Do naszej placówki uczęszcza 209 uczniów uczących się w 11 oddziałach.

Samorząd uczniowski - aktualności

 • Kiermasz charytatywny „Aniołki dla Aniołków”
  W dniu 18 grudnia  2019 r. na terenie szkoły  odbył się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy ,,Aniołki dla Aniołków” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Podczas kiermaszu sprzedawano ozdoby -  wykonane przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli, m.in. : rękodzieło - dekoracje i ozdoby świąteczne, kartki, aniołki oraz słodkie pierniki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Przychód z kiermaszu przerósł najśmielsze oczekiwania inicjatorów akcji. Udało się zebrać kwotę 1177 złotych, którą przekazano w całości na konto Hospicjum  im. Małego Księcia w Lublinie. W organizację kiermaszu włączyła się prawie cała społeczność szkolna. Szczególne podziękowania należą się wszystkim osobom, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka: nauczycielom i pracownikom szkoły, uczniom, rodzicom – wszystkim, którzy czynnie włączyli się w organizację akcji. Za dobre serce, które pochyla się nad potrzebującymi pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra oraz za bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu akcji  z całego serca dziękują opiekunowie SU: p. Dorota Drygiel vel Dryglak oraz p. Monika Rybicka.

  Opublikowane: 5 sty 2020, 09:01 przez: SP Gorzków
 • Akcja charytatywna na rzecz schroniska dla zwierząt „Pieski Świat”
  Z okazji Dnia Kundelka obchodzonego 25 października 2019 r. w naszej szkole zorganizowano akcję charytatywną na rzecz zwierząt ze Schroniska „Pieski Świat”w Chodyłówce. W ramach akcji przeprowadzona została zbiórka karmy, koców, kołder oraz zabawek dla psów. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane do schroniska 13 grudnia 2019 r. przez koordynatora akcji – p. Dorotę Drygiel vel Dryglak oraz przedstawicieli  Samorządu Uczniowskiego. Do akcji włączyło się wielu  przedszkolaków, uczniów klas młodszych oraz uczniów  klas IV-VIII. Wszystkim dobroczyńcom – uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy. Pamiętajmy! Pomagając potrzebującym, nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić czyjś świat!        
  Opublikowane: 5 sty 2020, 08:35 przez: SP Gorzków
 • Aniołkowe granie
  W dniu: 25.01.2019 r. w Szkole Podstawowej w Gorzkowie odbył się charytatywny kiermasz ciast i owoców w ramach akcji „ ANIOŁKOWE GRANIE”. 
  Dzięki wsparciu i pomocy Rodziców zebraliśmy kwotę: 1055,39 zł. 
  W/w akcję przeprowadzili przedstawiciele SU- Kornelia Frączek, Michał Łukaszuk, Łukasz Wrona.


  Opublikowane: 4 lut 2019, 23:02 przez: SP Gorzków
 • Życzenia świąteczne  Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
  spędzonych w rodzinnym gronie oraz wiele zdrowia i szczęścia
  w nadchodzącym Nowym Roku 
  życzy 
  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Gorzkowie


  Opublikowane: 22 gru 2018, 11:59 przez: SP Gorzków
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019 już za nami!
  20 września 2018 r. w naszej szkole uczniowie mogli się po raz kolejny zetknąć z praktyczną nauką funkcjonowania w strukturach demokratycznych. Tego dnia odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/19. Nad wyborami czuwała komisja, której członkinie służyły pomocą w razie problemów ze sposobem głosowania. Jednocześnie odbyły się wybory do „małego” i „dużego” Samorządu Uczniowskiego. Do składu „małego” SU zostali wybrani: Miłosz Krzyżanowski, Paulina Bańka i Anna Borzęcka. 
  Skład „dużego” SU jest bardziej obszerny, bo i zadań dla niego jest sporo więcej. Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego weszli: Kornelia Frączek, Marcin Jaremek, Michał Łukaszuk, Łukasz Wrona, Paulina Banasiak, Agata Drozd, Natalia Sokołowska, Natalia Syposz, Dominika Jurczyńska, Michał Borzęcki, Julia Czerniakowska, Gabriela Smęt.
  Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19 zostali: Danuta Wrona i Bartłomiej Wróblewski. Życzymy wielu nowych pomysłów w obecnym roku szkolnym. A uczniom wytrwałości i kreatywności w pracy.

  Opublikowane: 4 paź 2018, 10:36 przez: SP Gorzków
 • Wesołego Alleluja!


