Konkursy 2018/2019

Regulamin XVI Wrocławskiego Konkursu 

dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z powiatu wrocławskiego oraz Miasta Wrocław












                   ...............................................................................................................

                             INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW FINAŁU

                             KONKURSU ‘ENGLISH MASTER’ 2019








































     




















 

   








            


                  



                                                                                                                                                                                                                        ...................................................................................
                           WYNIKI KONKURSÓW     




















      

Konkursy chemiczne

opublikowane: 10 mar 2019, 09:44 przez K. Januszka

 
   Wyniki I etapu Konkursu Chemicznego

   Z przyjemnością informuję, że do II etapu Konkursu Chemicznego zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

            klasy 7
                    Musz Adam 7c
                    Nowiński Mikołaj 7c
                    Majchrowski Wojciech 7c
                    Bylewska Julia 7c
                    Wieczorek Ala 7b
                    Nowak Ola 7a
                    Lisowski Szymon 7c
                    Połomski Olek 7a
                    Kawalec Lila 7c

            klasy 8 
                    Kapecka Ola 8b
                    Chowaniec Inga 8b
                    Januszkiewicz Michał 8a
                    Gazrkiewicz Damian 8b
                    Zielińska Hania 8b
                    Bal Magda 8a
                    Rodzeńska Marcelina 8a


II ETAP KONKURSU odbędzie się w naszej szkole 20 marca w godz. 10:35- 11:30.

Gratuluję,
                                                                                    Elżbieta Stec

Konkursy muzyczne oraz plastyczne

opublikowane: 10 mar 2019, 09:38 przez K. Januszka


   Miło mi poinformować, że w XIII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej WYRÓŻNIENIE zdobył zespół wokalny w składzie:

                Urszula Dulak kl.8a
                Karolina Ossuch kl.8a
                Antoni Dulak kl.4d
                Wojciech Ossuch kl.4d

Gratuluję,
                                                            Agnieszka Bargieła

Konkursy zespołu promocji zdrowia

opublikowane: 10 mar 2019, 09:32 przez K. Januszka

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO KLAS PIERWSZYCH

„WESOŁE WARZYWO”
I MIEJSCE:
                1.Hanna Piechocka 1B
                2. Wiktoria Pstrowska 1 C
                3. Viktoria Albertowicz 1 B
                4. Marysia Fortuna 1 A
                5. Łucja Rozalik 1 A
II MIEJSCE:
                1.Karol Freitag 1 C
                2. Oliwia Płosińska 1 B
                3. Zuzanna Karolczak 1A
III MIEJSCE:
                1.Sebastian Orzeł 1 C
                2.Hanna Kostyszak 1A
                3.Nataniel Muszyński 1 C


GRATULUJEMY!!!

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNO-KULINARNEGO KLAS DRUGICH I TRZECICH
„ZDROWA KANAPKA”
I MIEJSCE:
            1.Lena Kędzia 2B
            2. Emilia Bylewska 2 A
            3.Zuzanna Koszlaga 2B
            4.Anna Prejbisz 2A
II MIEJSCE:
            1.Oskar Marciniak 2B
            2. Alicja Kawalec 2A
            3.Marta Krawczyk 2 B
            4.Kornelia Komar 2A
            5. Klaudia Czerwińska 2 C
            6. Marcel Mateusiak 3B
III MIEJSCE:
            1.Zuzanna Czajkowska 2A
            2.Julia Czajkowska 2A
            3.Szymon Klauzer 2A

GRATULUJEMY!!!

Konkursy humanistyczne

opublikowane: 10 mar 2019, 09:20 przez K. Januszka   [ zaktualizowane 10 mar 2019, 09:21 ]

Wyniki konkursu recytatorskiego klas II i III     

        KLASY II
                I m- ce Alicja Hetmańska- Kozierkiewicz kl . II c
                II m- ce Agata Szpila kl. II b
                Emilia Bylewska kl. II a
                III m- ce Zuzanna Toboła kl. II a
                Alicja Piasecka kl. II b
                Filip Firgolski kl. II c
                Wyróżnienie: Julia Rachubik kl. II c

        KLASY II
                I m- ce Patryk Banasiak kl. III b
                Amelia Kotleszka kl. III b
                II m- ce Aleksander Sobczak kl. III a
                III m- ce Aurora Nachayeva kl. III a

