דף הבית


פינוי דירה הוא הזדמנות לפנות אל אנשי מקצוע ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. פינוי הדירה יושלם באמצעות עבודת ניקיון וצבע. החברה הישראלית לפינוי דירה, שמחה להציע שירותים איכותיים, אמינים ויעילים, במחיר שווה לכל נפש. היום כבר לא צריך לשעבד את כל שעות הפנאי ובני המשפחה לעבודת הפינוי, טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם. פינוי דירות מקצועי הוא ההחלטה הנכונה, זכרו כי הזמן שלכם שווה כסף ונצלו אותו כהלכה.
עבודות פינוי דירה משמשות משקיעים הרוכשים דירות למטרת השקעה, יורשים אשר קיבלו דירה בירושה מבן משפחה, ולקוחות פרטיים אשר צברו כמות גדולה של חפצים מיותרים. החברה הישראלית לפינוי דירה, שמחה לתאם בעבור כל אחד מהלקוחות תכנית עבודה מתאימה. הצוות המקצועי ערוך לטיפול בעבודות פינוי מורכבות, משימות רגישות של פינוי ירושה ואף התמודדות עם אספנות כפייתית. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע ברמה גבוהה, הגעתם אל המקום הנכון.

מה אנחנו מציעים?

1.       איכות ללא פשרות. עבודות פינוי דירות מתבססות על תכנית עבודה מסודרת. עכשיו זה הזמן לבחור את אנשי המקצוע המתאימים וליהנות מעבודה איכותית בראש שקט.
2.       צוות עובדים מוכשר. אנו מקפידים לברור היטב את צוות העובדים. בראש כל צוות פינוי מוצב מנהל אשר מכוון את העבודה ונמצא בקשר ישיר עם בעל הנכס.
3.       שירות אישי. אצלנו תוכלו למצוא מענה מלא לכל שאלה, יחס עם חיוך והרבה סבלנות. פינוי דירה לאחר ירושה או אספנות כפייתית, דורש המון רגישות ויחס אישי. אנו כאן בכדי ללוות אתכם ולהקל על הדברים.
4.       מחירים נוחים. חברות מקצועיות נבחנות בראש ובראשונה בתעריפי העבודה. איש מקצוע אמין אינו מפריז במחירים. אנו נוהגים בלקוחותינו בכבוד ומקפידים לקבוע מחירים בהתאם לסוג העבודה והסכם העבודה שנחתם.
5.       אחריות אישית לטיב העבודה.
פינוי דירות הוא המקצוע שלנו ואנו לוקחים אותו ברצינות גמורה. כל עבודת פינוי קטנה כגדולה זוכה לתשומת לב מלאה. קבל הלקוחות הקבוע של החברה, שמח להמליץ לחברים ובני משפחה על השירות. אנו ראשונים בשירות, ראשונים במקצוענות, ראשונים במקום. צרו קשר כבר עכשיו והצטרפו גם אתם להצלחה.