3 latki

Wychowawca klasy:
mgr Maria Łata

Uczniowie:
1. Bociąg Błażej Mateusz
2. Bociąg Ewelina
3. Dworniczak Zuzanna
4. Gospodarek Maja
5. Guz Zofia Aleksandra
6. Jastrzębska Amelia
7. Kiciak Wojciech
8. Kilian Alicja
9. Kwiatosz Katarzyna
10. Łukaszuk Paweł
11. Stryjek Cezary
12. Szadyn Erdenebadrakh








13. Szadyn Oyunjin Anna
14. Szczepańska Anna
15. Targońska Lena
16. Wrona Krystian Karol
17. Wróblewski Kacper
18. Zegar Artur

 

 

4 - 5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Dorota Gdańska

Uczniowie:
1. Cieślak Konrad
2. Guz Pola
3. Jastrzębski Krzysztof
4. Król Magdalena
5. Madyj Mateusz
6. Mielnicki Filip
7. Muszyński Oliwier
8. Niścior Wiktoria
9. Okoń Paweł
10. Parka Natalia
11. Parzymies Magdalena
12. Puławski Cezary









13. Stawski Filip
14. Typińska Magdalena
15. Wlizło Adrianna
16. Wójcik Nikola
17. Kwiatosz Kacper
18. Janczak Marcin
19. Zegar Szymon
20. Bociąg Weronika
21. Guz Jan
22. Wójtowicz Natalia


 

4 - 5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Beata Szymaniak 

Uczniowie:
1. Borzęcka Ola
2. Cegłowski Dawid
3. Chudziak Daria
4. Cieplechowicz Oliwia
5. Jaworski Paweł
6. Krzywicki Rafał
7. Kura Kacper
8. Mazurek Wiktoria
9. Policha Julia
10. Psujek Weronika










11. Sokołowski Konrad
12. Solan Amelia
13. Spasowicz Zuzanna
14. Stryjek Julia
15. Telejko Zuzanna
16. Walkiewicz Mikołaj
17. Wołyniak Jakub
18. Wójtowicz Mikołaj
19. Żuławski Franciszek


 Klasa 1a

Wychowawca klasy:
mgr Renata Słomka

Uczniowie:
1. Bańka Paulina
2. 
Bednarz Maja 
3. Bociąg Melania
4. Borzęcka Anna
5. Cichosz Marcelina
6. Gorgol Natalia
7. Gzik Karolina
8. Jawor Mateusz







9. Knap Weronika
10. Konofał Oskar
11. Marucha Sebastian
12. Olech Michalina
13. Suchodolski Rafał
14. Węcławek Adam
15. Węcławek Julia
16. Włoch Błażej



 

Klasa 1b

Wychowawca klasy:
mgr Anna Czwórnóg

Uczniowie:
1. Brzozowska Oliwia
2. Ciastoch Eryk
3. Ciastoch Jakub
4. 
Cieślak Kacper
5. Czopek Sebastian
6. Grabek Jarosław
7. 
Kiszczak Roksana
8. Krzyżanowski Miłosz
9. Kuc Laura 







10. Okoń Małgorzata
11. 
Piłat Magdalena
12. Tarnowska Aleksandra
13. Telejko Wojciech
14. Węcławek Mateusz
15. Zdybel Małgorzata
16. Zielińska Lena
17. Znój Zuzanna





Klasa 2a
Wychowawca klasy:
mgr Dorota Drygiel vel Dryglak

Uczniowie:
1. Brzozowska Wiktoria
2. Cichosz Julia
3. Ćwirta Oliwia
4. Drozd Karol
5. Jaremek Marcin
6. Król Paulina
7. Krzeszowiec Patrycja
8. 
Kuśmirska Julia
9. Lipiec Bartosz
10. Mielnica Katarzyna






11. Okoń Piotr

12. Sysa Jakub
13. Szewczak Adrian
14. Tokarczyk Kalina
15. Tomczyk Szymon
16. Walkiewicz Amelia
17. Wołyniak Julia
18. Wójtowicz Klaudia
19. Wrona Kacper






