Konkursy‎ > ‎

Konkursy 2013/2014

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - wykaz konkursów i zawodów sportowych 
przeprowadzonych w SP90, w roku szk. 2013/14




......................................................................................

WYNIKI

 XI Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego

"I ty możesz być poetą"

znajdują się na stronie: www.republika.pl/kjanowiczmk

......................................................................................


Regulamin XI Wrocławskiego Konkursu 

o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego „ENGLISH  MASTER” 2014   -   pobierz

                                                                                                       zgoda na przetwarzanie danych uczestnika konkursu                                                                                                                                   zgoda na wykorzystanie wizerunku (niewymagana)

                                 


......................................................................................

WYNIKI  KONKURSÓW

......................................................................................



Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci – Mistrzostwa Wrocławia

   15.06.2014   -  rzut piłeczką palantową dziewcząt 

II miejsce  - Wiktoria Nowak (na zdjęciu).Ponadto w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej Wikoria zajęła I miejsce, a w Finale Dolnośląskim  II miejsce.

 

III miejsce  - Emilia Letki (na zdjęciu).Ponadto w Mistrzostwach Strefy Wrocławskiej  Emilia zajęła II miejsce, a w Finale Dolnośląskim  XIII miejsce





 
 

                            Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci – Mistrzostwa Wrocławia

                           15.06.2014   -  rzut piłeczką palantową chłopców

                     I miejsce – Michał Mrozowski. Ponadto w Mistrzostwach Strefy                    Wrocławskiej  Michał zajął IV miejsce.













Mistrzostwa Wrocławia w piłce ręcznej chłopców

    Finał – 14.02.2014    -   IV miejsce

 

Drużyna grała w składzie- na zdjęciu: stoją od prawej – M.Gołaś, P.Hylewicz, J.Kasiewicz, P.Śliwiński, M.Mrozowswki, J.Paździorko, trener K.Turczyn; klęczą od prawej – P.Stelmach, B.Milejski, K.Kmita, K.Głowacz, K.Błażewicz i M.Kubicki.

 




Wrocławska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej chłopców klas V

     7.06.2014   -   II miejsce


Drużyna grała w składzie- na zdjęciu: stoją od prawej – P.Kijak, M.Szmidziński (SP 23), K.Błażewicz, A.Szubert, P.Śliwiński, K.Głowacz, M.Gołaś, i trener K.Turczyn; leżą/klęczą od prawej – J.Kasiewicz, P.Paździorko i J.Dernoga. 



















 

Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej dziewcząt

     Finał  -  10.06.2014    -  III miejsce

Drużyna grała w składzie- na zdjęciu: stoją od prawej – A.Przelicka, I.Bałuk, W.Piórkowska, K.Sitkiewicz, W.Nowak, a.Respond i opiekun K.Turczyn; siedzą od prawej – W.Smolińska, i N.Olbryt.








                                                Dzień Sportu   -  24.06.2014

           Sportowe WIKTORY wręczono najlepszym uczniom –               sportowcom szkoły

Wyróżnienia otrzymali- na zdjęciu: od lewej – Karolina Sitkiewicz, Izabela Bałuk, Wiktoria Nowak, Natalia Olbryt, Wiktoria Piórkowska, Wiktoria Smolińska, Michał Mrozowski, Jakub  Paździorko, Kamil Kmita, Przemysław Stelmach i Krzysztof Kocowicz.







Wrocławska Liga Piłki Ręcznej chłopców klas V

    Finał  -  25.06.2014   -  I miejsce

Drużyna grała w składzie - na zdjęciu: M.Szmidziński (SP 23), K.Błażewicz, A.Szubert, P.Śliwiński, K.Głowacz, J.Zabawa, M.Gołaś i trener K.Turczyn; leżą/klęczą od prawej – J.Kasiewicz, P.Paździorko i Ł.Dernoga.Ponadto w drużynie grali, a nie ma ich na zdjęciu: E.Siwiec,   L.Janiak, Sz.Wieczorek, i K.Drąg i W.Drąg (SP 23).  