  Najserdeczniejsze życzenia pełnych wiosennej radości i nadziei Świąt Wielkanocnych
   życzy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły
   Samorząd Uczniowski
  Opublikowane: 31 mar 2018, 14:23 przez: SP Gorzków
 • Życzenia świąteczne  Pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2018 
  życzy 
  Samorząd Uczniowski

  Opublikowane: 24 gru 2017, 19:03 przez: SP Gorzków
 • „ Coś dla Łasuchów”

  Dnia 30 listopada 2017 r. o godz. 08.30 w Szkole Podstawowej w Gorzkowie na dolnym korytarzu odbył się Andrzejkowy Kiermasz Ciast. Imprezę przygotował Mały Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej  w Gorzkowie, który zajął się sprzedażą smakołyków dla łasuchów. Cieszyły one oko i podniebienie kupujących oraz odbiły się echem nie tylko w środowisku szkolnym. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom klas IVa i IVb, którzy tak chętnie włączali się do pomocy przy organizacji kiermaszu, jak również wspierali duchowo i pieniężnie. Dochód z akcji SU przeznaczył na cel charytatywny i potrzeby organizacji. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

  Pozostałe fotografie z w/w imprezy znajdują się w albumie Kiermasz ciast.  Opublikowane: 24 gru 2017, 16:02 przez: SP Gorzków
 • Kiermasz ciast
  17 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się pierwszy kiermasz ciast. Imprezę przygotowali uczniowie 
  wchodzący w skład szkolnego wolontariatu. Domowe wypieki wszystkim smakowały i cieszyły się dużym 
  zainteresowaniem. Uzbierałyśmy ponad 300 zł. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do pomocy w organizacji 
  kiermaszu i przygotowaniu wspaniałych słodkości.


  Opublikowane: 24 gru 2017, 15:18 przez: SP Gorzków
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego
  We wrześniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród nauczycieli wybrano opiekuna. Największą ilość głosów uzyskali pani Ewa Niedźwiedź i pan Bartłomiej Wróblewski.W dalszej części wybrano skład Samorządu Uczniowskiego spośród uczniów Szkoły Podstawowej w Gorzkowie. Kandydaci przedstawili ciekawe programy.Po demokratycznym głosowaniu okazało się, że najwięcej głosów otrzymali Agnieszka Mróz ucz. z kl. IIIG i Julia Czerniakowska kl. IVa. Zostali oni Przewodniczącymi SU, ich Zastępcą został Łukasz Wrona ucz. z kl. VII oraz Marcin Jaremek ucz. z kl. IVa, zaś Rzecznikiem Praw Ucznia zostały Patrycja Dorota ucz. z kl. IIIG i Agata Drozd ucz. z kl. IIG.
  Opublikowane: 24 gru 2017, 14:35 przez: SP Gorzków
 • Już wakacje!!!
  Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy wreszcie dotarliśmy do celu. Nadeszła pora na zasłużone i długo wyczekiwane wakacje. 
  W związku z tym wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.

  Samorząd Uczniowski
  Szkoły Podstawowej w Gorzkowie
  Opublikowane: 30 cze 2017, 15:29 przez: SP Gorzków
 • Czas życzeń


  Czas świąteczny, to także czas życzeń. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Ewą Niedźwiedź z okazji Świąt Wielkanocnych złożył je uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Niech Święta Wielkanocne obfitują w błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana, Niech Pan, Źródło i Dawca życia, daje siłę do rozpoznawania Go i świadczenia  o Nim każdego dnia. 

  Szczęśliwych i radosnych świąt, smacznego jajka 
  oraz mokrego Śmigusa - Dyngusa 
  całej społeczności szkolnej
   składa

  Samorząd Uczniowski
  Chrystus Zmartwychwstał!


  Opublikowane: 13 kwi 2017, 00:39 przez: SP Gorzków
 • "Kiermasz pączków, faworków i ciast"
  Dnia 23 lutego 2017 r. tj. w tłusty czwartek od godziny dziesiątej Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Gorzkowie zorganizował "Kiermasz pączków, faworków i 
  ciast". Cieszył się on wielkim entuzjazmem wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Największe powodzenie miały pączki. Jesteśmy zadowoleni, że wszystko smakowało!

  Pozostałe fotografie znajdują się w albumie Kiermasz pączków, faworków i ciast.
  Opublikowane: 5 kwi 2017, 17:06 przez: SP Gorzków
 • Życzenia świąteczne
  Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny 
  na śpiewaniu kolęd przy choince i żłobku Dzieciny oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy 
  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Gorzkowie.


  Opublikowane: 25 gru 2016, 09:22 przez: SP Gorzków
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego


  We wrześniu w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród nauczycieli wybrano opiekuna. Największą ilość głosów uzyskała pani Ewa Niedźwiedź.W dalszej części wybrano skład Samorządu Uczniowskiego spośród uczniów Szkoły Podstawowej w Gorzkowie. Kandydowało czterech uczniów, którzy przedstawili ciekawe programy.
  Po demokratycznym głosowaniu okazało się, że najwięcej głosów otrzymał Łukasz Wrona ucz. z kl. VI. Został on Przewodniczącym SU, jego Zastępcą została Weronika Szewczak ucz. z kl. V, zaś Skarbnikiem Jakub Tarnowski ucz. z kl. V.


