Strona główna‎ > ‎

Wideo

Nasze filmy

Aktywny wrzesień klasy II c.m4v


Film z YouTube


klasa 1 c.MOV


Warsztaty kulinarne.MOVRodzice dzieciom – Dzieci rodzicom.

30 maja 2016r. w stołówce naszej szkoły odbył się uroczysty Dzień Rodziny. Uczniowie klasy I b przygotowali swoim rodzicom i dziadkom  montaż słowno – muzyczno – taneczny, a rodzice i wychowawczyni Jolanta Wybieralska przygotowali przedstawienie teatralne pt. ,, Czerwony Kapturek”.  

Próby do przedstawienia odbywały się w godzinach popołudniowych i w tajemnicy przed dziećmi. Uczniowie byli bardzo zaskoczeni, ale szczęśliwi, ponieważ zobaczyli swoich bliskich w ulubionej dla nich bajce. Aktorzy otrzymali wiele braw i podziękowań. Przedstawienie bardzo się podobało dzieciom i zaproszonym gościom. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy rodziców w innej sztuc  :)

Film z YouTube30 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pierwszej edycji Tamborrady we Wrocławiu. Wydarzenie to nawiązuje do święta odbywającego się tradycyjnie w San Sebastian - mieście, które razem z Wrocławiem, w roku 2016 będzie Europejską Stolicą Kultury.

źródło
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3844031,dzieci-zagraly-z-rafalem-dutkiewiczem-na-bebenkach-film-zdjecia,id,t.html
Konkurs recytatorski w klasie 1c
Comments