Strona główna

aktualnie pracuję nad: CNC  aktualizacja: .29.01.2019

Co to jest KRÓTKOFALARSTWO?

Jeśli chcesz poznać nowe systemy i techniki łączności radiowej , lub znaleźć znajomych w innych krajach i na innych kontynentach , a także mieć możliwość praktycznej nauki i doskonalenia znajomości języków obcych , równocześnie rozwijając swoje zainteresowania politechniczne - szczególnie w dziedzinie komunikacji radiowej , to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wszystko to zapewni Ci wspaniale hobby jakim jest Krótkofalarstwo.


...ale to nie jedyne hobby jakim się zajmuję. Lubię ogólnie majsterkować, czy w drewnie czy w metalu, generalnie uwielbiam tworzyć coś z niczego ;) Dodatkowo odkrywam w sobie ogrodnika wyczekując z niecierpliwością owoców (i to dosłownie) swojej pracy.

 ... ale od kilku lat (od momentu zadziałania we mnie Ducha Św. w Częstochowie) najważniejszy dla mnie jest Bóg, bo:

gdy Bóg jest na pierwszym miejscu wszystko inne jest na swoim miejscu ...   

sp4xyi


Oczywiście  lubię też słuchać muzyki , najlepiej takiej która nie przeszkadza mi w pracy. Jest jeden artysta którego muzyka towarzyszy mi przez całe życie. Ostatnio odkryłem że jak byłem mały to jego utwory nie schodziły z czołówki list przebojów, a że radio dużo grało to chyba połknąłem tego bakcyla już jako dziecko ;)

 JEAN MICHEL JARRE 

Jeśli masz pytania lub uwagi odnośnie strony daj znać - Piotr SP4XYI 
Comments