3 latki

Wychowawca klasy:
mgr Maria Łata

Uczniowie:
1. Bociąg Błażej
2. Bociag Ewelina
3. Bociąg Weronika
4. Cegłowski Dawid
5. Chudziak Daria
6. Cieplechowicz Oliwia
7. Guz Jan
8. Juściński Krzysztof
9. Kiciak Wojciech
10. Kura Kacper








11. Ładosz Amelia
12. Okoń Tomasz
13. Sokołowski Konrad
14. Spasowicz Zuzanna
15. Stryjek Julia
16. Telejko Zuzanna
17. Żuławski Franciszek


 

 

4 latki

Wychowawca klasy:
lic Dorota Gdańska

Uczniowie:
1. Borzęcka Aleksandra
2. Cieślak Konrad
3. Guz Pola
4. Jastrzebski Krzysztof
5. Madyj Mateusz
6. Mazurek Wiktoria
7. Mielnicki Filip
8. Muszyński Oliwier
9. Nieścior Wiktoria
10. Okoń Paweł
11. Parka Natalia
12. Parzymies Magdalena








13. Policha Julia
14. Puławski Cezary
15. Stawski Filip
16. Typińska Magdalena
17. Wlizło Adrianna
18. Wołyniak Jakub
19. Wójcik Nikola
20. Zegar Szymon
21. Król Magdalena
22. Janczak Marcin
23. Kwiatosz Kacper


 

5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Beata Szymaniak

Uczniowie:
1. Bańka Paulina
2. Bociąg Melania
3. Bednarz Maja
4. Borzęcka Anna
5. Ciastoch Eryk
6. Ciastoch Jakub
7. Cichosz Marcelina
8. Cieślak Kacper
9. Gorgol Natalia
10. Juścińska Julia
11. Kiszczak Roksana









12. Knap Weronika
13. Konofał Oskar
14. Marucha Sebastian
15. Olech Michalina
16. Piłat Magdalena
17. Psujek Weronika
18. Tarnowska Aleksandra
19. Walkiewicz Mikołaj
20. Węcławek Adam
21. Węcławek Julia
22. Wójtowicz Mikołaj


 

6 latki

Wychowawca klasy:
mgr Małgorzata Zaręba

Uczniowie:
1. Brzozowska Oliwia
2. Cichosz Jakub
3. Czopek Sebastian
4. Grabek Jarosław
5. Gzik Karolina
6. Jawor Mateusz
7. Krzyżanowski Miłosz
8. Okoń Małgorzata








9. Suchodolski Rafał
10. Telejko Wojciech
11. Węcławek Mateusz
12. Włoch Błażej
13. Zdybel Małgorzata
14. Zielińska Lena
15. Znój Zuzanna



 

Klasa 1a

Wychowawca klasy:
mgr Dorota Drygiel vel Dryglak

Uczniowie:
1. Brzozowska Wiktoria
2. Cichosz Julia
3. Ćwirta Oliwia
4. Drozd Karol
5. Jaremek Marcin
6. Kuśmirska Julia
7. Król Paulina
8. Krzeszowiec Patrycja
9. Lipiec Bartosz
10. Mielnica Katarzyna








11. Okoń Piotr
12. Sysa Jakub
13. Szewczak Adrian
14. Tokarczyk Kalina
15. Tomczyk Szymon
16. Walkiewicz Amelia
17. Wołyniak Julia
18. Wójtowicz Klaudia
19. Wrona Kacper

 

Klasa 1b

Wychowawca klasy:
mgr Elżbieta Dzirba

Uczniowie:
1. Chachaj Mateusz
2. Chachaj Sebastian
3. Czerniakowska Julia
4. Kiciak Dominik
5. Ładosz Jakub
6. Mazurek Aleksandra
7. Muszyńska Julia
8. Pacion Kamil
9. Parzymies Michał







10. Stępniak Maja
11. Suchodolska Patrycja
12. Traczyński Adrian
13. Typiński Bartłomiej
14. Węcławek Mikołaj
15. Wójtowicz Adrian
16. Zegar Zuzanna
17. Znój Dawid
18. Żuławska Aleksandra



 