 


........................................................................................................................................

Natalia Jankowska laureatką VII KONKURSU PRZYRODNICZEGO "SUPERSOWA"

16.05.2014r odbyły się zawody finałowe VII KONKURSU PRZYRODNICZEGO POD PATRONATEM DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY . 

Uczestniczyło w nich 233 uczniów z 52 szkół.

Uczniowie za udzielenie poprawnych odpowiedzi na 31 pytań mogli uzyskać 39 punktów. Zaszczytny tytuł laureata otrzymało 27 osób, w tym uczennica naszej szkoły - Natalia Jankowska z klasy 6a.

Gratulujemy :)

........................................................................................................................................

A oto laureaci szkolnego konkursu "Masz Talent"

12 maja 2014 r odbył się w auli finał szkolnego konkursu "Masz Talent". 

Uczestnicy wyłonieni w półfinale zaprezentowali swoje niezwykłe talenty w różnych dziedzinach.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo poziom prezentacji był niezwykle wysoki!


A oto zwycięzcy :

W poziomie klas 1-3 następujące miejsca zdobyli:

                    I miejsce - Wiktoria Dudzik,

                    II miejsce - Nela i Inga Chowaniec,

                    III miejsce - Natalia i Anna Wdowiak

W poziomie klas 4-6:

                    I miejsce-Szymon Wieczorek,

                    II-miejsce- Martyna Kowalska,

                    III miejsce-Dominik Martowski i Elżbieta Kaczkowska

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

A... zwycięzcom gratulujemy i przypominamy, że nagrody i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym Apelu Sukcesów:)


........................................................................................................................................


6 maja 2014r. troje uczniów klas trzecich wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym. Byli to:

Jan Chudzik, Michał Januszkiewicz i Inga Chowaniec.


 Do finału konkursu przeszli: Inga Chowaniec, Michał Januszkiewicz

 

Nauczyciel  Jolanta Wybieralska



........................................................................................................................................


W Ogólnopolskim Konkursie dla młodzieży szkolnej pod hasłem
 „Mój Las”,
 w kategorii:

„Moje obserwacje przyrody poczynione

w czasie wycieczki do lasu” 

 wyróżnienie otrzymała

Agnieszka Mrugalska z klasy V a  

Gratulujemy!




........................................................................................................................................




Miło nam poinformować, że spośród 82 uczniów SP90 uczestniczących w konkursie KANGUR 2014
 aż 17 uczniów uzyskało nagrodę za dobry lub bardzo dobry wynik.
Uczeń kl. 6b Tomasz Surmacz, zajmując w konkursie II miejsce w województwie, zdobył tytuł laureata konkursu.
GRATULUJEMY  :)


Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Nagroda
dolnośląskie

1

KAWALEC LILA

2c

Nagroda za bardzo dobry wynik 9d

2

JANUSZKIEWICZ MICHAL

3a

Nagroda za wyróżnienie 57d

3

CHOWANIEC INGA

3b

Nagroda za wyróżnienie 57d

4

DULAK URSZULA

3a

Nagroda za wyróżnienie 265d

5

JURKIEWICZ MAGDALENA

3d

Nagroda za wyróżnienie 265d

6

NOWAK HUBERT

4c

Nagroda za bardzo dobry wynik 7d

7

MARTOWSKI DOMINIK

4b

Nagroda za bardzo dobry wynik 11d

8

JASKOLA JULIA

4a

Nagroda za wyróżnienie 89d

9

JANIAK LUKASZ

5a

Nagroda za bardzo dobry wynik 18d

10

NOWAK KRZYSZTOF

5a

Nagroda za wyróżnienie 34d

11

ZIELINSKI MACIEJ

5b

Nagroda za wyróżnienie 56d

12

WIECZOREK SZYMON

5c

Nagroda za wyróżnienie 98d

13

GLOWACZ KRZYSZTOF

5b

Nagroda za wyróżnienie 170d

14

KIJAK PIOTR

5c

Nagroda za wyróżnienie 227d

15

DULAK EMILIA

5b

Nagroda za wyróżnienie 246d

16

SURMACZ TOMASZ

6b

Nagroda dla laureata 2d

17

KOWAL MACIEJ

6b

Nagroda za wyróżnienie 222d










































.........................................................................................................................................

