דף הבית

להגיע בכל יום הביתה ולראות שהוא עמוס בחפצים זה לא דבר שנעים לחיות איתו, והאמת היא, שאין סיבה להשלים עם מצב כזה. אם גם לכם זה קורה ואתם רוצים כבר לעשות את השינוי הגדול בבית, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת, והאמת היא, שאנחנו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. החברה שלנו, המומחים לפינוי דירה ומיון חפצים, תוכל להעמיד לרשותכם צוות גדול שיבצע בדירה שלכם מיון ואז פינוי דירה מכל חפץ מיותר, מה שאומר שאחרי תהליך כזה תוכלו שוב ליהנות מהדירה שלכם. פינוי דירה זה אולי דבר שאתם חולמים לעשות לבד, אך האמת היא, שאם עד היום לא עשיתם את זה, אז אין ספק שכבר לא תעשו את זה לבד, ואפשר גם להבין מדוע. כדי לבצע פינוי חפצים או פינוי מחסנים וחללים אחרים  צריך לא מעט כוח פיזי, ומעבר לכך, צריך גם משאיות גדולות שעליהן אפשר יהיה להעלות את כל הציוד. לכן כדאי לכם לוותר על האתגר הזה ופשוט להזמין את השירות שלנו, כי אנו חברה מובילה וטובה בכל מה שקשור לנושא של פינוי דירות.

תנו לנו למיין לכם את החפצים

הרבה אנשים שרוצים להזמין שירות של פינוי דירות לא צריכים רק את השירות של פינוי הדירות עצמן, אלא גם את שירותי המיון, ובהחלט אפשר להבין את זה. אחרי כל כך הרבה שנים של הזנחה קשה לדעת מה צריך לזרוק מהדירה ומה לא, וזה נכון גם לגבי פינוי משרדים וגם לגבי פינוי ירושות. לא כדאי לכם לנסות לעשות את זה לבד, כי זה עלול להיות מעט מייאש, ולכן עדיף שתתקשרו אלינו. אנשי הצוות שלנו יכולים לעזור לכם למיין כל חלל, אפילו אם מדובר על דירה מאוד גדולה ומאוד עמוסה, וזה כבר יעזור לכם לקצר את התהליך הרבה מאוד. צוות של פינוי דירות יגיע אליכם וביחד איתכם הוא יעבור על כל החפצים שיש בדירה, והוא יעשה את זה בצורה מסודרת ומאוד יעילה כך שמהר מאוד תוכלו לדעת מה אנו עומדים לזרוק ומה לא. זה שירות שלא כל חברה יכולה לתת לכם במסגרת שירות של פינוי דירה, כך שזו עוד סיבה נפלאה שבגלל כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו. אנו מנוסים ביותר כל מה שקשור למיון חפצים, ואתם יכולים להיות בטוחים שאנשי הצוות שלנו ראו כבר הכול, כך שגם במקרה שלכם הם יוכלו לתת לכם שירות של מיון ושירות של פנוי מדירה.

הובלת החפצים אל יעדם

השלב הבא במסגרת שירות של פינוי דירות שאנו מעניקים, הוא השלב שבו אנחנו מעלים את כל הציוד המיותר על המשאיות שלנו, ומשם אנחנו לוקחים את הציוד ליעד שלו. יש מקרים שבהם במסגרת שירות של פינוי דירה אנו זורקים את הכול באתר הפסולת הקרוב, אך יש גם מקרים שבהם אנחנו תורמים חלק מהציוד לנזקקים, במידה והלקוח רוצה. לא כדאי לדחות עוד את הזמנת השירות של פינוי דירה, כי פינוי תכולת דירה זה שירות שתוכלו לקבל במחיר נוח במיוחד. החברה שלנו מעניקה שירות של פינוי דירות באזורים שונים בארץ, ומבחינתנו זה בכלל לא משנה אם מדובר על פינוי רהיטים או על פינוי של כל חפץ אחר, כי אנחנו יכולים להתמודד עם כל דבר. התקשרו אלינו כמה שיותר מהר ונוכל לקבוע יום לפינוי כל החפצים המיותרים כי הגיע הזמן שגם אתם תתחילו ליהנות מהדירה שלכם ותתחילו לחיות במקום שבו נעים בו.