Новини

Вітаю вас на персональному сайті учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

Тут ви можете знайти для себе багато цікавого. А саме:

 інтерактивні вправи;

-  конспекти уроків;

-  засоби для дистанційного  навчання;

-  новини про цікаві заходи, що  організовуються в Черкаській     СШ №28 ім.Т.Г. Шевченка з використанням ІКТ

Година коду

опубліковано 3 груд. 2018 р., 05:21 Таня Соколюк   [ оновлено 3 груд. 2018 р., 05:22 ]

В рамках тижня інформатики в нашій школі проводиться "Година Коду".
Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. Кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. Одно-годинний курс доступний більш, як 45 мовами. Без попередніх вимог. Для всіх віком від 4 до 104.
Можна виконати такі програмні коди:
https://studio.code.org/sections/ZDPKCR - кодуємо з Анною та Єльзою
http://studio.code.org/sections/WYRBDB - Майнкрафт на воді

Корисні сервіси та інструменти вчителя

опубліковано 20 бер. 2018 р., 04:09 Таня Соколюк   [ оновлено 20 бер. 2018 р., 04:15 ]

Для того, щоб ваша з учнями проектна діяльність була ефективнішою та цікавішою,
рекомендую використовувати корисні сервіси та інструменти, які я згрупувала у
тематичні блоки в цьому документі:

Цікавий ресурс. Рекомендую

опубліковано 1 квіт. 2017 р., 23:50 Таня Соколюк   [ оновлено 1 квіт. 2017 р., 23:51 ]

http://it-science.com.ua/#&slider1=3

Інфобайтик розпочинає свої пригоди

опубліковано 30 бер. 2017 р., 08:09 Таня Соколюк

З понеділка розпочинається реєстрація на довгоочікувани веб-квест з інформатики "Пригоди Інфобайтика". Я знаю, що в нашій школі є чимало любителів квестування. То ж реєструйтеся, розгадуйте ребуси, кросворди.. мандруйте загадковими місцями планети і вигравайте призи від Інфобайтика. 
Вся інформація про конкурс на сайті "Пригоди Інфобайтика"

Планета веб-квестів

опубліковано 30 бер. 2017 р., 08:02 Таня Соколюк

Днями натрапила на цікавий ресурс з веб-квестами з інформатики, фізики, математики та природознавства. Обов'язково використаю в своїй роботі. Запрошую всіх бажаючих прийняти участь у веб-квесті з фізики, що розочнеться 3 квітня. Але заповнити реєстраційну форму треба вже сьогодні. 
Вперед до перемоги!!!

9 цікавих сервісів для веб-дизайну

опубліковано 30 бер. 2017 р., 06:09 Таня Соколюк   [ оновлено 30 бер. 2017 р., 06:15 ]

В сучасному веб-дизайні існує маса класичних інструментів для розробки сайтів. Це класика - графічні редактори Photoshop і Sketch, і программи Macaw та Adobe Muse. Але платформа Pixli надає ресурси для візуального веб-дизайну.     В цій статті ви можете ознайомитись із 9-ма досить цікавими та корисними ресурсами, до яких звертаються веб-дизайнери та використовують їх досить часто:


Вправи допоможуть підготуватись до уроків!!!

опубліковано 18 бер. 2017 р., 02:03 Таня Соколюк   [ оновлено 18 бер. 2017 р., 02:23 ]

Шановні учні, відвідувачі мого сайту,  нагадую вам про те, що кожна виконана вправа під час підготовки до уроку допоможе вам краще засвоїти матеріал домашнього завдання та отримати додатковий бал за урок.
Використайте цей шанс ;-)
Вправи постійно додаються та оновлюються
Скрін з результатом виконаного завдання надсилайте мені в особисті повідомлення ВК або на електронну скриньку ts.myza@gmail.com
Також можна в коментарях записати відомості про результативність вашої роботи. 
Підсумки про всі ваші звіти будуть обговорюватись на уроці.
Всім бажаю гарних оцінок з інформатики

