Aktualności‎ > ‎

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

opublikowane: 3 lip 2018, 15:09 przez SP Gorzków   [ zaktualizowane 29 sie 2018, 10:47 ]
Pierwszy raz w naszej historii zakończenie roku szkolnego przebiegało w dwóch etapach. 21 czerwca w godzinach południowych odbyło się  zakończenie roku szkolnego grup przedszkolnych 
i kl. I-III w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Głownej 7. 
Ucznioweie otrzymali nagrody ksiażkowe i dyplomy wzorowego ucznia za dziesięciomiesieczną wytężoną pracę.  
Podziękowania dostali także rodzice za pomoc, którą otrzymywaliśmy przez cały okres nauki szkolnej. 
Spędziliśmy miłe chwile bawiąc się wspólnie na  imprezach i uczestnicząc w uroczystosciach nie tylko szkolnych ale i gminnych.

Natomiast klasy pozostałe wraz z gimnazjum spotkały się  22 czerwca 2018 roku na  mszy świętej w Kościele Parafialnym w Gorzkowie. Następnie przeszliśmy do sali gimnastycznej  w Szkole Podstawowej w Gorzkowie przy ul. Partyzantów 83.

Uroczysty apel rozpoczęła dyrektor szkoły – Bożena Lachowska, która złożyła gratulacje wyróżnionym uczniom, wręczyła dyplomy i świadectwa z wróżnieniem. Najzdolniejsi z nich  otrzymali specjalne Nagrody  Wójta Gminy Gorzków.  Pan Marek Kasprzak  wręczył je  osobiście i przemówił do uczniów życząc im sukcesów i gratulując wysokich osiagnieć w nauce, sporcie i muzyce. Następnie  wicedyrektor Pani Beata Głębocka pożegnała klasę III gimnazjum składając serdeczne życzenia absolwentom i rodzicom. 
Za wspaniałą owocną współpracę, za zaangażowanie w życie naszej szkoły, za dobre słowo i wszelkie wsparcie płynące z głębi serca podziekowania złożyła dyrektor szkoły - Bożena Lachowska na ręce pani Edyty Jawor - przewodniczącej Rady Rodziców.  W tym uroczystym dniu należy wspomnieć o zwyciestwie , które zdobyli nasi sportowcy. W rankingu szkół jesteśmy najlepsi. Mamy I miejsce w powiecie, gdyż 42 uczniów wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pracowało na ten wielki  sukces. Mamy puchar!  To nasze zwyciestwo, ale czas się rozstać. Absolwenci gimnazjum uswietnili swoim występem zakończenie  rok szkolnego 2017/2018 tańcząc  polneza, a dźwięk dzwonka był sygnałem do rozpoczęcia wspaniałego wypoczynku wakacyjnego. Gratulujemy nagrodzonym , absolwentom życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim wychowawcom, nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom, sponsorom składamy podziękowania i wyrazy uznania. 

Przed nami wakacje. Wypoczywajmy i gromadźmy siły na następny rok szkolny. Nigdy nie zapominajmy o bezpieczenstwie. Bądźmy radośni, rozważni i ostrożni. 

Pozostałe fotografie znajdują się w albumie "Zakończenie roku szkolnego 2017/2018".