Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019 już za nami!

opublikowane: 4 paź 2018, 10:34 przez SP Gorzków   [ zaktualizowane 4 paź 2018, 10:36 ]
20 września 2018 r. w naszej szkole uczniowie mogli się po raz kolejny zetknąć z praktyczną nauką funkcjonowania w strukturach demokratycznych. Tego dnia odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/19. Nad wyborami czuwała komisja, której członkinie służyły pomocą w razie problemów ze sposobem głosowania. Jednocześnie odbyły się wybory do „małego” i „dużego” Samorządu Uczniowskiego. Do składu „małego” SU zostali wybrani: Miłosz Krzyżanowski, Paulina Bańka i Anna Borzęcka. 
Skład „dużego” SU jest bardziej obszerny, bo i zadań dla niego jest sporo więcej. Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego weszli: Kornelia Frączek, Marcin Jaremek, Michał Łukaszuk, Łukasz Wrona, Paulina Banasiak, Agata Drozd, Natalia Sokołowska, Natalia Syposz, Dominika Jurczyńska, Michał Borzęcki, Julia Czerniakowska, Gabriela Smęt.
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19 zostali: Danuta Wrona i Bartłomiej Wróblewski. Życzymy wielu nowych pomysłów w obecnym roku szkolnym. A uczniom wytrwałości i kreatywności w pracy.