ŠPÍL-BERG 2010‎ > ‎

Program

Středa 17.3. 2010

MLADÁ SCÉNA

15.00-16.00 Divadlo Oddíl (Vyškov): Antigona Out    (60´)

                        Podle J. Anouilha napsal T. Dziupla

16.30-17.10 Kšandy – Pět palců jedné ruky (Brno): Hrátka    (40´)

                        Autorská inscenace

17.30-18.00 DDS Brnkadla – Přepravka (Brno): Hry ze smetiště    (30´)

                        Podle H. Krejčího

ŠRÁMKŮV PÍSEK

19.30-20.20 Divadlo Na dlažbě (Brno): Kytice    (50´)

                        podle K. J. Erbena

20.30-22.00 Rozborová diskuse s lektory    (90´)



Čtvrtek 18. 3. 2010



ŠRÁMKŮV PÍSEK

10.00-11.10 Experimentální Divadelní Amatérský Soubor EĎAS (Moravský Krumlov): Převýborná historie o benátském kupci aneb Kabaret věkem zaprášený, leč navýsost aktuální                                                                                                                                                                            (70´)


                    Volně dle W. Shakespeara, J.N. Nestroye a Fiorentina
sepsal V.Peška

MLADÁ SCÉNA

11.50–12.20 MU1 SSUM (Brno): Holky v autu   (30´)

Autorská inscenace

12.30-13.30 Rozborová diskuse s lektory    (60´)


ŠRÁMKŮV PÍSEK

15.30-17.00 Napříč, kulturní občanské sdružení (Brno): Emodrink z Elsinoru    (90´)

Podle W. Shakespeara napsal J. Prokeš

MLADÁ SCÉNA

17.30-18.30 Ochotní pro cokoliv (Jihlava): Zoufalci to zNaí    (60´)

                        Autorská inscenace

ŠRÁMKŮV PÍSEK

19.10-19.35 Klišéteátr (Brno): Muž, který miloval Nicka Cavea    (25´)

                        Autorská inscenace

19.45-21.15 Rozborová diskuse s lektory    (90´)



 Pátek 19. 3. 2010


MLADÁ SCÉNA

09.30–11.30 JeLiTa - Jedineční Lidoví Taškáři (Nymburk):Britannic aneb záhada svítící kostky
                                                                                                                                                                          (120´)

                        Autorská inscenace

12.00-12.10 Rozplizlá Blizna (Brno): Dobytku smíchu netřeba    (10´)

                        Podle D.I. Charmse

12.15-13.15 Rozborová diskuse s lektory    (60´)


MLADÁ SCÉNA

15.00-16.15 Divadlo TRAMTARIE (Olomouc): Terminátor a já    (75´)

                        Autorská inscenace

ŠRÁMKŮV PÍSEK

16.45-18.00 Brnkadla (Brno): Tři ženy navíc    (75´)

Podle B. Chapella

18.15-19.15 Rozborová diskuse s lektory     (60´)



Sobota 20. 3. 2010

ŠRÁMKŮV PÍSEK

10.00-10.55 Experimentální divadelní těleso Luďa (Kroměříž):Matylda a Emílie...co dodat...  
(55´)

Podle A. Goldflama

11.30-12.15 DSEK (Rosice): Podivný případ pana Olivera    (45´)

                        Autorská inscenace



MLADÁ SCÉNA

13.00-14.00 Čamúza (Brno): Hvězdná replika   
(60´)
                    
                     Inspirováno
Aristofanem, bratry Mrštíky, S. Becketem, P. Corneillem a W. Shakespearem

15.30-17.00 Rozborová diskuse s lektory    (90´)

17.30-18.00 Slavnostní vyhlášení výsledků




Změna programu vyhrazena.

Všechna představení budou provedena v Kabinetu múz, Sukova 4, Brno.

(tramvaj č. 1, č. 4, č. 6 – zastávka Malinovského nám.)


ċ
program_2010.pdf
(230k)
SPIL-BERG JAMU,
3. 3. 2010 11:37
Comments