  Pozostałe zdjęcia z w/w wyborów znajdują się w albumie Wybory Samorządu Uczniowskiego.
  Opublikowane: 19 lis 2016, 12:53 przez: SP Gorzków
 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia 
  będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych 
  w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości,
   a Nowy Rok, by stał się czasem spełnionych marzeń i nadziei życzy 
  Samorząd Uczniowski 
  Szkoły Podstawowej w Gorzkowie

  Opublikowane: 25 gru 2016, 09:24 przez: SP Gorzków
 • Wybory Samorządu Uczniowskiego już za nami!

  Dnia 26 września 2014 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze. Były bardzo ciekawe i interesujące.
  Po nich odbyło się głosowanie.Wzięły w nim udział uczniowie kl. I - VI.Brać uczniowska miała "trudny orzech do zgryzienia", 
  ale dokonała właściwego wyboru. 
  Po przeliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Kamil Golec, zastępcą - Oliwia Stępień, skarbnikiem - Kamila Włoch,a sekretarzem - Patrycja Dorota. 
  Opiekunem SU ponownie została pani Jolanta Wójtowicz.
  Pozostałe zdjęcia z w/w wyborów znajdują się w Galerii zdjęć.
  Opublikowane: 19 paź 2014, 15:24 przez: SP Gorzków
 • Góra Grosza

  Nasza szkoła po raz kolejny brała udział w akcji Góra Grosza.  Zorganizował ją Samorząd Uczniowski.
   
  Dziękujemy za wrzucanie monet do skarbonek.  Mamy nadzieję, że tradycja nie zaniknie i w następnym roku weźmiemy udział po raz kolejny.

  Opublikowane: 19 lis 2016, 11:35 przez: SP Gorzków
 • Szkolna Choinka!

  Dnia 18 stycznia 2014 r.  od godziny 1000 do godziny 1800 w naszej szkole odbędzie się zabawa choinkowa. 

  Serdecznie zapraszamy uczniów w strojach karnawałowych bądź w przebraniach. Gwarantujemy świetną zabawę 

  i dobrą muzykę.

                                                                                                                                                                 Samorząd Uczniowski

   

  Opublikowane: 16 sty 2014, 15:02 przez: SP Gorzków
 • Andrzejki 2013

   Dnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Na imprezę został zaproszony zespół Revelka. Grał utwory przy których szkoła bawiła się świetnie.

  Samorząd Uczniowski przygotował wiele wróżb m.in.: przebijanie serca, układanie butów, wróżenie z kart, lanie wosku. 

  Podczas dyskoteki były zabawy, które oferował zespół. Tak więc był taniec z balonem oraz taniec na gazetach i wiele różnych konkursów. Uczestniczący w nich uczniowie otrzymali nagrody zakupione przez Samorząd Uczniowski. 

  Humory w tym dniu dopisywały wszystkim. Cała brać uczniowska zadowolona i pełna wrażeń po imprezie wróciła do swoich klas na słodki poczęstunek. 

  Po nim chwila odpoczynku i powrót do domu.

    Zdjęcia z zabawy znajdują się w Galerii zdjęć 
  Opublikowane: 5 gru 2013, 17:06 przez: SP Gorzków
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014 już za nami!
  Dnia 23.09.2013 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Mieliśmy czterech kandydatów:
  • Kingę Konofał - ucz. z klasy VI,
  • Emilię Szymaszek - ucz. z klasy VI, 
  • Arkadiusza Kłosowskiego - ucz. z klasy VI oraz
  • Patrycję Dorotę - ucz. z klasy V.
  Na początku kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze. Następnie odbyło się głosowanie, wzięły w nim udział klasy 1 - 6.
   
  Po przeliczeniu głosów przez przewodniczących klas ogłoszono wyniki. Okazało się, że przewodniczącą szkoły została Emilia Szymaszek,
  zastępcą przewodniczącego - Arkadiusz Kłosowski, skarbnikiem - Kinga Konofał, a sekretarzem - Patrycja Dorota.

  Na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku wybrano panią Jolantę Wójtowicz.
  Opublikowane: 5 paź 2013, 13:08 przez: SP Gorzków
 • Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las!


  W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy Wszystkim radości i wspaniałych wakacyjnych przygód.
  Zgodnie ze strofami wiersza:
  Już wakacje się zaczęły,
  do widzenia szkoło! Nie ujrzymy cię przez lato,
  bawiąc się wesoło. W kąt czytanki, w kąt rachunki,
  książki i zeszyty! Z nami czerwiec, z nami lipiec,
  złotym słońcem szyty! A gdy skończą się wakacje,
  jak nam będzie miło, że do Ciebie, miła szkoło, znów się powróciło.
  Opublikowane: 28 sie 2013, 17:07 przez: SP Gorzków
Wyświetlanie postów 1 - 22 z 22. Zobacz więcej »