Klasy 2018/2019


 



Grupa 3 latki

Wychowawca:
Monika Rybicka
  1. Chachaj Kamil
  2. Cichosz Dorota
  3. Gieleta Zofia
  4. Hołota Roksana
  5. Konofał Fabian
  6. Kwiatosz Urszula
  7. Majewska Antonina
  8. Okoń Przemysław
  9. Smolarczyk Maja
  10. Sokołowska Zuzanna
  11. Spataru Sara
  12. Węcławek Szymon
  13. Wiącek Zuzanna
  14. Winnicka Emilia
  15. Żuk Kaja
 



Grupa 4 latki
Wychowawca: 
Dorota Gdańska
  1. Borzęcka Anna
  2. Ciastoch Sabina
  3. Cieplechowicz Jakub
  4. Cieślak Krystian
  5. Fidecka Karolina
  6. Flis Antoni
  7. Jaślikowska Iga
  8. Kwiatosz Anna
  9. Ładosz Franciszek
  10. Łyskaowski Adam
  11. Marucha Lena
  12. Muszyński Wojciech
  13. Parka Antoni
  14. Pastuszak Karol
  15. Rycyk Kornelia
  16. Spasowicz Franciszka
  17. Spataru Maya
  18. Tuczyńska Lena
  19. Wiącek Emilia
  20. Wójcik Magdalena
 



Grupa 5 latki
Wychowawca: 
Beata Szymaniak
  1. Basiak Magdalena
  2. Bujak vel Bujakowska Pola
  3. Cichosz Julia
  4. Fidecki Jan
  5. Goliszek Kacper
  6. Gorgol Kacper
  7. Jawor Iga
  8. Kiszczak Oliwier
  9. Kostrzanowska Aleksandra
  10. Kwiatosz Klaudia
  11. Lewandowski Bartłomiej
  12. Mazurek Dawid
  13. Okoń Julia
  14. Pachuta Zuzanna
  15. Smyk Iga
  16. Stepień Marta
  17. Stępniak Agata
  18. Stryjek Cezary
  19. Sudak Szymon
  20. Szumska Zofia
  21. Żuk Dawid
 



Grupa 6 latki
Wychowawca: 
Anna Czwórnóg
  1. Bociąg Błażej
  2. Bociąg Ewelina
  3. Drób Hanna
  4. Guz Zofia
  5. Guzińska Paulina
  6. Guziński Maciej
  7. Jastrzebska Amelia
  8. Kilian Alicja
  9. Krzyżanowski Jakub
  10. Kurzawska Julia
  11. Kwiatosz Katarzyna
  12. Łukaszuk Paweł
  13. Siemiński Igor
  14. Sokołowski Damian
  15. Szadyn Erdenebadrakh
  16. Szczepańska Anna
  17. Woroch Jakub
  18. Wójtowicz Krzysztof
  19. Wrona Krystian
  20. Wróblewski Kacper
  21. Zegar Artur
                                                 



Klasa I
Wychowawca: 
Dorota Drygiel vel Dryglak
  1. Cegłowski Dawid
  2. Cieplechowicz Oliwia
  3. Kura Kacper
  4. Sokołowski Konrad
  5. Telejko Zuzanna
  6. Żuławski Franciszek
  7. Guz Jan
  8. Chudziak Daria
  9. Spasowicz Zuzanna
  10. Okoń Tomasz
  11. Stryjek Julia
  12. Wołyniak Jakub
  13. Solan Amelia
  14. Bociąg Weronika
  15. Jaworski Paweł
  16. Padziński Ksawery
  17. Ciastoch Gabriela
  18. Ciastoch Stanisław
  19. Ćwirta Oktawian
  20. Denis Karol
  21. Szadyn Oyunjin
  22. Wójtowicz Natalia
 



Klasa II
Wychowawca: 
Ewa Nieścior
  1. Borzęcka Ola
  2. Cieślak Konrad
  3. Guz Pola
  4. Janczak Marcin
  5. Jastrzebski Krzysztof
  6. Król Magdalena
  7. Kwiatosz Kacper
  8. Madyj Mateusz
  9. Mazurek Wiktoria
  10. Mielnicki Filip
  11. Muszyński Oliwier
  12. Nieściór Wiktoria
  13. Okoń Paweł
  14. Parka Natalia
  15. Parzymies Magdalena
  16. Policha Julia
  17. Puławski Cezary
  18. Rafał Krzywicki
  19. Stawski Filip
  20. Typińska Magdalena
  21. Wlizło Adrianna
  22. Wójcik Nikola
  23. Zegar Szymon
  24. Żeliszczak Karolina
 



Klasa III
Wychowawca: Renata Słomka
  1. Bańka Paulina
  2. Bednarz Maja
  3. Bociag Melania
  4. Cichosz Marcelina
  5. Gorgol Natalia
  6. Knap Weronika
  7. Konofał Oskar
  8. Marucha Sebastian
  9. Olech Michalina
  10. Psujek Weronika
  11. Walkiewicz Mikołaj
  12. Węcławek Adam
  13. Węcławek Julia
  14. Wójtowicz Mikołaj
 



