3 latki

Wychowawca klasy:
mgr Maria Łata

Uczniowie:
1. Bień Julia
2. Błędkowski Patryk
3. Cichosz Julia
4. Czwórnóg Franciszek
5. Gospodarek Maja
6. Jarosz Alan
7. Kiszczak Oliwier
8. Kostrzanowska Aleksandra
9. Mazurek Dawid
10. Niewiadomska Malwina
11. Smyk Iga
12. Stępień Marta
13. Stryjek Cezary








14. Sudak Szymon
15. Szumska Zofia
16. Tuczyński Jakub
17. Wiącek Emilia
18. Żuk Dawid


 
 

4 - latki

Wychowawca klasy:
mgr Dorota Gdańska

Uczniowie:
1. Bociąg Błażej
2. Bociąg Ewelina
3. Dworniczak Zuzanna
4. Guz Zofia
5. Guzińska Paulina
6. Guziński Maciej
7. Jastrzębska Amelia
8. Kiciak Wojciech
9. Kilian Alicja
10. Krzyżanowski Jakub
11. Kwiatosz Katarzyna
12. Łukaszuk Paweł









13.Rozesłaniec Amelia
14. Sokołowski Damian
15. Szadyn Erdenebadrakh
16. Szczepańska Anna
17. Targońska Lena
18. Woroch Jakub
19. Wójtowicz Krzysztof
20.  Wrona Krystian
21. Wróblewski Kacper
22. Zegar Artur



 

5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Beata Szymaniak 

Uczniowie:
1. Bociąg Weronika
2. Cegłowski Dawid
3. Chudziak Daria
4. Cieplechowicz Oliwia
5. Ćwirta Oktawian
6. Guz Jan
7. Jaworski Paweł
8. Kura Kacper
9. Okoń Tomasz
10. Padziński Ksawery










11. Sokołowski Konrad
12. Solan Amelia
13. Stryjek Julia
14. Szadyn Ojudzin
15. Telejko Zuzanna
16.Wójtowicz Natalia
17. Żuławski Franciszek


 Klasa 0

Wychowawca klasy:
mgr Ewa Nieścior

Uczniowie:
1. Borzęcka Ola
2. Cieślak Konrad
3. Guz Pola
4. Janczak Marcin
5. Jastrzębski Krzysztof
6. Król Magdalena
7. 
Krzywicki Rafał
8. Kwiatosz Kacper
9. Madyj Mateusz
10. 
Mazurek Wiktoria
11. Mielnicki Filip
12. Muszyński Oliwier
13. Nieściór Wiktoria
14. Okoń Paweł
15. Parka Natalia







16. Parzymies Magdalena
17. Policha Julia
18. Puławski Cezary
19. Stawski Filip
20. Typińska Magdalena
21. Wlizło Adrianna
22.Wołyniak Jakub
23. Wójcik Nikola
24. Zegar Szymon
25. Żeliszczak Karolina



 

Klasa 1

Wychowawca klasy:
mgr Renata Słomka

Uczniowie:
1. Bańka Paulina
2. Bednarz Maja
3. Bociąg Melania
4. Cichosz Marcelina

5. Gorgol Natalia
6. Knap Weronika
7. Konofał Oskar

8. Marucha Sebastian
9. Olech Michalina







10. Psujek Weronika
11. 
Walkiewicz Mikołaj
12. Węcławek Adam
13. Węcławek Julia
14. Wójtowicz Mikołaj






Klasa 2
Wychowawca klasy:
mgr Anna Czwórnóg

Uczniowie:
1. Borzęcka Anna
2. Brzozowska Oliwia
3. Ciastoch Eryk
4. Ciastoch Jakub
5. Cieślak Kacper
6. Czopek Sebastian
7. Grabek Jarosław
8. 
Gzik Karolina
9. Jawor Mateusz
10. Kiszczak Roksana
11. Krzyżnowski Miłosz

12. Kuc Laura
13. Okoń Małgorzata






14. Piłat Magdalena
15. Suchodolski Rafał
16. Tarnowska Aleksandra
17. Telejko Wojciech
18. Węcławek Mateusz
19. Włoch Błażej
20. Zdybel Małgorzata
21. Zielińska Lena
22. Znój Zuzanna
 