Finaliści XIV edycji Turnieju Młodych Matematyków

Spośród 32 uczniów SP 90 uczestniczących w I etapie XIV edycji Turnieju Młodych Matematyków, aż 6 osób zakwalifikowało się do finału. Są to:

                            1. Janiak Łukasz - klasa 5a
                            2. Kowal Maciej - klasa 6b
                            3. Misiejuk Teoder - klasa 6c
                            4. Nowak Krzysztof - klasa 5a
                            5. Nowak Wiktoria - klasa 6b
                            6. Surmacz Tomasz - klasa 6b

                                                                GRATULUJEMY!

Finał konkursu odbędzie się 10 maja 2014 r.

.........................................................................................................................................

II miejsce w turnieju Sportowo - Edukacyjnym "Pomagajmy sobie wzajemnie" :)



Skład drużyny:
            Julia Jaskóła - klasa 4a
            Adam Rewoliński - klasa 4b
            Anna Smolarek - klasa 5b
            Piotr Śliwiński - klasa 5c
            Wiktoria Nowak - klasa 6b
            Przemysław Stelmach - klasa 6a

                                                        Opiekun drużyny:
                                                                        nauczyciel - p. Dorota Czerniewska 













 .........................................................................................................................................

Tomasz Surmacz Laureatem konkursu English Master!

Zakończyliśmy kolejną XI edycję Wrocławskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych English Master. Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 90 im. prof. St. Tołpy przy współpracy Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz British Council Uniwersytet Wrocławski. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Dolnośląski Kurator Oświaty.

Laureaci konkursu English Master otrzymują punkty rekrutacyjne do gimnazjum.

Do tegorocznej, jedenastej edycji konkursu przystąpiło około 1700 uczniów z 60 szkół podstawowych z powiatu wrocławskiego. Do Finału zakwalifikowano 34 uczniów, spośród których po części pisemnej wyłoniono 11 Laureatów. W części ustnej Laureaci prezentowali 10-minutowe wypowiedzi oraz odpowiadali na pytania Komisji.

Komisja konkursowa uznała, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Młodzi angliści wykazali się umiejętnościami językowymi wykraczającymi poza program szkoły podstawowej, wypowiadali się płynnie, swobodnie i z niewielkimi błędami. Suma punktów z części pisemnej i ustnej wyłoniła zwycięzcę konkursu.

Tytuł Mistrza Języka Angielskiego English Master 2014 otrzymał Filip Kaczmarek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 118. Drugie miejsce zajął Jędrzej Cader ze Szkoły Podstawowej nr 76, a III miejsce Kacper Włódarczyk również z SP nr 118.

Laureatem konkursu został także uczeń naszej szkoły Tomasz Surmacz, który uplasował się na szóstym miejscu.

 

Laureaci konkursu:

 

I miejsce - Filip Kaczmarek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 118

II miejsce - Jędrzej Cader ze Szkoły Podstawowej nr 76

III miejsce - Kacper Włódarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 118

 

Piotr Grosek –SSP OPTIMUM

Ewa Parszuto – SP nr 36

Tomasz Surmacz - SP nr 90

Milena Derechowska – SP nr 34

Emilia Steć – SP nr 25

Karolina Lubczańska – SP nr 63

Antonina Michalewicz – ZSP nr 13

Maciej Kornicki – SP nr 10

 

Nagrodą główną konkursu był kurs multimedialny ufundowany przez Panią Poseł Lidię Geringer de Oedenberg. Zdobywcy zarówno I jak II miejsca otrzymali również tablety ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia. Zdobywca trzeciego miejsca otrzymał słuchawki i słownik językowy. Pozostali Laureaci otrzymali nagrody książkowe – słowniki, encyklopedie i książki w języku angielskim ufundowane przez  Polanglo, Europa, Oxford University Press oraz torby ufundowane przez Wydawnictwo Europa. Wydawnictwo Europa ufundowało także książki dla pozostałych Finalistów konkursu.

