Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach międzyszkolnych


Uczniowie naszej szkoły w ciągu ostatnich lat osiągali bardzo dobre  wyniki w turniejach, konkursach organizowanych zarówno na terenie województwa lubelskiego oraz całej Polski. Poniżej prezentujemy wybrane wydarzenia:



X Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej ( 29.05.13 r.) - kl. I -III - laureatka Weronika Szewczak - ucz. kl. I a



Ogólnopolski konkurs przedmiotowy Panda 2013 z historii (18.04.13 r.) - Karolina Stasieczek ucz. kl. IV - dyplom wyróżnienie


W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego (10.04.13 r.) - kl. I -III - laureatka Natalia Syposz - ucz. z kl. II, w kategorii kl. IV - VI wyróżnienie otrzymała Julia Krzyżanowska z kl. VI


Młodzież zapobiega pożarom (powiatowy)- Karolina Bąk ucz. z kl. VI - III miejsce


THE BEST Children - FINAŁ KLASY 3-4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ -  Brus Patrycja ucz. kl. IV zajęła V miejsce


THE BEST Youngsters - FINAŁ KLASY 5-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ - Arkadiusz Kłosowski ucz. kl. V reprezentował szkołę w teście




Ping - pong - turniej - Białek Joanna, Marucha Monika, Monika Stępień - wyróżnienie


Nagroda Grand Prix w konkursie"The Best" ( luty 2013 r.) - Wielką Nagrodę Grand Prix otrzymała Laura Stawska - ucz. z kl. Ia



Tradycje wielkanocne - dekoracje świąteczne - Julia Brych zajęła I miejsce



Wojewódzki konkurs "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia" (11.12.2012 r.) - Julia Krzyżanowska - otrzymała wyróżnienie




Stypendiada matematyczna - Arkadiusz Kłosowski ucz. kl. V, Emilia Szymaszek ucz. kl. V, Dominik Czerniakowski ucz. kl. V - wyróżnienie



Konkurs matematyczny "Szpak" - Arkadiusz Kłosowski - ucz. kl. V - finalista konkursu matematycznego w roku szkolnym 2012/2013



Laura Stawska – ucz. kl. Ib otrzymała puchar sportowca  za godne reprezentowanie SP w Gorzkowie na zawodach pływackich




Laura Stawska -ucz. kl. Ib zajęła  II miejsce
  w pływackich zawodach Szuwarek – Krasnystaw 2013



Laura Stawska ucz. kl. Ib zajęła IV miejsce w pływackich zawodach Koziołek – Lublin 2013



Uczniowie z kl. IV - V zajęli I miejsce w kategorii chłopców podczas IV Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska - 13.09.2013 r.




Uczennice z kl. IV - V zajęły II miejsce w kategorii dziewcząt podczas IV Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska - 13.09.2013 r.




 Arkadiusz Kłosowski - ucz. kl. VI - reprezentował szkołę w konkursie przedmiotowym z matematyki organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i zakwalifikował się do następnego etapu - 18.10.2013 r.



Laura Stawska ucz. kl. IIb w Ogólnopolskich  Zawodach Pływackich w Warszawie Rocznik 2004 - 2005 OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA na dystansie pięćdziesięciu metrów stylem grzbietowym zdobyła brązowy medal - 26.10.2013 r.
   
                                 
  Natalia Syposz ucz. kl. III w "Konkursie Piosenki Patriotycznej" w Łopienniku Nadrzecznym w kategorii solista otrzymała wyróżnienie - 20.11.2013 r.


Łukasz Wrona ucz. kl. III w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobył złoty medal - 07.12.2013 r.




Stępień Oliwia ucz. kl.V w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobyła złoty i brązowy medal - 07.12.2013 r.




Paulina Banasiak ucz. kl.IV w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobyła srebrny i 2 brązowe medale - 07.12.2013 r.




Michał Łukaszuk ucz. kl. IV w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobył brązowy medal - 07.12.2013 r.




Magdalena Marchewka ucz. kl.IIa w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobyła brązowy medal - 07.12.2013 r.


   

Kacper Wrona ucz. kl."0" w VII Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Górnym zdobył brązowy medal - 07.12.2013 r.




Konkurs matematyczny "Szpak" - 4 ucz: Paulina Banasiak, Kornelia Frączek, Arkadiusz Kłosowski, Martyna Czwórnóg zakwalifikowało się do etapu powiatowego.



  Konkurs ogólnopolski "Olimpus" - szkołę reprezentował ucz. kl. VI - Arkadiusz Kłosowski


Konkurs międzynarodowy z matematyki "PANGEA" - szkołę reprezentował ucz. kl. VI - Arkadiusz Kłosowski