Oprogramowanie‎ > ‎

Oprogramowanie biznesowe

Oprogramowanie biznesowe – jest to rodzaj oprogramowania użytkowego przeznaczonego do użytkowania przez przedsiębiorstwa.

Zadaniem oprogramowania biznesowego jest wspomaganie działalności w takich obszarach, jak produkcja, handel, gospodarka magazynowa, księgowość itp.
Zintegrowany system informatyczny to najbardziej merytorycznie i technologicznie zaawansowana klasa systemów informatycznych (oprogramowanie biznesowe) wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. Optymalizuje procesy zarówno wewnętrzne, jak i zachodzące w najbliższym otoczeniu poprzez oferowanie gotowych narzędzi. Narzędzia te służą do automatyzacji wymiany danych pomiędzy działami przedsiębiorstwa oraz pomiędzy przedsiębiorstwem a innymi podmiotami biznesowymi z jego otoczenia (np. kooperantami, dostawcami, odbiorcami, bankami, urzędami skarbowymi).


System enova należy do najnowszej generacji programów z dziedziny zarządzania (również ze względu na zastosowaną przy jego tworzeniu technologię Microsoft.NET). Enova to zaawansowane, nowoczesne oprogramowanie biznesowe. Jest to zintegrowany system służący do zarządzania przedsiębiorstwem oraz optymalizacji procesów wewnętrznych. Enova pozwala znacznie zwiększyć efektywność w takich obszarach działalności jak zarządzanie, finanse i księgowość, handel czy kadry. Przyjazny interfejs Enovy oraz bogactwo możliwości sprawiają, że jest to produkt, który spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.


Comments