

Předběžný lektorský sbor: Luděk Richter, Hana Franková/Irena Konývková, Jiří Adámek (?)

 

 

Jihočeský kraj

Krumlovská Prima sezóna a Mladá scéna 2010 (MS)

(krajská přehlídka studentské umělecké tvořivosti a divadla + literární dilna + fotografie)

Termín: 12. března 2010

Pořadatel: Dům dětí a mládeže Český Krumlov

Kontakt: Dům dětí a mládeže, Linecká 67, 381 01 Český Krumlov

Tel.: 380 711 601 (Stanislav Koten), 604 867 563 (Jaroslava Léblová), e-mail: kancelar01@ddm.ckrumlov.cz

Předběžný lektorský sbor: Jiří Pokorný, Věra Regulová, Jaromír Hruška

 


Plzeňský kraj

NA HRANĚ (ŠP, MS)

Termín: 9. – 11. dubna 2010

Pořadatel: Johan, centrum pro kulturní a sociální projekty

Kontakt: Jana Wertigová, Hana Prančlová, Roman Černík, centrum pro kulturní a sociální projekty, Havířská 933/11, 301 00  Plzeň-Jižní předměstí

Tel.: 775 131 309,  johan.c@seznam.cz,  http://www.johancentrum.cz

Předběžný lektorský sbor: Alena Zemančíková, ?

 


Karlovarský kraj NOVÁ PŘEHLÍDKA

OSTROV ZA OPONOU (MS, DS)

Termín: 10. – 11. dubna 2010

Pořadatel: Dům kultury Ostrov

Kontakt: Markéta Jeništová, DK Ostrov, Mírové náměstí 733, Ostrov 36301, tel.: 353 800 530, e-mail: jenistova@dk-ostrov.cz

Předběžný lektorský sbor: Dana Jandová, Veronika Rodriguezová, Jiřina Lhotská, Zuzana Jirsová (?)

 

 

Liberecký kraj a Ústecký kraj

Modrý kocour – Turnov (ŠP, MS)

Termín: 25. – 28. února 2010

Pořadatel: Turnovské divadelní studio a Turnovská Bohéma

Kontakt: Petr Haken, Koněvova 1003, 511 01 Turnov

Tel.: 484 845 083, 606 504 008, e‑mail: haken@gytu.cz www.turnov.cz/kultura/akce/kocour.htm

Předběžný lektorský sbor: Petr Christov, Radvan Pácl, Karel Tomas, Vladimír Hulec, Jaroslav Stuchlík, Petr Lanta

 

 

Královéhradecký kraj

Audimafor – Kostelec nad Orlicí (ŠP, MS, WP)

Termín: 26. – 28. března 2010

Pořadatel: IMPULS Hradec Králové a Kulturní klub Rabštejn Kostelec nad Orlicí

Kontakt: Naďa Gregarová, IMPULS Hradec Králové, Okružní 1130, 500 03 Hradec Králové

Tel.: 495 582 622, 773133 743, e-mail: gregarova@vsvd.cz

Předběžný lektorský sbor: Vladimír Hulec, Petr Christov, Alena Zemančíková, Karel Šefrna

 


Pardubický kraj NOVÁ PŘEHLÍDKA

Svitavský Fanda ( ŠP, MS, WP)

Termín: 12. – 14. března 2010

Pořadatel: Středisko kulturních služeb města Svitavy, Wolkerova alej 92/18 56802 Svitavy

Kontakt: Hana Švandová, SKS Svitavy hana.svandova@kultura-svitavy.cz  tel. 739 040 678

Předběžný lektorský sbor: Saša Gregar, Karel Šefrna, Jakub Hulák

 


Kraj Vysočina

JID 20-10 – Jihlava, 10. ročník (ŠP, MS)

Termín: 18. – 21. března 2010

Pořadatel: Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

Kontakt: Ivana Fexová, tel.: 723 361 560, fexova@gymnazium.ji.cz, www.jid.nazory.cz

