3 latki

Wychowawca klasy:
mgr Dorota Gdańska

Uczniowie:
1Ola Borzęcka
2. Pola Guz
3. Chudziak Eliza
4. Marcin Janczak
5. Krzysztof Jastrzębski
6. Amelia Ładosz
7. Wiktoria Niścior
8. Paweł Okoń
9. Cezary Puławski
10. Maja Stasieczek








11. Filip Stawski

12.Zuzanna Telejko

13. Magdalena Typińska
14. Adrianna Wlizło
15. Nikola Wójcik
16. Szymon Zegar
17.Antoś Kapeluszny

   


 

4 latki

Wychowawca klasy:
mgr Maria Łata

Uczniowie:
1Paulina Bańka
2. Maja Bednarz
3. Melania Bociąg
4. Anna Borzęcka
5. 
Klaudia Ciastoch
6. 
Marcelina Cichosz
7. 
Natalia Gorgol
8. 
Julia Juścińska
9. 
Roksana Kiszczak
10. 
Oskar Konofał








11. 
Sebastian Marucha
12.
Jakub Mrysz
13. Weronika Psujek
14. 
Aleksandra Tarnowska
15.
Mikołaj Walkiewicz
16. 
 Mikołaj Wójtowicz



 

5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Elżbieta Dzirba

Uczniowie:
1.Oliwia Brzozowska
2. Wiktoria Brzozowska
3. Julia Cichosz
4. Oliwia Ćwirta
5. Emilia Ferens
6. Mateusz Jawor
7. 
 Miłosz Krzyżanowski
8. Małgorzata Okoń
9. 
Jakub Sysa
10. 
Kalina Tokarczyk








11. 
Amelia Walkiewicz
12.
Błażej Włoch
13. Julia Wołyniak
14. 
Klaudia Wójtowicz
15. Małgorzata Zdybel


 

5 latki

Wychowawca klasy:
mgr Beata Szymaniak

Uczniowie:
1Jakub Cichosz
2. Sebastian Czopek
3. Jarosław Grabek
4. Karolina Gzik
5. Paulina Król
6. Patrycja Krzeszowiec
7. Julia Kuśmirska
8. Katarzyna Mielnicka
9. Bartłomiej Mrysz
10. Rafał Suchodolski








11. Adrian Szewczak

12. Wojciech Telejko

13. Mateusz Węcławek
14. Julia Zielińska
15. Zuzanna Znój



 

Klasa 0

Wychowawca klasy:
mgr Małgorzata Zaręba

Uczniowie:
1Mateusz Chachaj
2.Sebastian Chachaj
3. Julia Czerniakowska
4. Karol Drozd
5. Marcin Jaremek
6. Bartosz Lipiec
7. Jakub Ładosz
8. Aleksandra Mazurek
9. Julia Muszyńska
10. Piotr Okoń
11. 
Kamil Pacion
12. 
Michał Parzymies








13. 
Maja Stępniak
14.
Patrycja Suchodolska
15. Szymon Tomczyk
16. 
Adrian Traczyński
17. 
Bartłomiej Typiński
18. 
Mikołaj Węcławek
19. 
Adrian Wójtowicz
20. Kacper Wrona
21. Zuzanna Zegar
22. Dawid Znój
23. Aleksandra Żuławska

https://sites.google.com/site/spgorzkow/uczniowie/klasy-2013-2014/zdjecie%20klasa%201%20%28Kopiowanie%29.jpg

 

Klasa 1

Wychowawca klasy:
mgr Ewa Nieścior

Uczniowie:
1Michał Borzęcki
2. Patrycja Chachaj
3. Chudziak Eliza
4. Bartłomiej Fidecki
5. Damian Jaremek
6. Julia Kołodziejczyk
7. Martyna Mazurek
8. Kinga Michalak
9. Jakub Niziński
10. Jakub Pieprzowski








11. Dominik Policha

12.Gabriela Smęt

13. Monika Sobolewska
14. Natalia Sokołowska
15. Patryk Starościak
16. Aleksandra Szczepańska
17. Natalia Wieczerniak
18. Jan Wójtowicz
19. Paweł Zdybel



Klasa 2a


Wychowawca klasy: 
mgr Anna Czwórnóg

Uczniowie:
1. Justyna Chachaj
2. Magdalena Chachaj
3. Sebastian Gzik
4. Zuzanna Kołodziejczyk
5. Paulina Kowalczyk
6. Natalia Kowalczyk
7. Mateusz Krupa
 