GRATULUJEMY!!! 
Organizatorki : B. Białek i B. Tymciów- Błoniarz



Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

19 lutego 2019 r. odbędzie się w naszej szkole konkurs ortograficzny " Szkolny mistrz ortografii". Wybrani przez nauczycieli języka polskiego uczniowie klas 4-8 (maksymalnie 2 osoby z klasy) proszeni są o przybycie we wtorek: klasy 4-5 o godz.11.40 do sali 34C; klasy 6-8 o godz.13.45 do sali 27C. Należy mieć ze sobą kartkę oraz przybory do pisania. Osoby, które najlepiej napiszą dyktando konkursowe, zdobędą tytuł "Mistrza ortografii" na poziomie klas.
                    Życzymy powodzenia!
                    Zespół nauczycieli języka polskiego



Alfik humanistyczny – laureaci
    
                Uczniowie klas 4 - 8, którzy zdobyli dyplomy za bardzo dobry lub dobry wynik 
                    w konkursie "Alfik humanistyczny": 
kl.4
        Laura Mróz 
        Paweł Sarańczak 
kl. 5 
        Amelia Puchalska 
        Julia Mróz
kl. 6 
        Alicja Dniestrzańska 
        Alicja Januszkiewicz 
kl.7 
        Wojciech Majchrowski
        Lila Kawalec 
        Natalia Piasecka 
        Adam Musz 
        Julia Bylewska 
        Karina Kosmalska 
kl.8 
        Hanna Gdesz 
        Magdalena Jurkiewicz 
        Karolina Ossuch 
        Jan Chudzik 
        Hanna Zielińska 
        Michał Januszkiewicz 
        Urszula Dulak 
        Weronika Cegła 
        Wiktoria Starobrat 
        Anna Rugowska

Gratulujemy zwycięzcom

KONKURSY PRZYRODNICZE

opublikowane: 10 mar 2019, 03:38 przez K. Januszka   [ zaktualizowane 10 mar 2019, 03:45 ]

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO DLA UCZNIÓW KLAS 6

SUPERSOWA

     Uczniowie, którzy będą reprezentowali szkołę na etapie międzyszkolnym konkursu, w SP 84 10 maja 2019 r. to:

v  NATALIA CIUPA KL. 6C

v  ALICJA JANUSZKIEWICZ  KL. 6B

v  NATALIA WYŻGA  KL. 6C

v  WOJCIECH CZECH  KL. 6C

LAUREATOM ETAPU SZKOLNEGO GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW NA ETAPIE MIĘDZYSZKOLNYM.

                                                                     organizator etapu szkolnego - Jolanta Walasek




                 

KONKURSY MATEMATYCZNE

opublikowane: 10 mar 2019, 03:28 przez K. Januszka   [ zaktualizowane 10 mar 2019, 09:22 ]

    Wyniki szkolnego konkursu matematycznego "As trzecich klas"

        I miejsce: Patryk Wróblewski kl. 3a 
        II miejsce: Aleksander Sobczak kl. 3a
        III miejsce: Igor Starobrat kl. 3a

                    Jednocześnie informuję, że Patryk Wróblewski i Aleksander Sobczak będą reprezentować szkołę w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym klas III.

GRATULUJĘ
org. konkursu- Bożena ŻUCHOWICZ


Alfik 2018/ 2019r.

  1. Agata Szpila kl.2 -  bdb wynik
  2. Jeremi Gybiorczyk kl. 2  - bdb wynik
  3. Zuzanna Koszlaga kl. 2  - bdb wynik
  4. Filip Domaradzki kl. 4 - bdb wynik
  5. Julia Mróz kl. 5   - bdb wynik
  6. Wojciech Dniestrzański  kl. 5 - bdb wynik
  7. Kajetan Garbicz kl. 6 - bdb wynik
  8. Jarek Pokidow kl. 6  - db wynik
  9. Wojciech Majchrowski kl. 7c  - bdb wynik
  10. Michał Januszkiewicz kl. 8 - dobry wynik
  11. Inga Chowaniec - dobry wynik


Zakwalifikowanie się do zawodów II stopnia z XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów:

    1.Jan Chudzik

    2. Michał Januszkiewicz

 

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka  - Matematyka

  1. Chowaniec Inga
  2. Chudzik Jan
  3. Januszkiewicz Michał
  4. Jurkiewicz Magdalena
  5. Majchrowski Wojciech
  6. Nowiński Michał

 

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego zDolny Ślązak Matematyczno-Fizyczny

  1. Domański Paweł
  2. Korytkowski Jakub

 

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego zDolny Ślązaczek - Matematyka

  1. Januszkiewicz Michał
  2. Chowaniec Inga

1-6 of 6