ŠPÍL-BERG‎ > ‎

Program divadelní části

ČTVRTEK 5. března

16:00 – 17:00      Příjezdy souborů

17:00                   Zahájení a vzájemné seznamování :)

MLADÁ SCÉNA

17:45 – 18:30      DS JÁCHCIPRYČ! (ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na Moravě): Norway. Today.

                                    Autor předlohy Igor Bauersima

ŠRÁMKŮV PÍSEK

18:50 – 19:05      Cyranovy boty (SVČ Lužánky, Brno): Ono může být i trošku smutno... Jen když je veselo.

                                   Sound theatre (rytmopohybová) inscenace

19:35 – 20:35      Diskuze                                        

21:00 – 22:00      Chaloupka v lese inspirativní představení

   Strašidelný příběh pro zimní večer (inspirovaný několika verzemi známé pohádky), hraje a vypráví vypravěč příběhů Martin Hak 

PÁTEK 6. března

09:30 – 13:30      Workshopy

13:30 – 14:30      Oběd

MLADÁ SCÉNA

14:30 – 15:10      ZUŠ V. Kaprálové (Brno): Staré pověsti české tak, jak je neznáte

       Předloha od Aloise Jiráska až po komiksy

15:40 – 16:05      DS Morveux (ZUŠ F. L. Gasmanna, Most): Poručíme větru dešti

       Autorská inscenace

16:40 – 17:10      Ušní mázek (ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na Moravě): Na věčné časy

                                   Autor předlohy Lars Saabye Christensen

17:40 – 19:15      DS Melouni (SVČ Lužánky, Brno): Cože? Charley?!

                                Autor předlohy Neil Simon

19:15 – 20:00      Večeře

20:00 – 22:00      Diskuze

22:00                    Turnaj ve fotbálku, deskovky, kytara a pění písní (vlastní nástroje vítány!) off program

 

SOBOTA 7. března

MLADÁ SCÉNA

10:00 – 10:45      DS Chaloupka v horách (Gymnázium Bystřice nad Perštejnem): Byznys s mloky

                                    Autor předlohy Karel Čapek

11:15 – 11:25      ZUŠ V. Kaprálové (Brno): Štědrý den

                                   Autor předlohy K. J. Erben

11:45 – 12:45      Diskuze

12:45 – 14:15      Oběd

14:15 – 14:50      VTAHU (SVČ Lužánky, Brno): Ze života K. J. E. (host přehlídky)

                                   Autor předlohy život a dílo K. J. Erbena      

MLADÁ SCÉNA

15:10 – 15:50      DS Inverze (ZUŠ F. L. Gasmanna, Most): A tak skáču dál

                                   Autorka předlohy Markéta Zagrapanová

ŠRÁMKŮV PÍSEK

16:15 – 17:40      Slovosledi: Ve vlastní šťávě 2015

                                   Autorské texty vypravěčů

17:40 – 18:45      Večeře

18:45 – 20:15      Diskuze

20:30                   Zakončení, předání ocenění a nominací do celostátních kol

21:15                   Koncert JAPKA (Brno) off program

Ċ
Špíl Berg,
26. 2. 2015 3:01
Comments