 






8. Iwona Krzeszowiec
9. Karolina Kura
10. Krystian Mantaj
11. Kinga Paradowska
12. Gabriela Paradowska
13. Martyna Pyzik
14. Krystian Raczyński
15. Magdalena Marchewka


 

Klasa 2b


Wychowawca klasy:
mgr Renata Słomka

Uczniowie:
1. Maja Błędkowska
2. Dawid Brzozowski
3. Arkadiusz Chachaj
4. Krzysztof Jawor
5. Marcin Małysz
6. Amelia Mielnicka
7. Emilia Okoń
8. Krystian Okoń

 
 





 
9. Jakub Policha
10. Laura Stawska
11. Joanna Stępień
12. Weronika Szewczak
13. Jakub Tarnowski
14. Amelia Tokarczyk
15. Bartłomiej Rozwałka
 


 

Klasa 3

Wychowawca: 
mgr Dorota Drygiel vel Dryglak

Uczniowie:
1. Rafał Błędkowski
2. Mateusz Cichosz
3. Amelia Gieleta
4. Julita Gutowska
5. Kinga Karauda
6. Adrian Kmieć
7. Szymon Kowalczyk 
8. Magdalena Krzeszowiec
9. Dawid Łaskarzewski
10. Karolina Myszak
11. Alicja Pieprzowska
12. Weronika Policha
 
 




 
13. Dominik Puława
14. Adam Sławiński
15. Bartosz Smęt
16. Grzegorz Sobstyl
17. Marcin Stefańczyk
18. Natalia Syposz
19. Rafał Wasilewski
20. Wiktoria Włoch
21. Kacper Wójtowicz
22. Łukasz Wrona
23. Kamil Wróbel

 


 

Klasa 4

Wychowawca:
mgr Ewa Niedźwiedź

Uczniowie:
1. Mateusz Andrzejczak
2. Paulina Banasiak
3. Dominika Bednarz
4. Bartosz Brożek
5. Jakub Cegłowski
6. Agata Drozd
7. Szymon Dyka
8. Kornelia Frączek
9. Mateusz Gzik
10. Bartłomiej Jaremek


 
 




 
11. Dominika Jurczyńska
12. Weronika Karauda
13. Izabela Kwiatosz
14. Rafał Lis
15. Tomasz Łoś
16. Michał Łukaszuk
17. Kinga Sobieszczańska
18. Weronika Wasilewska
19. Bartłomiej Wlizło
20. Kamil Góreczny
 

 

Klasa 5

Wychowawca: 
mgr Maria Kaliniak

Uczniowie:
1. Emilia Bortacka,
2. Karolina Cichosz, 
3. Patrycja Dorota,
4. Kamil Golec,
5. Bartłomiej Gzik
6. Aleksandra Hałas, 
7. Bartłomiej Kasprzak,
8. Karina Konofał, 
9. Julia Kowalczyk, 
10. Wiktoria Kowalczyk,
11. Norbert Krupa, 
12. Klaudia Kuśmirska

 
 




 
13. Dawid Lipiec, 
14. Edyta Mocha, 
15. Agnieszka Mróz,
16. Grzegorz Niedźwiecki, 
17 Patrycja Sobstyl, 
18. Kamila Startek, 
19. Karolina Stasieczek, 
20. Oliwia Stępień,
21. Eryk Suszek,
22. Filip Szadyn
23. Kamila Włoch,
24. Jarosław Wojtyła
 



 

Klasa 6

Wychowawca: 
mgr Dorota Stępień

Uczniowie:
1. Julia Brych
2. Ewelina Chachaj
3. Milena Chachaj
4. Dominika Cichosz
5. Natalia Czaplińska
6. Dominik Czerniakowski
7. Martyna Czwórnóg
8. Aleksandra Dryglak
9. Rafał Jaremek
10. Jakub Kiełczewski
11. Arkadiusz Kłosowski
12. Kacper Konofał






 
13. Kinga Konofał
14. Klaudia Kowalska
15. Michał Krzyżanowski
16. Damian Kuc
17. Krystian Nawrocki
18. Paulina Pyzik
19. Patryk Stefańczyk
20. Marek Sysa
21. Olaf Szymaniak
22. Emilia Szymaszek
23. Aleksandra Węcławek
24. Daniel Wędzina
25. Karol Góreczny