Klubu Krótkofalowców PZK w Chojnie

Jagiellońska 2
74-500 CHOJNA

sp1kze@wp.pl

Spotkania klubowe w każdy wtorek 17.00-19.00


LOKATOR: JO72FW
QRG: 145,550 MHz


Dyplom ma na celu przybliżenie wiedzy i walorów turystycznych Powiatu Gryfińskiego, popularyzacja regionu wśród krótkofalowców polskich i zagranicznych.

Patronatem honorowym objął Starosta Powiatu Gryfińskiego, a wydaje Klub Krótkofalowców PZK w Chojnie SP1KZE.
Czas wydawania dyplomu: dyplom stały, wydawany bezterminowo.
:


                            ~  ~  N E W S  ~  ~  ~                     
Gminny Dzień Dziecka

8 czerwca braliśmy udział w Gminnym Dniu Dziecka zorganizowanym przez Centrum Kultury w Chojnie.  Stoiska z niespodziankami ustawione były na placu przed Ratuszem...Dziecka byli strażacy OSP Chojna oraz krótkofalowcy z Klubu SP1KZE w Chojnie. Krótkofalowcy zaprezentowali sprzęt oraz dyplomy i karty QSL. Każdy zainteresowany miał możliwość nadania  za pomocą alfabetu morsea  np. SOS  lub swojego imienia. 

SN765GR - 765 lat praw miejskich Gryfina 
-PODSUMOWANIE

Z okazji 765 rocznicy nadania praw miejskich dla Gryfina krótkofalowcy ze stacji  Klubowej SP1KZE PZK byli aktywni w marcu tego roku pod znakiem okolicznościowym SN765GR. W dniu 23 kwietnia 2019 na spotkaniu w klubie  SP1KZE podsumowano akcję dyplomową 765 lat nadania Praw Miejskich dla Gryfina...Ferie 2019 w chojeńskim ratuszu

W trakcie trwających ferii zimowych zostaliśmy zaproszeni do Chojeńskiego Ratusza 6 lutego ,, Dzień Pasji”. Mieliśmy okazję zaprezentować się dzieciom i młodzieży, opowiedzieć i pokazać co to jest krótkofalarstwo i na czym polega hobby jakim jest krótkofalarstwo. 

Spotkanie ponoworoczne w SP1PNW

17 stycznia 2019 r. w Dębnie Krótkofalowcy z klubu SP1PNW zorganizowali spotkanie krótkofalowców z naszego regionu(...) Klub SP1KZE reprezentowali Paweł SP1MWN i Marek SQ1NXW.Schwedt Styczeń 2019


Wzorem lat ubiegłych 18 stycznia 2019r. na zaproszenie klubu DL0PCK ze Schwedt byliśmy na spotkaniu podsumowującym 2018 rok. Członkowie klubu ze Schwedt  przybyli wraz z osobami towarzyszącymi. Podsumowania roku 2018 dokonał prezes klubu Rolf DL1BQR poinformował zebranych o najważniejszych wydarzeniach... Więcej informacji w zakładce: SPOTKANIA.
Wcześniejsze wydarzenia znajdziesz na podstronie -Archiwum

                                                                       

Podstrony (1): SR1CED APRS