Klasa 2

Wychowawca klasy:
mgr
Ewa Nieścior

Uczniowie:
1. Borzęcki Michał
2. Chachaj Patrycja
3. Chudziak Eliza
4. Fidecki Bartłomiej
5. Jaremek Damian
6. Kołodziejczyk Julia
7. Mazurek Martyna
8. Michalak Kinga
9. Niziński Jakub
10. Pieprzowski Jakub










11. Policha Dominik
12. Smęt Gabriela
13. Sobolewska Monika
14. Sokołowska Natalia
15. Starościak Patryk
16. Szczepańska Aleksandra
17. Wieczerniak Natalia
18. Wójtowicz Jan
19. Zdybel Paweł



Klasa 3a    

Wychowawca klasy: 
mgr Anna Czwórnóg

Uczniowie:
1. Chachaj Justyna
2. Chachaj Magdalena
3. Gzik Sebastian
4. Kołodziejczyk Zuzannna
5. Kowalczyk Paulina
6. Kowalczyk Natalia
7. Krupa Mateusz
 
 





8. Krzeszowiec Iwona
9. Kura Karolina
10. Mantaj Krystian
11. Paradowska Kinga
12. Paradowska Gabriela
13. Pyzik Martyna
14. Raczyński Krystian



 

Klasa 3b


Wychowawca klasy:
mgr Renata Słomka

Uczniowie:
1. Błędkowska Maja
2. Brzozowski Dawid
3. Chachaj Arkadiusz
4. Jawor Krzysztof
5. Małysz Marcin
6. Mielnicka Amelia
7. Okoń Emilia
8. Okoń Krystian
 
 





 
9. Policha Jakub
10. Rozwałka Bartłomiej
11. Stawska Laura
12. Stępień Joanna
13. Szewczak Weronika
14. Tarnowski Jakub
15. Tokarczyk Amelia
 

 

Klasa 4

Wychowawca: 
mgr Dorota Stępień

Uczniowie:
1. Błędkowski Rafał
2. Bociąg Sebastian
3. Cichosz Mateusz
4. Gieleta Amelia
5. Gutowska Julita
6. Karauda Kinga
7. Kmieć Adrian
8. Kowalczyk Szymon
9. Krzeszowiec Magdalena
10. Łaskarzewski Dawid
11. Myszak Karolina
12. Pieprzowska Alicja
 
 




 
13. Policha Weronika
14. Puława Dominik
15. Sławiński Adam
16. Smęt Bartosz
17. Sobstyl Grzegorz
18. Stefańczyk Marcin
19. Syposz Natalia
20. Wasilewski Rafał
21. Włoch Wiktoria
22. Wójtowicz Kacper
23. Wrona łukasz
24. Wróbel Kamil


 

 

Klasa 5

Wychowawca:
mgr Ewa Niedźwiedź

Uczniowie:
1. Andrzejczak Mateusz
2. Banasiak Paulina
3. Bednarz Dominika
4. Brożek Bartosz
5. Cegłowski Jakub
6. Drozd Agata
7. Dyka Szymon
8. Frączek Kornelia
9. Gzik Mateusz
10. Góreczny Kamil


 
 




 
11. Jaremek Bartłomiej
12. Jurczyńska Dominika
13. Karauda Weronika
14. Kwiatosz Izabela
15. Lis Rafał
16. Łoś Tomasz
17. Łukaszuk Michał
18. Sobieszczańska Kinga
19. Wasilewska Weronika
20. Wlizło Bartłomiej


 

Klasa 6

Wychowawca: 
mgr Maria Kaliniak

Uczniowie:
1. Bortacka Emilia
2. Cichosz Karolina
3. Dorota Patrycja
4. Golec Kamil
5. Gzik Bartłomiej
6. Hałas Aleksandra
7. Kasprzak Bartłomiej
8. Konofał Karina
9. Kowalczyk Julia
10. Kowalczyk Wiktoria
11. Krupa Norbert
12. Kuśmirska Klaudia
13. Lipiec Dawid








14. Mocha Edyta
15. Mróz Agnieszka
16. Niedźwiecki Grzegorz
17. Nuciński Michał
18. Sobnstyl Patrycja
19. Startek Kamila
20. Stasieczek Karolina
21. Stępien Oliwia
22. Suszek Eryk
23. Szadyn Filip
24. Włoch Kamila
25. Wojtyła Jarosław