Klasa 3a
Wychowawca klasy:
mgr Dorota Drygiel vel Dryglak

Uczniowie:
           1. Brzozowska Wiktoria
           2. Cichosz Julia
 3. Ćwirta Oliwia
 4. Drozd Karol
 5. Jaremek Marcin
 6. Król Paulina
 7. Krzeszowiec Patrycja
 8. Kuśmirska Julia
9. Lipiec Bartosz
10. Mielnicka Katarzyna




11. Okoń Piotr
12. Sysa Jakub
13. Szewczak Adrian
14.Tokarczyk Kalina
15. Tomczyk Szymon
16. Walkiewicz Amelia
17. Wołyniak Julia
18. Wójtowicz Klaudia
19.Wrona Kacper
20. Michalak Kinga



Klasa 3b

Wychowawca klasy:
mgr
Elżbieta Dzirba

Uczniowie:
1. Chachaj Mateusz
2. Chachaj Sebastian
3. Czerniakowska Julia
4. Kiciak Dominik
5. Mazurek Aleksandra
6. Muszyńska Julia
7. Pacion Kamil
8. Parzymies Michał
9. Stępniak Maja
10. Suchodolska Patrycja

 
 




11. Typiński Bartłomiej
12. Węcławek Mikołaj
13. Wójtowicz Jan
14. Zegar Zuzanna
15. Znój Dawid
16.Żuławska Aleksandra



Klasa 4    
Wychowawca klasy: 
mgr Zbigniew Karauda

Uczniowie:
          1. Borzęcki Michał
          2. Chachaj Patrycja
          3. Chudziak Eliza
          4. Fidecki Bartłomiej
          5. Jaremek Damian
          6. Kołodziejczyk Julia
          7. Mazurek Martyna
          8. Niziński Jakub
          9. Pieprzowski Jakub
          10. Piątczak Patrycja
11. Policha Dominik
12. Smęt Gabriela
13. Sobolewska Monika


 
 



14. Sokołowska Natalia
15. Starościak Patryk
16. Szczepańska Aleksandra
17. Wieczerniak Natalia
18. Wójtowicz Jan
19. Zdybel Paweł
20. Kuc Nadia
21. Krzywicka Karolina

 



Klasa 5
Wychowawca: 
mgr Maria Kaliniak

Uczniowie:
1. Błędkowski Maja
2. Brzozowski Dawid
3. Chachaj Arkadiusz 
4. Chachaj Justyna
5. Chachaj Magdalena
6. Gzik Sebastian
7. Jawor Krzysztof
8. Kołodziejczyk Zuzanna
9. Kowalczyk Natalia
10. Kowalczyk Paulina
11. Krzeszowiec Iwona
12. Kura Karolina
13.Małysz Marcin
14. Mantaj Krystian
15 Mielnicka Amelia
 
 



16. Okoń Emilia
17. Okoń Krystian
18. Paradowska Gabriela
19. Paradowska Kinga
20. Policha Jakub
21. Pyzik Martyna
22. Raczyński Krystian
23. Rozwałka Bartłomiej
24.Stawska Laura
25. Stępień Joanna
26. Szewczak Weronika
27. Tarnowski Jakub
28. Tokarczyk Amelia
29. Piwowarski Filip


Klasa 6
Wychowawca:
mgr Dorota Stępień

Uczniowie:
1. Błędkowski Rafał
2. Bociąg Sebastian
3. Cichosz Mateusz
4. Gieleta Amelia
5. Gutowska Julita
6. Karauda Kinga
7. Kmieć Adrian
8. Kowalczyk Szymon
9. Krzeszowiec Magdalena
10. Krzywicki Mateusz
11. Łaskarzewski Dawid
12. Myszak Karolina
13. Pieprzowska Alicja





14. Policha Weronika
15. Puława Dominik
16. Sławiński nAdam
17. Smęt Bartosz
18. Sobstyl Grzegorz
19. Stefańczyk Marcin
20. Syposz Natalia
21. Śliwa Katarzyna
22. Wasilewski Rafał
23. Włoch Wiktoria
24. Wójtowicz Kacper
25. Wrona Łukasz
26. Wróbel Kamil