Klasa 2b
Wychowawca klasy:
mgr Elżbieta Dzirba

Uczniowie:
           1. Chachaj Mateusz
           2. Chachaj Sebastian
 3. Czerniakowska Julia
 4. Kiciak Dominik
 5. Mazurek Aleksandra
 6. Muszyńska Julia
 7. Pacion Kamil
 8. Parzymies Michał




9. Stępniak Maja
10. Suchodolska Patrycja
11. Typiński Bartłomiej
12. Węcławek Mikołaj
13. Wójtowicz Adrian
14. Zegar Zuzanna
15. Znój Dawid
16. Żuławska Aleksandra




Klasa 3

Wychowawca klasy:
mgr 
Ewa Nieścior

Uczniowie:
1. Borzęcki Michał
2. Chachaj Patrycja
3. Chudziak Eliza
4. Fidecki Bartłomiej
5. Jaremek Damian
6. Kołodziejczyk Julia
7. Mazurek Martyna
8. Michalak Kinga
9. Niziński Jakub
10. Pieprzowski Jakub

 
 




11. Policha Dominik
12. Smęt Gabriela
13. Sobolewska Monika
14. Sokołowska Natalia
15. Starościak Patryk
16. Szczepańska Aleksandra
17. Wieczerniak Natalia
18. Wójtowicz Jan
19. Zdybel Paweł 
20. Kuc Nadia
21. Krzywicka Karolina
22. Piątczak Patrycja
 

Klasa 4    
Wychowawca klasy: 
mgr Maria Kaliniak

Uczniowie:
          1. Błedkowska Maja
          2.Brzozowski Dawid
          3.Chachaj Arkadiusz
          4. Chachaj Justyna
          5. Chachaj Magdalena
          6. Gzik Sebastian
          7. Jawor Krzysztof
          8. Kołodziejczyk Zuzannna
          9. Kowalczyk Natalia
          10. Kowalczyk Paulina
11. Krupa Mateusz
12. Krzeszowiec Iwona
13. Kura Karolina
14. Małysz Marcin
15. Mantaj Krystian
 
 



16. Mielnicka Amelia
17. Okoń Emilia
18. Okoń Krystian
19. Paradowska Gabriela
20. Paradowska Kinga
21. Policha Jakub
22. Pyzik Martyna
23. Raczyński Krystian
24. Rozwałka Bartłomiej
25. Stawska Laura
26. Stępień Joanna
27. Szewczak Weronika
28. Tarnowski Jakub
29. Tokarczyk Amelia
30. Piwowarski Filip
 

 

Klasa 5
Wychowawca: 
mgr Dorota Stępień

Uczniowie:
1. Błędkowski Rafał
2. Bociąg Sebastian
3. Cichosz Mateusz
4. Gieleta Amelia
5. Gutowska Julita
6. Karauda Kinga
7. Kmieć Adrian
8. Kowalczyk Szymon
9. Krzeszowiec Magdalena
10. Łaskarzewski Dawid
11. Myszak Karolina
12. Pieprzowska Alicja
 
 



13. Policha Weronika
14. Puława Dominik
15. Sławiński Adam
16. Smęt Bartosz
17. Sobstyl Grzegorz
18. Stefańczyk Marcin
19. Syposz Natalia
20. Wasilewski Rafał
21. Włoch Wiktoria
22. Wójtowicz Kacper
23. Wrona Łukasz
24. Wróbel Kamil
25. Krzywicki Mateusz


Klasa 6
Wychowawca:
mgr Ewa Niedźwiedź

Uczniowie:
1. Andrzejczak Mateusz
2. Banasiak Paulina
3. Bednarz Dominika
4. Brożek Bartosz
5. Cegłowski Jakub
6. Drozd Agata
7. Dyka Szymon
8. Frączek Kornelia
9. Gzik Mateusz
10. Góreczny Kamil





11. Jaremek Bartłomiej
12. Jurczyńska Dominika
13. Karauda Weronika
14. Kwiatosz Izabela
15. Lis Rafał
16. Łoś Tomasz
17. Łukaszuk Michał
18. Sobieszczańska Kinga
19. Wasilewska Weronika
20. Wlizło Bartłomiej
21. Pawłowska Amelia