Цікавий тест, що допоможе перевірити знання про діаграми

опубліковано 17 бер. 2017 р., 21:58 Таня Соколюк

Як вчителю з користю використовувати соцмережі на уроках

опубліковано 15 бер. 2017 р., 22:14 Таня Соколюк   [ оновлено 15 бер. 2017 р., 22:19 ]

http://hardkonovalenko.blogspot.com/2017/02/blog-post_5.html

1. Визначення терміну. «Twitter»
Багато дисциплін передбачають для свого опанування запам’ятовування безлічі визначень, назв об’єктів, предметів, видів і т.п.. Використовуючи Twitter, який дозволяє робити твіти обсягом у до 140 знаків, можна урізноманітнити перевірку таких, для більшості учнів та студентів не цікавих, елементів навчання. І навчити бути лаконічним та точним. Адже вкластись у 140 знаків не легка справа. Але вона позитивно впливає на атмосферу в навчальній групі і дає простір для творчості.

2. Вгадай хто на фото. «Facebook», «Twitter», «Instagram», «Viber» та інші месенджери.
Таке завдання часто зустрічається і в рамках ЗНО, коли потрібно вказати, що за будівля, як вона називається, в якому регіоні знаходиться, або як звати письменника, чи хто намалював ці картини. Розвиток мультимедійних та інтерактивних навичок, зручна форма подачі завдань, їх оперативність, можна використовувати, як ігровий метод. Хто перший дасть відповідь. Але якщо там є граматична помилка, відповідь не зараховується. Ось вже і розвиток спритності, лідерських якостей, та головне, що не здаватиметься нудним процес для учнів та студентів.

3. Змішане навчання. «YouTube»
Час покликати на допомогу найкращих ораторів та спеціалістів з тих сфер, яких ми навчаємо дітей та студентів. Публічні виступи, пояснення тих чи інших аспектів з вуст найпопулярніших особистостей, урізноманітнять ваші заняття та наповнять важливою і актуальною інформацією, над якою, після перегляду, можна буде зосередитись учням вже під вашим контролем та з вашою допомогою.

4. Відео-екскурсії. «YouTube», месенджери.
Використовуючи YouTube на уроці чи парі, за наявності VR-шолому, ціни на які сьогодні стартують від 5 доларів, та смартфону, який вже є у більшості, можна за допомогою завчасно підготованих кліпів з YouTube, за запитом для прикладу: «відео 360 градусів Єгипет піраміди», або «відео 360 градусів Рим Колізей», побачити історичні пам’ятки на власні очі, віртуально перемістившись впритул до них. Месенджери потрібні, наприклад, аби всім учням розіслати потрібний кліп з YouTube і одночасно його увімкнути.

5. Як робити пошукові запити, аби знаходити, те що потрібно. «Google», «Kiddle».
Вміти шукати інформацію в мережі, — одне з найважливіших вмінь, яке сьогодні повинна опанувати будь яка людина. Кожен учень чи студент більшість інформації шукає в Інтернеті, вчитель до речі, теж. Тому, чому б одразу не продемонструвати, як це робити ефективно, яким джерелам можна довіряти, як правильно використовувати інформацію, як трансформувати її в потрібний вам формат. http://www.kiddle.co/  пошукова система для дітей, дозволить це робити навіть з малюками.

6. Відео-реферат, доповідь, есе, інтерв’ю, відгук. «YouTube».
Підготувати відео-реферат, доповідь, есе, інтерв’ю, відгук на таку знайому всім тему, «Як я провів літо», або «Який твір ви прочитали в рамках програми з літератури», або інтерв’ю з батьками чи родичами до дня професій, відео-есе після перегляду чергового фільму, або мультфільму на вихідних з батьками, або під час канікул. Це забезпечить навики ораторського мистецтва, лідерські якості, критичне мислення, комунікативні та творчі навички та зможе урізноманітнити навчальний процес.

Стаття сформована з матеріалів блогу Юрія Коноваленка
http://hardkonovalenko.blogspot.com/2017/02/blog-post_5.html

1-10 of 56

Comments