Kolejna edycja konkursu pokazuje, że poziom umiejętności językowych uczestników jest coraz wyższy. Zwycięzcy wyróżnili się umiejętnością wyrażania opinii i argumentowania oraz poprawnością wypowiedzi zarówno pod względem językowym jak i komunikacyjnym.

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom tegorocznej edycji!

Małgorzata Głuch

Organizator konkursu

English Master



.........................................................................................................................................

SUKCES DRUŻYNY SP 90 - II MIEJSCE WE WROCŁAWIU

27 marca  2014 r. uczennice koła turystyczno – regionalnego w składzie:

            NATALIA JANKOWSKA KL. 6 A
            ELŻBIETA KACZKOWSKA KL. 4 B
            KATARZYNA MIODYŃSKA KL. 4 B

odebrały pamiątkowy dyplom oraz nagrody za zajęcie
 II miejsca w finale 
wrocławskim 46. Młodzieżowej Olimpiady Krajoznawczej Dolnego Śląska. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                               Opiekun koła J. Walasek


.........................................................................................................................................



13 marca 2014 r. w wyniku konkursu „Z mapą za pan brat” zostali wyłonieni MISTRZOWIE MAPY 

na rok szkolny 2013/2014.

TYTUŁ „MISTRZA MAPY” WYWALCZYŁY UCZENNICE:


Barbara Herman, Wiktoria Szubert kl. 6 a

Dominika Kazimierczak, Wiktoria Nowak kl. 6 b



Opiekun konkursu J. Walasek

.........................................................................................................................................

GRAND PRIX na I Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki dla SP 90

W dniu 7 marca 2014 r uczestniczyliśmy w I Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „Cztery Pory Roku”. Ogromnie się cieszymy z osiągniętych sukcesów.

            W kategorii SOLO wyróżnienia otrzymały:

Hanna Gdesz kl. III B

Karolina Ossuch kl. III A


            W kategorii ZESPÓŁ zdobyliśmy GRAND PRIX festiwalu!

Laureatami są:

Karolina Ossuch kl.III A

Marta Pichur kl.III A

Gabriela Żmudzińska kl.III A

Anna Rugowska kl.III A

Iwo Sara kl.III A


Uczniów przygotowała pani Agnieszka Bargieła przy współpracy pani Barbary Tymciów-Błoniarz


GRATULUJEMY!!!


     



.........................................................................................................................................

W IX Międzyszkolnym Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych

"Asy z 6 klasy"

organizowanym przez Gimnazjum nr 28 im. Kawalerów Orderu Orła Białego  we Wrocławiu

do II etapu przeszli:

w części matematycznej

                            Wiktoria Nowak

                            Tomasz Surmacz

w części przyrodniczej

                            Barbara Herman

                            Wiktoria Nowak

                            Maciej Kowal

w części humanistycznej   

                            Adrianna Kowalska

język angielski

                             Tomasz Surmacz

                             Natalia Jankowska

język niemiecki     

                             Daria Rams


.........................................................................................................................................


Alfik Humanistyczny 2014
Michał Januszkiewicz   wynik bardzo dobry
Gabriela Żmudzińska   wynik bardzo dobry
Karolina Ossuch       wynik bardzo dobry
Anna Rugowska         wynik bardzo dobry
                                                Jan Chudzik           wynik bardzo dobry
.........................................................................................................................................


           13 lutego 2014 r. odbył się konkurs ortograficzny uczniów klas trzecich. 

W konkursie uczestniczyło 20 uczniów.

Wyniki konkursu: 

       I miejsce – Chowaniec Inga - klasa III b

                                Jucha Aleksandra – klasa III b

  II miejsce –  Chudzik Jan – klasa III a 

                III miejsce  -  Kapecka Aleksandra – klasa III b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałej pracy, a zwycięzcom wspaniałych wyników!

