Aktualności‎ > ‎

Ślubowanie klasy pierwszej

opublikowane: 12 lis 2017, 12:32 przez SP Gorzków   [ zaktualizowane 12 lis 2017, 23:43 ]

Dnia 27 października 2017 roku odbyło się  ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Gorzkowie. W uroczystości tej wzięło udział 25 uczniów. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Klasa pierwsza przygotowała część artystyczną pod kierunkiem pani Ewy Nieścior, w której zaprezentowała swoje umiejętności i zdolności. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze wzruszyły i wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Sprawiły radość i zachwyt zgromadzonej publiczności. 
W części oficjalnej po krótkim przemówieniu pani dyrektor – Bożeny Lachowskiej, odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia symbolicznie wielkim ołówkiem. Uroczystość przebiegała w podniosłej i sympatycznej atmosferze, a pierwszaki godnie przystąpiły do grona uczniów naszej szkoły. Na koniec uroczystości otrzymały upominki, pamiątkowe dyplomy i wspaniałe koszulki z własnym imieniem . Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. 
Uczniom klasy pierwszej życzymy sukcesów w nauce, wiary we własne możliwości a także najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

    Pozostałe fotografie z uroczystości znajdują się w albumie Ślubowanie klasy pierwszej.