Předběžný lektorský sbor: Jakub Hulák, Dominika Špalková, Tomáš Žižka

 


Jihomoravský kraj

Jarní divadelní festival & Mumraj! (ŠP, MS)

Termín: 16. – 21. března 2010

Pořadatel: KPU v ČR a KD Hodonín

Kontakt: Vladimír Michal (ŠP) a Zdeněk Grombiřík (MS), Dům kultury, Horní Valy 3747/6, 695 01 Hodonín, tel.: 518 309 410, e-mail: grombirik@dkhodonin.cz, (Vladimír Michal) 775 195 677, www.dkhodonin.eu

Předběžný lektorský sbor: Zdeněk Čecháček, Karel Tomas, Vladimír Michal

 

Mladá a experimentující scéna - Špíl-Berg (MS, ŠP)

Brno, 8. ročník krajského kola postupových přehlídek  

Termín: 16. – 20. března 2010

Pořadatel: ateliér Divadlo a výchova DIFA JAMU, SVČ Lužánky a o.s. KŠANDY

Kontakt: Veronika Rodriguezová, ateliér Divadlo a výchova DIFA JAMU, Mozartova 1,  662 15 Brno, tel.: 542 591 300, 737 612 996 (Veronika Rodriguezová)

e‑mail: spil-berg@jamu.cz, veronika.rodriguezova@seznam.cz, www.spil-berg.jamu.cz

Předběžný lektorský sbor: Jaroslav Provazník, Pavel Vašíček, Kamila Kostřicová

 


Moravskoslezský kraj

Přehlídka studentského a přehlídka experimentujícího divadla (MS, ŠP)

Termín: 12. – 13. března 2010

Pořadatel: Středisko volného času FOKUS Nový Jičín

Kontakt: Hana Růžová, K nemocnici 23, 741 01  Nový Jičín

Tel.: 556 710 088, 603 162 548, e-mail: ruzova@fokusnj.cz

Předběžný lektorský sbor: Hana Galetková, Tomáš Volkmer, Jan Karaffa (?)

 


Ostravský kraj

Setkání divadel – Malé jevištní formy 2010 – Valašské Meziříčí (MS, ŠP)

Termín: 19. – 20. března 2010

Pořadatel: Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace

Kontakt: Magda Siekliková, Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí, Komenského 1, 757 11 Valašské Meziříčí, tel.: 739 281 416, 571 684 223 Magda Siekliková, sieklikova@kzvalmez.cz fax: 571 684 684, (Karel Prokeš) prokes@kzvalmez.cz

Předběžný lektorský sbor: ???

 


Olomoucký kraj

Přehlídka studentského divadla

Termín: 18. – 19. března 2010

Pořadatel: Městský úřad Prostějov, odbor školství a kultury, oddělení DUHA – kulturní klub u hradeb a ZUŠ V. Ambrose Prostějov 

Kontakt: Martina Drmolová, oddělení DUHA – kulturní klub u hradeb, Nám. T.G.M. 130/14 79601 Prostějov, tel.: 777 116 142,                     e-mail: martina.drmolova@prostejov.eu

Předběžný lektorský sbor: Alena Palarčíková, Jitka Šotkovská, Jan Šotkovský?

 


Zlínský kraj NOVĚ PŘEHLÍDKA I PRO STUDENTSKÉ DIVADELNÍ SOUBORY

Valašské Křoví 2010 (DD, MS)

Termín:  3. - 10. března 2010

Pořadatel: SemTamFór, o.s., Sokolovna Slavičín

Kontakt: Jan Julínek, Květná 424,  763 21  Slavičín, tel: 603 113 222, Zuzana Julínková tel: 774 72 11 10,  e-mail: produkce@semtamfor.cz, www.semtamfor.cz

Předběžný lektorský sbor: Milan Schejbal, Jan Šotkovský, Simona Bezoušková

Comments