Koordynator konkursu               

                                                                                                                            Iwona Ulrych              

.........................................................................................................................................

Finał Konkursu Recytatorskiego dla kl. III

Magdalena Jurkiewicz zajęła I miejsce w  szkolnym KONKURSIE RECYTATORSKIM klas III. Tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu – DZIELNICOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO.  Tam Magda w mistrzowski sposób zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy - „Żuraw i czapla”. Jej wystąpienie zostało uznane przez jury za wyjątkowe i została laureatką  tego konkursu, przechodząc do Finału XIV  Miejskiego Konkursu Recytatorskiego. Wczoraj  w Finale Magdalena  pokonała wielu uczestników i zajęła II miejsce.

                               Zobaczcie sami:


  Madziu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Gratulujemy!

                                                        Koledzy i Koleżanki z klasy III d oraz  wychowawczyni Bożena Żuchowicz

.........................................................................................................................................

  W dniach 15 i 22.10.2013 odbyły się w naszej szkole Eliminacje i  Finały Mistrzostw Strefy Wrocław-Centum w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja szkoły wygrywajc zdecydowanie wszystkie mecze zajęła  I miejsce, uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Wrocławia. 

       

    Drużyna grała w składzie (stoją od lewej): Emilia Letki, Aleksandra Przelicka, Wiktoria Pachocka, Izabela Bałuk, Wiktoria Nowak, Nikola Skierniewska,                                                                                                                            siedzą od lewej – Natalia Olbryt, Wiktoria Piórkowska, Wiktoria Smolińska, Alicja Respond i Martyna Kowalska.

                                                                                                             nauczyciel - trener drużyny - mgr Kazimierz Turczyn

.........................................................................................................................................


W dniach  17 i 24.10.2013 w SP90 odbyły się Eliminacje i Finały Mistrzostw Strefy Wrocław-Centrum w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja szkoły przegrywając dopiero w finale ze Szkołą Podstawową nr 76 zajęła II miejsce i także awansowała do Mistrzostw Wrocławia.

        

Drużyna grała w składzie: stoją od prawej – Krystian Błażewicz, Michał Bąk, Kamil Kmita, Michał Mrozowski, Maciej Gołaś, Łukasz Janiak 

Siedzą od prawej – Mateusz Kubiki, Krzysztof Kocowicz, Przemysław Stelmach i Błażej Miejski

nauczyciel - trener drużyny - mgr Kazimierz Turczyn

.........................................................................................................................................

Wyniki Międzyszkolnego konkursu "BIO-BAZAR” 

DOTOWANYEGO PRZEZ WYDZIAŁ ŚRODOWISKA I ROLNICTWA WE WROCŁAWIU



         Celem konkursu było usystematyzowanie wiedzy na temat opakowań i ich roli w życiu współczesnego człowieka, a także zaprojektowanie i wykonanie przedmiotów użytkowych z opakowań wtórnych.
Spośród nadesłanych ok. 200 prac, 3-osobowe jury z przewodniczącym dr Andrzejem Moczydłowskim z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu wyłoniło trzy pierwsze miejsca oraz cztery wyróżnienia.

Nagrody otrzymują:
I miejsce – Paweł Gryglewicz, SP nr 9
II miejsce – Janusz Jański, SP nr 82
III miejsce – Maciej Mróz, SP nr 90

Wyróżnienia:
1. Kaja Tatko, SP nr 82

2. Sandra Merward, SP nr 50

3. Kacper Krawczyk, SP nr 2 w Twardogórze

4. Jakub Juszczyk, TSP nr 119

 GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

a pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych edycjach. 

Opiekunom i nauczycielom dziękujemy za współpracę.

 

Laureaci mogą zgłaszać się po odbiór nagród i dyplomów od 12.12.13r.  w SP nr 90 we Wrocławiu, ul. Orzechowa 62   w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 8:00 do 15:15 w s. nr 16, I piętro.

 

Wystawa prac w SP nr 90 czynna od 09.11 – 20.12.2013r. Zapraszamy.


.........................................................................................................................................


III Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej

"LOGO ZIELONEJ OJCZYZNY" - wyniki


Spośród nadesłanych ok. 300 prac, 4-osobowe jury z przewodniczącym dr Andrzejem Moczydłowskim z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu wyłoniło trzy pierwsze miejsca oraz sześć wyróżnień.

Nagrody otrzymują:
I miejsce – Amelia Miotke, SP nr 3 w Lęborku
II miejsce – Damian Butkowski, SP nr 90 we Wrocławiu
III miejsce –Martyna Marcinkiewicz, ZS w Siemianicach k. Słupska

Wyróżnienia:
1. Julia Jakubik, SP nr 39 we Wrocławiu

2. Zosia Chołuj, MSP nr 6 w Knurowie

3. Julia Steć, TSP nr 119 we Wrocławiu

4. Marta Rotko, SP 118 we Wrocławiu

5. Agnieszka Pisarek, SP nr 50 we Wrocławiu

6. Aleksander Kowalik, MDK w Świniarach



GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM a pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.                        Opiekunom i nauczycielom dziękujemy za współpracę.

Do 30 listopada 2013r dostarczymy nagrody laureatom, a wyróżnionym uczniom - dyplomy .  Laureaci z Wrocławia mogą zgłaszać się po odbiór nagród i dyplomów od 25.11.13r w SP nr 90 we Wrocławiu, ul. Orzechowa 62 w każdy poniedziałek i czwartek, w godzinach od 8:00 do 15:00 w s. nr 16, I piętro u pani Bogusławy Przewłoki.

Wystawa prac w SP nr 90 czynna od 25.11 – 07.12.2013r. Zapraszamy.



Główny organizator:
Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. St. Tołpy we Wrocławiu

 

 


W dniu 4 listopada 2013 r. odbył się 

FINAŁ KONKURSU „Wiem, bo czytałem” 

KLASA VI  - PTAKI

 

 

I miejsce:

Wiktoria Kalinowska, Natalia Jankowska   kl.6a

Natalia Piecyk, Zuzanna Wojtaszek        kl.6c

 

II miejsce:

Alicja Huk, Konrad Cymbalista            kl.6c

Wioletta Łuczak, Adrianna Kowalska     kl.6c

 

III miejsce

Karolina Sitkiewicz, Dominik Olszewski   kl.6c

Wiktoria Pachocka, Wiktoria Nowak  kl.6a i kl.6b

Agata Kawecka, Julia Rotman            kl.6c

 

 

GRATULUJEMY!!!


............................................................................


FINAŁ KONKURSU „Wiem, bo czytałem - ssaki"

KLASY IV  17.10.2013

 

I MIEJSCE

    §       JULIA JASKÓŁA, KATARZYNA PAWELEC KL. IV A

    §       WIKTORIA ROMANOWSKA, ALEKSANDRA MUSZ KL. IV B

        

                                                    II MIEJSCE

            §       TAMARA DANA, OLIWIA ŁUCZKOWSKA KL. IV A

            §       MACIEJ MRÓZ, MICHAŁ DOBRZAŃSKI KL. IV B


                                                    III MIEJSCE

            §       ELŻBIETA KACZKOWSKA, MARTYNA BURLIKOWSKA KL. IV B

 

GRATULUJEMY!!

ORGANIZATORZY KONKURSU


......................................................................................


FINAŁ KONKURSU dla klas 5:  „Wiem, bo czytałem - Gady” 

przeprowadzony 28 października 2013 r.


I miejsce

    Natalia Witosza, Daria Dmochowska               kl. 5 c      

Aylin Kókten, Daria Blok                           kl. 5b 

Emilia Dulak, Marta Salników                  kl.5b

II miejsce

    Anna Smolarek Weronika Sitkiewicz        kl. 5 b

    Krzysztof Głowacz, Adrian Szubert          kl. 5b

III miejsce

Julia Kasprzak ,Joanna Kolbuszewska   kl.5b        

 

 

GRATULUJEMY!!!

J. Michalec, J. Walasek

......................................................................................

Comments