Klasa IV
Wychowawca:
 Zofia Wrona
  1. Borzęcka Anna
  2. Brzozowska Oliwia
  3. Ciastoch Eryk
  4. Ciastoch Jakub
  5. Ciastoch Klaudia
  6. Cieślak Kacper
  7. Czopek Sebastian
  8. Grabek Jarosław
  9. Gzik Karolina
  10. Jawor Mateusz
  11. Kiszczak Roksana
  12. Krzyżanowski Miłosz
  13. Kuc Laura
  14. Okoń Małgorzata
  15. Piłat Magdalena
  16. Tarnowska Aleksandra
  17. Telejko Wojciech
  18. Węcławek Mateusz
  19. Włoch Błażej
  20. Zdybel Małgorzata
  21. Zielińska Lena
  22. Znój Zuzanna
 



Klasa Va
Wychowawca: 
Ewa Niedźwiedź
  1. Brzozowska Wiktoria
  2. Cichosz Julia
  3. Ćwirta Oliwia
  4. Drozd Karol
  5. Jaremek Marcin
  6. Król Paulina
  7. Krzeszowiec Patrycja
  8. Kuśmirska Julia
  9. Lipiec Bartosz
  10. Michalak Kinga
  11. Mielnicka Katarzyna
  12. Okoń Piotr
  13. Sysa Jakub
  14. Szewczak Adrian
  15. Tokarczyk Kalina
  16. Tomczyk Szymon
  17. Walkiewicz Amelia
  18. Wołyniak Julia
  19. Wójtowicz Klaudia
  20. Wrona Kacper
 



Klasa Vb
Wychowawca: 
Elżbieta Dzirba
  1. Chachaj Mateusz
  2. Chachaj Sebastian
  3. Czerniakowska Julia
  4. Mazurek Aleksandra
  5. Muszyńska Julia
  6. Pacion Kamil
  7. Parzymies Michał
  8. Stepniak Maja
  9. Suchodolska Patrycja
  10. Typinski Bartłomiej
  11. Węcławek Mikołaj
  12. Zegar Zuzanna
  13. Znój Dawid
  14. Żuławska Aleksandra
 



Klasa VI
Wychowawca: Zbigniew Karauda
  1. Chachaj Patrycja
  2. Chlewicka Paulina
  3. Chudziak Eliza
  4. Fidecki Bartłomiej
  5. Jaremek Damian
  6. Kołodziejczyk Julia
  7. Krzywicka Karolina
  8. Krzywicki Michał
  9. Kuc Nadia
  10. Mazurek Martyna
  11. Niziński Jakub
  12. Piatczak Patrycja
  13. Pieprzowski Jakub
  14. Policha Dominik
  15. Smęt Gabriela
  16. Sobolewska Monika
  17. Sokołowska Natalia
  18. Starościak Patryk
  19. Szczepańska Aleksandra
  20. Wieczerniak Natalia
  21. Wójtowicz Jan
  22. Zdybel Paweł
 



Klasa VII
Wychowawca: 
Maria Kaliniak
  1. Brzozowski Dawid
  2. Chachaj Arkadiusz
  3. Chachaj Justyna
  4. Chachaj Magdalena
  5. Gzik Krystian
  6. Jawor Krzysztof
  7. Kołodziejczyk Zuzanna
  8. Kowalczyk Natalia
  9. Kowalczyk Paulina
  10. Krzeszowiec Iwona
  11. Kura Karolina
  12. Małysz Marcin
  13. Mantaj Krystian
  14. Mielnicka Amelia
  15. Okoń Emilia
  16. Okoń Krystian
  17. Paradowska Gabriela
  18. Paradowska Kinga
  19. Piwowarski Filip
  20. Policha Jakub
  21. Pyzik Martyna
  22. Raczyński Krystian
  23. Rozwałka Bartłomiej
  24. Stawska Laura
  25. Stępień Joanna
  26. Szewczak Weronika
  27. Tarnowski Jakub
  28. Tokarczyk Amelia
 



Klasa VIII
Wychowawca:
Dorota Stępień
  1. Bociąg Sebastian
  2. Cichosz Mateusz
  3. Gieleta Amelia
  4. Gutowska Julita
  5. Karauda Kinga
  6. Kmieć Adrian
  7. Kowalczyk Szymon
  8. Krzeszowiec Magdalena
  9. Krzywicki Mateusz
  10. Łaskarzewski Dawid
  11. Myszak Karolina
  12. Pieprzowska Alicja
  13. Policha Weronika
  14. Puława Dominik
  15. Sławiński Adam
  16. Smęt Bartosz
  17. Sobstyl Grzegorz
  18. Stefańczyk Marcin
  19. Syposz Natalia
  20. Śliwa Katarzyna
  21. Wasilewski Rafał
  22. Włoch Wiktoria
  23. Wójtowicz Kacper
  24. Wrona Łukasz
  25. Wróbel Kamil
 



Klasa III Gimnazjum
Wychowawca: 
Anna Kowalik
  1. Andrzejczak Mateusz
  2. Banasiak Paulina
  3. Bednarz Dominika
  4. Brożek Bartosz
  5. Cegłowski Jakub
  6. Drozd Agata
  7. Dyka Szymon
  8. Frączek Kornelia
  9. Góreczny Kamil
  10. Gzik Mateusz
  11. Jaremek Bartłomiej
  12. Jurczyńska Dominika
  13. Karauda Weronika
  14. Kwiatosz Izabela
  15. Lis Rafał
  16. Łoś Tomasz
  17. Łukaszuk Michał
  18. Pawłowska Amelia
  19. Sobieszczańska Kinga
  20. Wasilewska Weronika
  21. Wlizło Bartłomiej